KRX Flying Błażej Kriks

Możliwość dofinansowania
KRX Flying Błażej Kriks
NIP 9562178765
ul. Mikołaja Reja 40/3
87-100 Toruń
Usługa szkoleniowa
Liczba zrealizowanych usług: 0
Aktualne usługi
Charakterystyka działalności firmy

Szkolimy i egzaminujemy przyszłych Pilotów Dronów!Podmiot szkolący OperatorDronów.pl przeprowadza szkolenia oraz egzaminy w kategorii Szczególnej dla Pilotów/Operatorów Bezzałogowych Statków Powietrznych - UAVO. Celem szkoleń jest wykształcenie u kursanta niezbędnych umiejętności do prawidłowego wykorzystywania dronów oraz przygotowanie go do egzaminu. 


Przeprowadzamy następujące szkolenia:

 • VLOS - (Visual Line of Sight - operacje w zasięgu wzroku) - loty, w których operator lub obserwator bezzałogowego statku powietrznego utrzymują bezpośredni kontakt wzrokowy z bezzałogowym statkiem powietrznym w celu zapewnienia separacji od innych statków powietrznych i przeszkód.
 • BVLOS - (Beyond Visual Line of Sight - operacje poza zasięgiem wzroku) - loty, w których operator lub obserwator bezzałogowego statku powietrznego nie musi utrzymywać bezpośredniego kontaktu wzrokowego z bezzałogowym statkiem powietrznym w celu zapewnienia separacji od innych statków powietrznych i przeszkód.
 • INS - instruktorskie - pozwalają na szklenie przeszłych operatorów dronów
 • Doszkalające - szkolenie indywidualne przewidziane jest dla osób chcących uzupełnić swoją wiedzę i umiejętności z zakresu bezzałogowców oraz dokształcić się do egzaminu państwowego.
 • Specjalistyczne - np. fotogrametryczne, foto-wideo.

Nasz proces szkolenia jest oparty na oficjalnym programie nauczania Urzędu Lotnictwa Cywilnego. Obejmuje on zarówno część teoretyczną jak i część praktyczną wspomaganej symulatorami. Kursy są prowadzone przez doświadczoną kadrę instruktorską. Posiadają oni odpowiednie uprawnienia INS nadane przez Urząd Lotnictwa Cywilnego. Szkolenia odbywają w małych grupach (max 6 osobowych), co pozwala na indywidualne podejście do każdego z kandydatów na pilotów UAV.


Ośrodek szkolenia powstał w 2015 roku w Toruniu. Od samego początku współpracował z liderami w branży dronów, instruktorami oraz egzaminatorami państwowymi. Obecnie kadra szkoleniowa przeprowadza szkolenia na terenie całej Polski, a przede wszystkim w Toruniu.


Kontakt:

 • ul. 4 Pułku Lotniczego 17/31
  87-100 Toruń
 • tel. 506 708 628
 • kontakt@OperatorDronow.pl
 • www.OperatorDronow.pl

Właścicielem marki OperatorDronów.pl jest firma KRX Flying z Torunia, która posiada wpis do Rejestru Podmiotów Szkolących prowadzonego przez Urząd Lotnictwa Cywilnego.

Zapraszamy!Właścicielem marki OperatorDronów.pl jest firma KRX Flying Błażej Kriks z Torunia, która Podmiotem Wyznaczonym przez Urząd Lotnictwa Cywilnego w Warszawie. Wpis ten upoważnia do wydawania certyfikatów ukończeniu szkoleń lotniczych, egzaminowania oraz potwierdza wysoki poziom kształcenia.

Certyfikaty i referencje
Kontakt
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
E-mail
kontakt@krxflying.pl, kontakt@operatordronow.pl
Telefon
(+48) 506 708 628