Język włoski - kurs języka włoskiego na poziomie A1 w formie zdalnej 60h
Język włoski - kurs języka włoskiego na poziomie A1 w formie zdalnej 60h
Informacje podstawowe
Informacje podstawowe
- KategoriaJęzyki / Włoski
- Grupa docelowa usługi
Osoby posługujące się językiem włoskim na poziomie podstawowym, które chcą potwierdzić swoje umiejętności na wybranym poziomie językowym.
Osoby dorosłe, studenci, uczniowie posługujące się językiem włoskim, którzy potrzebują certyfikatu do celów akademickich, zawodowych lub osobistego rozwoju.
Osoby aplikujące do pracy, w której niezbędna jest podstawa wiedza i poziom znajomości języka włoskiego, umożliwiający prostą komunikację w środowisku pracy.
Osoby aspirujące na inne poziomy językowe, które chcą podnosić swoje kwalifikacje, przechodząc od A1 do wyższych poziomów (A2, B1, B2 itp.).
Osoby chcące żyć za granicą, które potrzebują potwierdzenia podstawowych umiejętności językowych w codziennej komunikacji (np. w podróży, w sklepie, w restauracji).
Osoby będące pracownikami firm międzynarodowych, którzy muszą prezentować podstawową znajomością włoskiego w kontaktach biznesowych oraz służbowych.
- Minimalna liczba uczestników1
- Maksymalna liczba uczestników1
- Data zakończenia rekrutacji25-09-2026
- Forma prowadzenia usługizdalna w czasie rzeczywistym
- Podstawa uzyskania wpisu do BURZnak Jakości TGLS Quality Alliance
Cel
Cel
Cel edukacyjny
Celem kursu jest nabycie praktycznych kompetencji językowych w zakresie języka włoskiego na poziomie A1 zgodnie z Europejskim Systemem Opisu Kształcenia Językowego (ESOKJ).Uczestnik po kursie będzie w stanie rozumieć proste wypowiedzi oraz często używane zwroty związane z życiem codziennym. Kursant będzie wykonywać proste zadania komunikacyjne w języku włoskim oraz rozwinie umiejętności pisania, mówienia, słuchania oraz czytania.
Efekty uczenia się oraz kryteria weryfikacji ich osiągnięcia i Metody walidacji
| Efekty uczenia się | Kryteria weryfikacji | Metoda walidacji |
|---|---|---|
| Uczestnik po kursie jest w stanie prowadzić bardzo proste konwersacje | wita się, żegna oraz swobodnie pyta o samopoczucie innych. | Wywiad swobodny |
| udziela się w dyskusji pod warunkiem, że rozmówce mówi wolniej oraz posługuje się w prostymi słowami | posiadł umiejętność przedstawienia siebie oraz innych osób z najbliższego otoczenia, | Wywiad swobodny |
| Kursant formułuje proste pytania dotyczące najlepiej mu znanych tematów lub najpotrzebniejszych spraw oraz odpowiada na tego samego typu pytania. | podaje podstawowe informacje związane z jego osobą i innych ( np. adres, nr telefonu itp.) | Wywiad ustrukturyzowany |
| Kursant orientuje się w ogólnym sensie prostych wypowiedzi, pod warunkiem że są one powolne oraz wyraźne. | w bardzo prosty sposób jest w stanie wyrazić swoje upodobania oraz negatywne opinie, | Wywiad ustrukturyzowany |
| Kursant jest w stanie odczytać dość krótkie oraz proste teksty w języku angielskim. | Kursant odczytuje proste nazwy, rozpoznaje poznane słowa oraz zdania na np. bilbordach, reklamach czy w czasopismach. | Test teoretyczny |
| Uczestnik zapisuje bardzo krótkie oraz proste notatki czy wiadomości na codzienne i znane mu tematy. | Potrafi odpisać na krótkie oraz proste pytanie. | Test teoretyczny |
| Kursant zapisuje proste wypowiedzi pisemne również na proste i znane mu tematy. | wypełnia druki z danymi osobowymi, takimi jak nazwisko, adres, obywatelstwo itp. Kursant notuje krótką informację, samodzielnie sporządza listę np. zakupów, opisuje prostymi zdaniami swoje otoczenie, rodzinę, dom oraz zainteresowania. | Obserwacja w warunkach symulowanych |
Kwalifikacje i kompetencje
Kwalifikacje
Kompetencje
Usługa prowadzi do nabycia kompetencji.Warunki uznania kompetencji
Program
Program
Ramowy program usługi nauki języka włoskiego to połączenie zajęć prowadzonych przez lektora z materiałami własnymi, skryptami oraz pomocami multimedialnymi, które sprawia, że nauka języka obcego jest nie tylko przyjemna, ale również skuteczna.
