Powiększanie ust „bez schematu” poziom podstawowy – szkolenie
Powiększanie ust „bez schematu” poziom podstawowy – szkolenie
Informacje podstawowe
Informacje podstawowe
- KategoriaZdrowie i medycyna / Medycyna estetyczna i kosmetologia
- Sposób dofinansowaniawsparcie dla osób indywidualnychwsparcie dla pracodawców i ich pracowników
- Grupa docelowa usługi
Szkolenie jest skierowane do właścicieli salonów kosmetycznych jak i ich pracowników oraz dla osób indywidualnych. Szkolenie jest skierowane dla osób pełnoletnich.
Doświadczenie nie jest wymagane.
- Minimalna liczba uczestników1
- Maksymalna liczba uczestników4
- Data zakończenia rekrutacji25-06-2025
- Forma prowadzenia usługistacjonarna
- Liczba godzin usługi20
- Podstawa uzyskania wpisu do BURZnak Jakości TGLS Quality Alliance
Cel
Cel
Cel edukacyjny
Usługa przygotowuje do samodzielnego wykonywania zabiegów modelowania ust wszystkimi technikami iniekcyjnymi według najnowszych wytycznych przy indywidualnym podejściu do klienta bez migracji uzyskując naturalne efekty z użyciem wypełniaczy.Efekty uczenia się oraz kryteria weryfikacji ich osiągnięcia i Metody walidacji
Efekty uczenia się | Kryteria weryfikacji | Metoda walidacji |
---|---|---|
Efekty uczenia się Stosuje odpowiednie techniki iniekcyjne w zabiegu modelowania ust „bez schematu” zgodnie z najnowszymi wytycznymi | Kryteria weryfikacji opanowuje podstawy anatomii niezbędne do przeprowadzenia zabiegu z użyciem wypełniaczy dotyczących powiększania ust, rozróżnia rodzaje i działanie kwasu hialuronowego, rozróżnia typy defektów poddawanych zabiegowi z użyciem wypełniaczy, rozróżnia techniki iniekcyjne, rozróżnia skutki uboczne m.in. migracje oraz jak ich uniknąć | Metoda walidacji Test teoretyczny |
Kryteria weryfikacji opanowuje podstawy wszystkich technik modelowania ust, aby uzyskać naturalne efekty nie niosących konsekwencje w przyszłości, dopasowuje zastosowanie odpowiedniej techniki modelowania ust do indywidualnych potrzeb klienta, dopasowuje odpowiednie preparaty i akcesoria używane w trakcie zabiegów z użyciem wypełniaczy dotyczących powiększania ust, rozróżnia rodzaje znieczuleń i jak je zastosować | Metoda walidacji Test teoretyczny |
Kwalifikacje i kompetencje
Kwalifikacje
Kompetencje
Usługa prowadzi do nabycia kompetencji.Warunki uznania kompetencji
Program
Program
Przed zapisaniem się na usługę, bardzo proszę o kontakt pod numerem telefonu 501255371 w celu potwierdzenia dostępności miejsca w grupie szkoleniowej.
Harmonogram
Harmonogram
Przedmiot / temat zajęć | Prowadzący | Data realizacji zajęć | Godzina rozpoczęcia | Godzina zakończenia | Liczba godzin |
---|---|---|---|---|---|
Brak wyników. |
Cena
Cena
Cennik
- Rodzaj cenyCena
- Koszt przypadający na 1 uczestnika brutto5 000,00 PLN
- Koszt przypadający na 1 uczestnika netto5 000,00 PLN
- Koszt osobogodziny brutto250,00 PLN
- Koszt osobogodziny netto250,00 PLN
Prowadzący
Prowadzący
Barbara Garolis
Informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Informacje o materiałach dla uczestników usługi
Kursant otrzymuje skrypty, niezbędne materiały do ćwiczeń praktycznych.
Informacje dodatkowe
Szkolenie zostanie przeprowadzone zgodnie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa i zaleceniami Ministerstwa Zdrowia i Głównego Inspektoratu Sanitarnego.
W przypadku, jeśli powyższa usługa rozwojowa jest w co najmniej 70% finansowana ze środków publicznych w myśl § 3 ust. 1 pkt. 14 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 20 grudnia 2013 r. w sprawie zwolnień od podatku od towarów i usług oraz warunków stosowania tych zwolnień (tekst jednolity Dz.U. z 2023r., poz.955) to usługa może być zwolniona z naliczenia podatku VAT, natomiast, w przypadku jeśli powyższa usługa rozwojowa jest poniżej 70% finansowana ze środków publicznych to zostanie doliczony podatek VAT w wysokości 23%.
Adres
Adres
ESTETYCZNEJ BARBARA GAROLIS
Udogodnienia w miejscu realizacji usługi
- Klimatyzacja
- Wi-fi