Automotive (z) Kobiecą Pasją
Automotive (z) Kobiecą Pasją
Informacje podstawowe
Informacje podstawowe
- KategoriaBiznes / Zarządzanie przedsiębiorstwem
- Sposób dofinansowaniawsparcie dla osób indywidualnychwsparcie dla pracodawców i ich pracowników
- Grupa docelowa usługi
– kobiety pracujące na różnych stanowiskach w firmach motoryzacyjnych, takich jak inżynierowie, projektantki, menedżerki, analityczki, specjalistki ds. marketingu, sprzedaży i zarządzania.
– kobiety prowadzące własne działalności gospodarcze związane z motoryzacją, takie jak warsztaty, sklepy motoryzacyjne czy firmy zajmujące się sprzedażą części i akcesoriów.
– kobiety, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową w branży motoryzacyjnej, ale już posiadają podstawową wiedzę z zakresu technologii i rynku motoryzacyjnego
– osoby, które chcą rozwijać swoje kompetencje zawodowe, zdobywać doświadczenie oraz poszerzać wiedzę w obszarze przemysłu motoryzacyjnego,
- Minimalna liczba uczestników25
- Maksymalna liczba uczestników100
- Data zakończenia rekrutacji28-05-2025
- Forma prowadzenia usługistacjonarna
- Liczba godzin usługi16
- Podstawa uzyskania wpisu do BURCertyfikat systemu zarządzania jakością wg. ISO 9001:2015 (PN-EN ISO 9001:2015) - w zakresie usług szkoleniowych
Cel
Cel
Cel edukacyjny
Usługa przygotowuje do pełnienia funkcji liderskich i managerskich poprzez dostarczenie wiedzy zapewniającej rozwój umiejętności zawodowych i osobistych poprzez praktyczne warsztaty i prelekcje,oraz budowanie sieci kontaktów oraz wspierającej społeczności kobiet z pasją do motoryzacji.
Efekty uczenia się oraz kryteria weryfikacji ich osiągnięcia i Metody walidacji
Efekty uczenia się | Kryteria weryfikacji | Metoda walidacji |
---|---|---|
Efekty uczenia się Poszerza wiedzę branżową z zakresu najnowszych trendów motoryzacyjnych. | Kryteria weryfikacji Identyfikuje najnowsze trendy w przemyśle motoryzacyjnym. | Metoda walidacji Obserwacja w warunkach rzeczywistych |
Efekty uczenia się Poszerza umiejętności komunikacyjne w kontekście przemysłu motoryzacyjnego. | Kryteria weryfikacji Sprawnie komunikuje się i buduje relacje zawodowe wewnątrz organizacji oraz w łańcuchu dostaw. | Metoda walidacji Obserwacja w warunkach rzeczywistych |
Kwalifikacje i kompetencje
Kwalifikacje
Kompetencje
Usługa prowadzi do nabycia kompetencji.Warunki uznania kompetencji
Program
Program
29.05.2025:
11:00 - 11:30 Rejestracja uczestniczek
11:30 - 11:45 Rozpoczęcie wydarzenia branżowego Automotive (z) kobiecą pasją
11:45 - 13:00 Wystąpienie inauguracyjne: Autentycznie i z klasą w kontaktach zawodowych w oparciu o savoir-vivre
13:15 - 13:15 - 13:45 Przerwa kawowa
13:45 - 14:45 Warsztaty wprowadzające: PIT STOP – wymieniamy doświadczenia
14:45 - 15:00 Przerwa kawowa
15:00 - 15:30 Nowości w świecie jakości (wymagania, standardy, publikacje)
15:30 - 16:00 Droga do porozumienia, czyli o sztuce rozwiązywania konfliktów
16:00 - 16:30 Lunch
16:30 - 20:00 zorganizowane zajęcia dodatkowe
20:00 Kolacja
30.05.2025 r. :
9:15 - 14:00 Warsztaty praktyczne
14:00 - 14:15 Zakończenie
14:15 -15:00 Lunch
Harmonogram
Harmonogram
Przedmiot / temat zajęć | Prowadzący | Data realizacji zajęć | Godzina rozpoczęcia | Godzina zakończenia | Liczba godzin |
---|---|---|---|---|---|
Brak wyników. |
Cena
Cena
Cennik
- Rodzaj cenyCena
- Koszt przypadający na 1 uczestnika brutto2 078,70 PLN
- Koszt przypadający na 1 uczestnika netto1 690,00 PLN
- Koszt osobogodziny brutto129,92 PLN
- Koszt osobogodziny netto105,63 PLN
Prowadzący
Prowadzący
Beata Praszczyk
Absolwentka Wydziału Inżynierii Środowiska i Energetyki Politechniki Śląskiej w Gliwicach oraz Wydziału Techniki Ochrony Środowiska Międzynarodowego Instytutu Szkolnictwa Wyższego w Zittau (Niemcy).