Nasze zajęcia charakteryzuje wysoki poziom nauczania, któremu zaufał już nie jeden kursant. Nowoczesne metody nauczania zapewnią uczestnikom kursu przełamanie bariery językowej oraz umiejętność swobodnego porozumiewanie się w języku włoskim.
Od początku zajęć uczestnicy są aktywnie zachęcani do komunikowania się po włosku, niezależnie od ich poziomu znajomości językowej. Prowadzą określoną konwersację, która daje zauważalne, szybkie efekty. Kursanci są w stanie odpowiedzieć na zadawane pytania w właściwym dla siebie tempie. Każdy prowadzony dialog ćwiczy zapamiętywanie słów, zwrotów oraz wyrażenie lub poznany element gramatyki. Tak samo każde zadane pytanie i odpowiedź to pewien wzorzec, który zapada kursantom w pamięci. Proces uczenia się i zapamiętywania przebiega naturalniej, tak jak nauka języka ojczystego.
Kurs języka włoskiego jest podzielony na godziny zegarowe- dydaktyczne (60-minutowych).
Na życzenie kursanta istnieje możliwość zmiany na zajęcia z jednostką czasu godzin lekcyjnych, czyli 45- minutowych.
Zajęcia odbywają się w formie zajęć indywidualnych.
Podczas jednych zajęć, które trwają 1h, nie jest przewidziana przerwa.
Na pierwszych zajęciach zazwyczaj odbywa się test klasyfikujący mający na celu określenie początkowego stanu wiedzy kursanta.
Oprócz określenia początkowego poziomu językowego, test klasyfikujący, jest w stanie pokazać po zakończonym kursie jakie postępy zostały poczynione.
Na ostatnich zajęciach jest przeprowadzana walidacja, którą przeprowadzi lektor inny niż prowadzący kurs, mający co najmniej 5 letnie doświadczenie w nauczaniu oraz przeprowadzaniu walidacji. Walidacja polega na wypowiedzi swobodnej połączonej z testem teoretycznym.
Moduł 1: Pierwszy kontakt i wymowa (6 h)
- Tematy: Powitania i pożegnania, włoski alfabet i fonetyka (wymowa c, g, ch, gh, sc), podstawowe zwroty grzecznościowe, liczby 1–20.
- Gramatyka: Zaimki osobowe (io, tu, lui...), czasownik essere (być) w czasie teraźniejszym, tworzenie pytań i przeczeń.
- Cel: Przedstawienie siebie i innej osoby, zapytanie o samopoczucie i pochodzenie.
Moduł 2: Dane osobowe i liczby (6 h)
- Tematy: Narodowości, zawody, wiek, dane kontaktowe (adres, e-mail, telefon), liczby do 100.
- Gramatyka: Czasownik avere (mieć), rodzaj męski i żeński rzeczowników i przymiotników, wprowadzenie do rodzajnika określonego (il, la).
- Cel: Wypełnienie prostego formularza i podanie swoich danych osobowych.
Moduł 3: Rodzina i opisywanie osób (6 h)
- Tematy: Członkowie rodziny, wygląd zewnętrzny, podstawowe cechy charakteru, zwierzęta domowe.
- Gramatyka: Liczba mnoga rzeczowników i przymiotników, zaimki dzierżawcze (mio, tuo...), odmiana czasowników regularnych na -are (np. abitare, parlare).
- Cel: Opisanie swojej rodziny oraz wyglądu i charakteru przyjaciela.
