Kurs języka angielskiego - Direct English poziom B1 - liczba godzin 40
Możliwość dofinansowania
Kurs języka angielskiego - Direct English poziom B1 - liczba godzin 40
Numer usługi 2025/11/17/51445/3153774
4 800,00 PLN
brutto
4 800,00 PLNnetto
120,00 PLNbrutto/h
120,00 PLNnetto/h
Informacje podstawowe
Informacje podstawowe
- KategoriaJęzyki / Angielski
- Grupa docelowa usługi
Usługa skierowana jest do osób, które mają już opanowane podstawy angielskiego i chcą przejść z poziomu językowego A2 na B1.
- Minimalna liczba uczestników1
- Maksymalna liczba uczestników1
- Data zakończenia rekrutacji16-01-2026
- Forma prowadzenia usługistacjonarna
- Liczba godzin usługi40
- Podstawa uzyskania wpisu do BURStandard Usługi Szkoleniowo-Rozwojowej PIFS SUS 2.0
Cel
Cel
Cel edukacyjny
Usługa potwierdza nabycie kompetencji z języka angielskiego ogólnego na poziomie B1 oraz uzupełnia posiadaną wiedzę w zakresie komunikacji, umożliwiającej porozumiewanie się w języku angielskim, w różnorodnych sytuacjach obejmujących życie społeczne zgodnie z międzynarodowym systemem CEFR. Słuchacz samodzielnie poprowadzi konwersację na wyuczonym poziomie, napisze krótką informację tekstową w języku angielskim stosowną do sytuacji w której się znajduje.Efekty uczenia się oraz kryteria weryfikacji ich osiągnięcia i Metody walidacji
| Efekty uczenia się | Kryteria weryfikacji | Metoda walidacji |
|---|---|---|
Efekty uczenia się Efektem uczenia się jest nabycie kompetencji ze znajomości języka angielskiego na poziomie A2 w czterech aspektach sprawności: mówienie, słuchanie, czytanie i pisanie.Uczestnik szkolenia na zakończenie każdego poziomu nauczania przystępuje do testu wewnętrznego weryfikującego zdobytą wiedzę - na zajęciach zostanie omówiony rodzaj i forma testu zgodna z Europejskim System Opisu Kształcenia Językowego. | Kryteria weryfikacji SŁUCHANIEJest w stanie odpowiedzieć na pytania dotyczące przesłuchanego tesktu na poziomie A2 - prawda/ fałsz i porozmawiać na temat jego zawartości, posłujgując się już dość złożonymi strukturami gramtycznymi i słownictwem z poziomu A2. CZYTANIE Jest w stanie globalnie i szczegółowo zrozumieć teksty na poziomie A2 o tematyce dotyczącej życia codziennego, spedzania czasu wolnego. SAMODZIELNE WYPOWIADANIE SIĘ I POROZUMIEWANIE Aktywnie uczestniczy w rozmowie, na tematy dotyczące spraw codziennych oraz najbliższego otoczenia. Formułuje szczegółowe pytania i potrafi odpowiadać na tego typu pytania. PISANIE Pisze teksty użytkowe typu notatka/ mail nieformaly. | Metoda walidacji Debata swobodna |
Metoda walidacji Test teoretyczny | ||
Metoda walidacji Wywiad ustrukturyzowany |
Kwalifikacje i kompetencje
Kwalifikacje
Kompetencje
Usługa prowadzi do nabycia kompetencji.Warunki uznania kompetencji
Pytanie 1. Czy dokument potwierdzający uzyskanie kompetencji zawiera opis efektów uczenia się?
TAK
Pytanie 2. Czy dokument potwierdza, że walidacja została przeprowadzona w oparciu o zdefiniowane w efektach uczenia się kryteria ich weryfikacji?
TAK
Pytanie 3. Czy dokument potwierdza zastosowanie rozwiązań zapewniających rozdzielenie procesów kształcenia i szkolenia od walidacji?
TAK
Program
Program
Kurs obejmuje 50 godzin dydaktycznych 45 minutowych.