Od 2000 r. związana z przemysłem motoryzacyjnym, początkowo jako Inżynier Jakości Dostawców (RDS), Manager ds. Jakości (Invenio), Pełnomocnik ds. Zintegrowanego Systemu Zarządzania oraz Dyrektor Działu Infrastruktury i Ciągłego Doskonalenia (TRW Automotive). Od 2009 r. związana z jednostką certyfikującą TÜV NORD jako auditor wiodący (ISO 9001, ISO/TS16949) oraz Automotive Manager.
Od 2012 r. związana z SQD Alliance Sp. z o.o. (dawniej Team Prevent Poland Sp. z o.o.), gdzie pełni funkcję Dyrektora Departamentu QS PACT. Współpracuje z wyższymi uczelniami: UE w Katowicach, WSH we Wrocławiu i WSIIZ w Rzeszowie pełniąc rolę opiekuna merytorycznego studiów podyplomowych. Hobby: z wykształcenia toksykolog od lat zagłębia tajemnice dawnych naturalnych receptur odkrywanych na nowo poprzez badania biochemiczne.
Sylwia Król
Zawodowo od 2004 roku związana z branżą motoryzacyjną, gdzie pracowała dla firm Tier 1 produkujących przewody paliwowe, kierownice, fotele samochodowe, pokrywy airbagów, elementy ozdobne samochodowego wnętrza dla takich marek jak Mercedes, VW, BMW, Volvo, Toyota. Pracowała jako kierownik jakości, specjalista jakości, koordynator ciągłego doskonalenia, pełnomocnik systemu zarządzania jakością, auditor procesu oraz systemu.
Pracowała również w branży tekstylnej na stanowiskach manager produkcji, manager jakości oraz manager ciągłego doskonalenia.
Z sukcesem wdrażała systemy zarządzania jakością w zakładach produkcyjnych w Europie i Azji.
Jest audytorem 3ciej strony ISO 9001, trenerem i szkoleniowcem systemów zarządzania jakością, wykładowcą na studiach podyplomowych z zarządzania jakością.
Jej celem zawodowym jest dalszy rozwój w obszarze zarządzania jakością, dzielenie się wiedzą oraz wsparcie i mentoring zarówno specjalistów jak i menedżerów w branży motoryzacyjnej, aby rozwijali swoje kompetencje, zwiększali świadomość oraz skutecznie realizowali cele w wymagającym i ciągle zmieniającym się środowisku przemysłowym.
Beata Zdanowska
Od 2016 roku związana z branżą automotive jako specjalistka ds. jakości. Przez lata współpracowała zarówno z klientami OEM, takimi jak DAIMLER, BMW czy TESLA, jak i z dostawcami oraz klientami wewnątrzgrupy. Od 2023 roku pełni funkcję Project Managera departamentu QS PACT w SQD Alliance, gdzie odpowiada za nadzór nad procesem wydawniczym podręczników, planowanie działań, optymalizację procedur oraz współpracę z zewnętrznymi usługodawcami.