Moduł 4: Czas wolny i rutyna dnia (6 h)
- Tematy: Hobby, zainteresowania, dni tygodnia, pory dnia, podawanie godzin.
- Gramatyka: Odmiana czasowników regularnych na -ere i -ire (w tym grupa z -isc-, np. capire), czasowniki nieregularne (fare, andare, uscire).
- Cel: Opisanie swojego typowego dnia oraz opowiedzenie o swoich planach na weekend.
Moduł 5: Włoska kawiarnia i restauracja (6 h)
- Tematy: Typowe włoskie śniadanie, produkty spożywcze, zamawianie jedzenia i napojów, płacenie rachunku.
- Gramatyka: Zwroty grzecznościowe Vorrei... (Chciałbym/Chciałabym), przyimki ściągnięte (preposizioni articolate – np. al, del), partykuła ne.
- Cel: Samodzielne zamówienie posiłku i kawy we włoskim barze oraz uregulowanie rachunku.
Moduł 6: Zakupy i codzienne potrzeby (6 h)
- Tematy: Sklepy odzieżowe, kolory, ceny, rozmiary, robienie zakupów na targu.
- Gramatyka: Rodzajnik nieokreślony (un, una), zaimki wskazujące (questo, quello), przymiotnik bello i quello.
- Cel: Kupienie ubrania w odpowiednim rozmiarze, zapytanie o cenę i wyrażenie opinii o produkcie.
Moduł 7: Mieszkanie i codzienne otoczenie (6 h)
- Tematy: Pomieszczenia w domu, meble, wynajem pokoju/mieszkania, opisywanie okolicy.
- Gramatyka: Zwroty c'è / ci sono (jest / są), przyimki miejsca (in, su, sotto, vicino a itp.), czasownik potere.
- Cel: Opisanie swojego mieszkania oraz zapytanie o warunki wynajmu pokoju.
Moduł 8: Orientacja w mieście i transport (6 h)
- Tematy: Miejsca w mieście (dworzec, apteka, muzeum), pytane o drogę, środki transportu, kupowanie biletów.
- Gramatyka: Przyimki in i a z nazwami miejsc i transportu, czasownik dovere i volere.
- Cel: Zapytanie o drogę, zrozumienie wskazówek przechodnia oraz zakup biletu na pociąg lub autobus.
Moduł 9: Pogoda, wakacje i podróże (6 h)
- Tematy: Pogoda, pory roku, rezerwacja pokoju w hotelu, kierunki podróży i plany urlopowe.
- Gramatyka: Czasowniki zwrotne (verbi riflessivi – np. svegliarsi, lavarsi), konstrukcje bezosobowe (si dice, si fa).
- Cel: Rezerwacja noclegu w hotelu, zgłoszenie prostych próśb na recepcji i opisanie pogody.
Moduł 10: Przeszłość i podsumowanie (6 h)
- Tematy: Opowiadanie o minionym urlopie, weekendzie lub ważnym wydarzeniu z przeszłości, powtórka materiału.
- Gramatyka: Czas przeszły złożony (Passato Prossimo) – tworzenie imiesłowu participio passato, wybór czasownika posiłkowego (essere vs avere).
- Cel: Napisanie pocztówki/e-maila z wakacji i opowiedzenie w kilku zdaniach, co robiło się wczoraj lub w zeszłym tygodniu.