Zajęcia prowadzone będą metodą bezpośrednią Direct Method For English na podstawie podręczników
Direct Language Lab oraz materiałów dodatkowych. Program indywidualnego kursu języka angielskiego – poziom B1:
- Introducing Yourself in Detail – szczegółowe przedstawianie siebie i swojej historii życia (zajęcia teoretyczne i praktyczne)
- Talking About Friends and Relationships – relacje towarzyskie, opisy znajomych i partnerów (zajęcia teoretyczne i praktyczne)
- Describing Appearance and Personality – wygląd zewnętrzny i cechy charakteru (zajęcia teoretyczne i praktyczne)
- Daily Life and Responsibilities – codzienna rutyna i obowiązki (zajęcia teoretyczne i praktyczne)
- Work and Career Choices – zawody, ścieżki kariery i miejsca pracy (zajęcia teoretyczne i praktyczne)
- Education and School Experiences – edukacja formalna i nieformalna (zajęcia teoretyczne i praktyczne)
- Hobbies and Free Time Activities – zainteresowania, aktywności w czasie wolnym (zajęcia teoretyczne i praktyczne)
- Food, Cooking and Eating Habits – jedzenie, gotowanie, nawyki żywieniowe (zajęcia teoretyczne i praktyczne)
- Eating Out and Ordering Food – restauracje, kawiarnie, zamawianie jedzenia (zajęcia teoretyczne i praktyczne)
- Shopping for Clothes and Products – zakupy, ubrania, produkty codziennego użytku (zajęcia teoretyczne i praktyczne)
- Money, Prices and Consumer Choices – zarządzanie pieniędzmi, ceny, wybory konsumenckie (zajęcia teoretyczne i praktyczne)
- Houses and Living Spaces – opis domu, mieszkania i okolicy (zajęcia teoretyczne i praktyczne)
- Life in the City and in the Countryside – zalety i wady różnych miejsc zamieszkania (zajęcia teoretyczne i praktyczne)
- Getting Around Town – środki transportu, pytanie o drogę, orientacja w mieście (zajęcia teoretyczne i praktyczne)
- Planning a Trip or Holiday – organizowanie podróży, rezerwacje, atrakcje (zajęcia teoretyczne i praktyczne)
- Talking About Past Travel Experiences – opisy wyjazdów, wspomnienia z podróży (zajęcia teoretyczne i praktyczne)
- Weather and Seasonal Activities – pogoda, pory roku, aktywności zależne od pogody (zajęcia teoretyczne i praktyczne)
- Sport and Keeping Fit – uprawianie sportów, ćwiczenia, zdrowy tryb życia (zajęcia teoretyczne i praktyczne)
- Health and Illness – problemy zdrowotne, objawy, leczenie (zajęcia teoretyczne i praktyczne)
- Appearance, Fashion and Personal Style – moda, styl ubierania się, opinie o wyglądzie (zajęcia teoretyczne i praktyczne)
- Technology and Gadgets – urządzenia elektroniczne, korzystanie z technologii (zajęcia teoretyczne i praktyczne)
- The Internet and Social Media – portale społecznościowe, komunikacja online (zajęcia teoretyczne i praktyczne)
- News, Media and Information – media, wiadomości, źródła informacji (zajęcia teoretyczne i praktyczne)
- TV, Films and Online Streaming – oglądanie filmów, gatunki, rekomendacje (zajęcia teoretyczne i praktyczne)
- Books and Reading – preferencje czytelnicze, literatura, biblioteki (zajęcia teoretyczne i praktyczne)
- Cultural Traditions and Celebrations – święta, zwyczaje i tradycje (zajęcia teoretyczne i praktyczne)
- Environmental Issues and Eco Habits – ekologia, ochrona środowiska, działania proekologiczne (zajęcia teoretyczne i praktyczne)