Aktywnie współpracuje z organizacjami VDA, AIAG, SMMT oraz IAOB, angażując się w prace grup roboczych. Koordynuje również przebieg prac związanych z czasopismem Good Morning Automotive.
Prowadzi oficjalny kanał działu QS PACT na LinkedIn, gdzie dzieli się aktualnościami oraz wiedzą z zakresu jakości. Współorganizuje kluczowe wydarzenia branżowe, w tym konferencje TOPAutomotive, Śniadanie jakościowe z SQDA oraz Automotive (z) kobiecą pasją.
Poza pracą, mama pięcioletniej Helenki i trzyletniego Karolka. W wolnych chwilach oddaje się swojej pasji cukierniczej, tworząc artystyczne torty i inne słodkie wyroby.
Marta Skalik
Absolwentka Wydziału Zarządzania i Inżynierii Produkcji na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Pasjonatka zagadnień związanych z jakością, od 2011 roku związana z przemysłem motoryzacyjnym. Od 2016 roku związana z SQD Alliance Sp. z o.o., gdzie początkowo pracowała jako trener i konsultant, a obecnie pełni funkcję Project Managera QS PACT.
Aktywnie uczestniczy w projektach związanych z jakością, m.in. tłumaczeniami podręczników branżowych, takich jak IATF 16949 czy FMEA. W latach 2016-2023 angażowała się w rozwój Wydawnictwa SQDA. Współpracowała również z uczelniami wyższymi – w latach 2017-2018 prowadziła zajęcia z zarządzania jakością na WSH we Wrocławiu oraz UE w Katowicach.
Autorka publikacji i artykułów branżowych, które ukazały się m.in. w „Problemach Jakości” oraz „Automotive Suppliers”. Miała okazję dzielić się swoją wiedzą jako prelegentka na konferencjach, w tym Top Automotive oraz Automotive (z) kobiecą pasją. Jest również aktywną promotorką jakości, na bieżąco śledzi zmiany w branży i dzieli się nowościami za pośrednictwem social mediów, wspierając rozwój wiedzy wśród specjalistów.
Prywatnie prowadzi Pracownię Artystyczną Twarda Sztuka, oddając się pasji malowania obrazów. Miłośniczka uprawiania sportów zespołowych oraz nurkowania głębinowego.
Anna Niedźwiedzka-Kubieniec
Absolwentka Politechniki Śląskiej w Gliwicach, Technische Universität w Clausthal oraz Wyższej Szkoły Humanitas. Zawodowo od 2004r związana z branżą motoryzacyjną. Posiada ponad 20-letnie doświadczenie zdobywane w obszarach zarządzania jakością, nadzorowania wymagań oraz auditowania, które zdobyła pracując u dostawców rzędu 1 (Tier 1), wdrażając wymagania w organizacjach oraz auditując organizacje pod kątem obowiązujących wymagań.
Posiada uprawnienia VDA QMC m.in. w obszarze Core Tools, a także kwalifikacje jako auditor 1. i 2. strony zgodnie z IATF 16949 oraz VDA 6.1. Ponadto prowadzi szkolenia dla auditorów 3. strony IATF, dzięki unikatowym kompetencjom nadanym przez organizację IATF.
Z pasją śledzi nowe wymagania w branży motoryzacyjnej i dzieli się swoim doświadczeniem oraz wiedzą jako praktyk podczas szkoleń, konferencji, konsultacji, wykładów oraz w artykułach, które regularnie pisze. Od 2018 roku prowadzi również zajęcia z zakresu zarządzania jakością, współpracując z wyższymi uczelniami, takimi jak UE w Katowicach, WAB we Wrocławiu oraz WSIiZ w Rzeszowie. Prywatnie jest miłośniczką psów i fotografii.
Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Informacje o materiałach dla uczestników usługi
więcej informacji na stronie: https://automotivezkobiecapasja.pl/
Adres
Adres
Udogodnienia w miejscu realizacji usługi
- Klimatyzacja
- Wi-fi