Harmonogram
Harmonogram
| Przedmiot / temat | Typ aktywności | Prowadzący | Data realizacji zajęć | Godzina rozpoczęcia | Godzina zakończenia | Liczba godzin |
|---|---|---|---|---|---|---|
Przedmiot / temat 1 z 60 Ile już znam włoskich słów! | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 02-10-2026 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 2 z 60 Ile już znam włoskich słów! | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 05-10-2026 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 3 z 60 Włoski alfabet. | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 09-10-2026 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 4 z 60 Włoski alfabet. | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 12-10-2026 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 5 z 60 Czy to jest włoskie słowo? | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 16-10-2026 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 6 z 60 Poznajmy się! | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 19-10-2026 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 7 z 60 Poznajmy się! | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 23-10-2026 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 8 z 60 Jak się nazywasz? | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 26-10-2026 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 9 z 60 Ile masz lat? | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 30-10-2026 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 10 z 60 Ile masz lat? | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 02-11-2026 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 11 z 60 Szkoła w Polsce i we Włoszech. | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 06-11-2026 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 12 z 60 Szkoła w Polsce i we Włoszech. | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 09-11-2026 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 13 z 60 Moja rodzina. | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 10-11-2026 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 14 z 60 Włosi i nauka języków obcych. | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 13-11-2026 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 15 z 60 Włosi i nauka języków obcych. | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 16-11-2026 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 16 z 60 Autoewaluacja i sprawdzian | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 20-11-2026 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 17 z 60 Mój tydzień. | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 23-11-2026 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 18 z 60 Mój tydzień. | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 27-11-2026 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 19 z 60 Która godzina? O której godzinie? | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 04-12-2026 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 20 z 60 Która godzina? O której godzinie? | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 07-12-2026 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 21 z 60 Co zjemy na śniadanie, obiad i kolację? | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 11-12-2026 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 22 z 60 Co zjemy na śniadanie, obiad i kolację? | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 18-12-2026 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 23 z 60 Rezerwujemy hotel w Krakowie. | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 21-12-2026 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 24 z 60 Rezerwujemy hotel w Krakowie. | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 28-12-2026 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 25 z 60 Zorganizujmy wspólną imprezę! | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 04-01-2027 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 26 z 60 Zorganizujmy wspólną imprezę! | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 08-01-2027 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 27 z 60 O której widzimy się w sobotę? | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 11-01-2027 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 28 z 60 O której widzimy się w sobotę? | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 15-01-2027 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 29 z 60 Włoska rodzina przy stole. | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 18-01-2027 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 30 z 60 Włoska rodzina przy stole. | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 22-01-2027 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 31 z 60 Autoewaluacja i sprawdzian | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 25-01-2027 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 32 z 60 Mój dom – opis obrazka. | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 29-01-2027 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 33 z 60 Co za bałagan! | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 05-02-2027 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 34 z 60 Co za bałagan! | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 08-02-2027 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 35 z 60 Mój pokój – opis obrazka. | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 12-02-2027 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 36 z 60 Mój pokój – opis obrazka. | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 19-02-2027 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 37 z 60 Jakiego koloru jest płaszcz tej kobiety? „Wiosna” Sandra Botticellego. | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 02-03-2027 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 38 z 60 Szukamy mieszkania. | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 04-03-2027 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 39 z 60 Czy kolory w mieszkaniu mają znaczenie? Praca z tekstem. | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 09-03-2027 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 