- Describing Events and Experiences – relacjonowanie wydarzeń, narracja w czasie przeszłym (zajęcia teoretyczne i praktyczne)
- Expressing Opinions and Preferences – mówienie o swoich upodobaniach i przekonaniach (zajęcia teoretyczne i praktyczne)
- Making Suggestions and Giving Advice – doradzanie, proponowanie rozwiązań (zajęcia teoretyczne i praktyczne)
- Agreeing, Disagreeing and Justifying – wyrażanie zgody i sprzeciwu, uzasadnianie opinii (zajęcia teoretyczne i praktyczne)
- Making Plans and Arrangements – ustalanie planów, umawianie się (zajęcia teoretyczne i praktyczne)
- Telephone and Online Communication – rozmowy telefoniczne, e-mail, komunikatory (zajęcia teoretyczne i praktyczne)
- Solving Problems and Making Complaints – rozwiązywanie problemów, składanie skarg (zajęcia teoretyczne i praktyczne)
Harmonogram
Harmonogram
Liczba przedmiotów/zajęć: 0
| Przedmiot / temat zajęć | Prowadzący | Data realizacji zajęć | Godzina rozpoczęcia | Godzina zakończenia | Liczba godzin |
|---|---|---|---|---|---|
Brak wyników. | |||||
Cena
Cena
Cennik
| Rodzaj ceny | Cena |
|---|---|
Rodzaj ceny Koszt przypadający na 1 uczestnika brutto | Cena 4 800,00 PLN |
Rodzaj ceny Koszt przypadający na 1 uczestnika netto | Cena 4 800,00 PLN |
Rodzaj ceny Koszt osobogodziny brutto | Cena 120,00 PLN |
Rodzaj ceny Koszt osobogodziny netto | Cena 120,00 PLN |
Prowadzący
Prowadzący
Liczba prowadzących: 3
1 z 3
Piotr Szłapka
Nauczanie języka angielskiego.
Udzielanie korepetycji na studiach. Praca w
szkole językowej AKCENT od 09.2017.
Filologia angielska studia licencjackie.
Udzielanie korepetycji na studiach. - Praca w
szkole językowej AKCENT od 09.2017
Udzielanie korepetycji na studiach. Praca w
szkole językowej AKCENT od 09.2017.
Filologia angielska studia licencjackie.
Udzielanie korepetycji na studiach. - Praca w
szkole językowej AKCENT od 09.2017
2 z 3
Artur Moczyński
Nauczanie języka angielskiego.
Udzielanie korepetycji na studiach. Praca w
szkole językowej AKCENT od 09.2005
Kolegium Języków Obcych - licencjat.
Udzielanie korepetycji na studiach. Praca w
szkole językowej AKCENT od 09.2005
Udzielanie korepetycji na studiach. Praca w
szkole językowej AKCENT od 09.2005
Kolegium Języków Obcych - licencjat.
Udzielanie korepetycji na studiach. Praca w
szkole językowej AKCENT od 09.2005
3 z 3
Agnieszka Rosińska
Pani Agnieszka Rosińska posiada wyższe wykształcenie kierunkowe - tytuł magistra, specjalność filologia angielska z językiem niemieckim. Jest doświadczonym lektorem w pracy metodą bezpośrednią. Ma bogate doświadczenie zarówno w pracy z dorosłymi jak i dziećmi oraz młodzieżą. Pani Agnieszka doskonale sobie radzi z prowadzeniem zajęć w trybie zdalnym.
Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Informacje o materiałach dla uczestników usługi
Podręczniki Direct English.
Informacje dodatkowe
Usługa nauki języków obcych jest zwolniona z VAT na podstawie Art.43 ust.1 pkt.28 Ustawy z dnia 11.03.2024 o podatku od towarów i usług.
Podstawa zaliczenia kursu jest frekwencja na poziomie 85%.
Adres
Adres
ul. Fryderyka Chopina 21/B
62-510 Konin
woj. wielkopolskie
Lokal znajduje się na drugim piętrze.
Udogodnienia w miejscu realizacji usługi
- Wi-fi
Kontakt
Kontakt
Wanda Mestrović
E-mail
biuro@akcent.konin.pl
Telefon
(+48) 785 118 851