Dostawca usług - ATUM Sp. z o.o.

Logo ATUM Sp. z o.o.

4.4/5 z 1379 ocen

ATUM Sp. z o.o.

Siedziba: ul. Aleksandra Ostrowskiego 7, 53-238 Wrocław

NIP: 1130099894

Liczba zrealizowanych usług : 837Charakterystyka działalności firmy

ATUM Sp. z o.o

Certyfikowane szkolenia OZE, fachowa wiedza, konkretne narzędzia biznesowe, oraz przestrzeń do zdobywania i budowania sieci kontaktów dla firm działających na rynku instalatorskim.

#szkolimy z dobrą energią #skutecznie


SZKOLENIA

W ofercie posiadamy następujące szkolenia:

  • Akredytowane szkolenia OZE przygotowujące do egzaminu w UDT: systemy fotowoltaiczne, słoneczne systemy grzewcze, pompy ciepła, kotły i piece na biomasę
  • Specjalistyczne szkolenia z OZE: budownictwo energooszczędne, termowizja, projektowanie, kosztorysowanie, audyt energetyczny
  • Marketing i sprzedaż dla branży instalatorskiej
  • Prawo i finanse dla branży instalatorskiej

Szkolenia realizujemy na terenie całej Polski.


WYDAWNICTWO

Posiadamy własną publikację pn. ”Praktyczny poradnik instalatora. Systemy fotowoltaiczne i słoneczne systemy grzewcze”. Publikacja stanowi kompendium wiedzy dla inwestorów, jak również przyszłych i obecnych instalatorów systemów odnawialnych źródeł energi i , opartych o wykorzystanie energi i słonecznej.Publikacja uzyskała pozytywną recenzję profesora Macieja Sibińskiego.

W trakcie opracowania są kolejne poradniki (z zakresu pomp ciepła oraz kotłów i pieców na biomasę), w tym w formie e-podręcznika multimedialnego obsługiwanego przez urządzania z systemem Android,bądź IOS.


DORADZTWO

Wspieramy firmy w przygotowaniu dokumentacji i uzyskaniu zewnętrznych źródeł finansowania na procesy rozwojowe (szkolenia, usługi doradcze). Pomagamy również firmom w przygotowaniu stadium wykonalności inwestycji odnawialnych źródeł energii.

Prowadzimy doradztwo w zakresie organizacyjnym i zarządczym, prawnym, finansowym, technicznym i technologicznym, ustalania strategii, logistyki, systemów produkcji, transferu wiedzy i innowacji, personalnym, IT. Wdrażamy również audytty energetyczne. 


POMOCE DYDAKTYCZNE DLA SZKÓŁ

Wykonujemy na zamówienie mobilne stanowiska szkoleniowe do nauki montażu instalacji systemów fotowoltaicznych oraz skrzynki elektrycznej.


OŚRODEK EGZAMINYJNY ECCC

Prowadzimy egzaminy ECCC na róznych poziomach zaawansowania na terenie całej Polski.

 

Zatrudniamy sprawdzonych praktyków i dydaktyków Doświadczenie posiadane przez wykładowców stanowi gwarancję wysokiej jakości oferowanych usług szkoleniowych i doradczych. 

Posiadamy certyfikat ISO 9001:2015 w zakresie świadczenia usług rozwojowych- usługi szkoleniowe, usługi doradcze.

Jesteśmy członkiem Dolnośląskich Pracodawców, Regionalnego Związku Pracodawców Konfederacji Lewiatan oraz członkiem Doliny Fotowoltaiki - konsorcjum zrzeszającego firmy z branży fotowoltaiki. Działamy aktywnie na rzecz zwiększenia potencjału badawczorozwojowego i poziomu innowacji OZE w ramach członkostwa w Klastrze B&I+R. Posiadamy wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowej oraz status Niepublicznej Placówki Kształcenia Oświatowej. Jesteśmy akredytowanym ośrodkiem egzaminacyjnym ECCC.

Współpraca z przedstawicielami przedsiębiorstw, administracji publicznej, uczelni oraz organizacjami pozarządowymi pozwala Nam, poprzez wymianę wiedzy i doświadczeń, poznawać aktualne potrzeby i lepiej dopasowywać usługi z zakresu Odnawialnych Źródeł Energii

Wśród Naszych partnerów są wiodący producenci branżowi (Easy Solar Sp. z o.o., Viessman, Matex, V-Projekt, BIMs PLUS FHH Sp. z o.o. Dolny Śląsk Sp. k.,FHU Sun Expert, Projekt SolarTechnik, Klimosz Sp. z o.o.)a także  ośrodki Akademickie oraz Uczelnie Wyższe (Wyższa Szkoła Prawa im. Heleny Chodkowskiej we Wrocławiu, Wyższa Szkoła Zarządzania Personelem w Warszawie, Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu, Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. J. i J. Śniadeckich w Bydgoszczy, Centrum Transferu Technologii w Konstantynowie Łódzkim).

Świadczone przez Nas usługi są kompleksowe i dopasowane do aktualnych trendów rynkowych. Dają realną szansę na znalezienie zatrudnienia.

ATUM_nr_1406_z_podpisem.pdf
ATUM_UDT_systemy_fotowoltaiczne.pdf
ATUM_zaswiadczenie_placowka_niepubliczna.pdf
ATUM_UDT_pompy_ciepła.pdf
2016_Zabierzów.pdf
Chodzież.pdf
Easy_Solar.pdf
PUP_Białystok.pdf
Klaster.pdf

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: biuro@atum.edu.pl
Telefon: (+48) 576 045 945

Ciasteczka>