40 z 60 Autoewaluacja i sprawdzian | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 11-03-2027 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 41 z 60 Zorganizujmy wycieczkę szkolną! | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 16-03-2027 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 42 z 60 Zorganizujmy wycieczkę szkolną! | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 18-03-2027 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 43 z 60 Jedziemy do Krakowa czy Żelazowej Woli? | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 23-03-2027 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 44 z 60 Przykro mi, ale nie mogę z wami jechać. | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 25-03-2027 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 45 z 60 Przykro mi, ale nie mogę z wami jechać. | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 30-03-2027 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 46 z 60 Uroki il Bel Paese – podróż po Włoszech. | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 01-04-2027 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 47 z 60 Wycieczka na każdą kieszeń – czyli jak zorganizować szkolną wycieczkę we Włoszech. | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 06-04-2027 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 48 z 60 Autoewaluacja i sprawdzian | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 08-04-2027 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 49 z 60 Jak się czujesz? Boli mnie głowa. | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 13-04-2027 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 50 z 60 Jak się czujesz? Boli mnie głowa. | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 15-04-2027 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 51 z 60 Nie umiem pływać. | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 20-04-2027 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 52 z 60 Nie umiem pływać. | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 22-04-2027 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 53 z 60 Problemy do rozwiązania. | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 27-04-2027 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 54 z 60 Boli nas wszystko! Nazwy części ciała. | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 29-04-2027 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 55 z 60 Mój dom – opis obrazka. | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 01-05-2027 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 56 z 60 Narodziny Wenus – opis obrazu. Choroby, ach te choroby! | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 04-05-2027 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 57 z 60 Narodziny Wenus – opis obrazu. Choroby, ach te choroby! | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 06-05-2027 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 58 z 60 Choroby XXI wieku – praca z tekstem. | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 11-05-2027 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 59 z 60 - | Typ aktywności Walidacja | Prowadzący - | Data realizacji zajęć 13-05-2027 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Przedmiot / temat 60 z 60 Autoewaluacja i sprawdzian | Typ aktywności Zajęcia | Prowadzący Małgorzata Krawczyk | Data realizacji zajęć 18-05-2027 | Godzina rozpoczęcia 16:00 | Godzina zakończenia 17:00 | Liczba godzin 01:00 |
Podsumowanie
| Rodzaj godzin | Liczba godzin |
|---|---|
Rodzaj godzin Suma godzin zegarowych usługi | Liczba godzin 60:00 |
Rodzaj godzin w tym suma godzin zajęć | Liczba godzin 59:00 |
Rodzaj godzin w tym suma godzin walidacji | Liczba godzin 01:00 |
Rodzaj godzin Suma godzin dydaktycznych bez przerw | Liczba godzin 80:00 |
Cena
Cena
Cennik
| Rodzaj ceny | Cena |
|---|---|
Rodzaj ceny Koszt przypadający na 1 uczestnika brutto | Cena 8 600,00 PLN |
Podmiot uprawniony do zwolnienia z VAT na podstawie art. 43 ust. 1 ustawy o VAT | |
Rodzaj ceny Koszt przypadający na 1 uczestnika netto | Cena 8 600,00 PLN |
Rodzaj ceny Koszt osobogodziny brutto | Cena 143,33 PLN |
Rodzaj ceny Koszt osobogodziny netto | Cena 143,33 PLN |
Liczba godzin usługi
| Rodzaj godzin | Liczba godzin |
|---|---|
Rodzaj godzin Liczba godzin zegarowych usługi | Liczba godzin 60:00 |
Prowadzący
Prowadzący
Małgorzata Krawczyk
Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Informacje o materiałach dla uczestników usługi
Kursant korzysta z autorskich materiałów, które obejmują książki, skrypty, audiobooki oraz materiały multimedialne. Zasoby te zostały specjalnie skonstruowane w taki sposób, aby ułatwić kursantowi dopasowanie do aktualnego poziomu językowego, na którym rozpoczął naukę.
Kursant otrzymuje dostęp do podręczników, które zawierają:
- Łatwo przyswajalne struktury gramatyczne, ułatwiające zrozumienie zasad języka włoskiego.
- Praktyczne przykłady zwrotów, zarówno codziennych, jak i grzecznościowych, które przydadzą się w codziennej komunikacji.
- Testy sprawdzające wiedzę cząstkową po określonej partii materiału oraz dodatkowe zasoby, wspierające rozwój umiejętności słuchania i pisania.
- Szeroki zasób słownictwa, obejmujący słowa i wyrażenia przydatne w różnych sytuacjach zawodowych oraz codziennych.
- Zadania leksykalne i gramatyczne, pozwalające na systematyczne utrwalanie zdobytej wiedzy.
- Materiały wykorzystywane podczas kursu mogą również stanowić wsparcie w przygotowaniu się do spotkań z lektorem czy powtórzeniu wcześniejszego materiału.
Warunki techniczne
Warunki techniczne
1. Sprzęt i Łącze
- Komputer (laptop lub stacjonarny)
- Stabilne połączenie z internetem: Najlepiej połączenie kablowe (Ethernet) lub stabilne Wi-Fi o prędkości pobierania/wysyłania minimum 10-15 Mbps.
- Słuchawki z mikrofonem
- Kamerka internetowa: Może być wbudowana w laptopie.
2. Oprogramowanie i Konta
- Komunikator / Platforma do wideokonferencji: Zainstalowanie odpowiedniej aplikacji (np. Zoom, Microsoft Teams, Google Meet czy Skype).
- Przeglądarka internetowa
- Konto e-mail
- Darmowy czytnik PDF
3. Otoczenie i Organizacja
- Ciche i spokojne miejsce
- Notatnik i coś do pisania