Dostawca usług - Akademia Nauki Emilia Karolina Seroka

Logo Akademia Nauki Emilia Karolina Seroka

4.5/5 z 49 ocen

Akademia Nauki Emilia Karolina Seroka

Siedziba: ul. Legionowa 14/16, 15-099 Białystok

NIP: 9661616441

Liczba zrealizowanych usług : 56Charakterystyka działalności firmy

Akademia Nauki to instytucja edukacyjna, zajmująca się prowadzeniem kursów, szkoleń i kampanii społecznych z zakresu rozwijania potencjału intelektualnego i osobistego.

Od 1998 roku dostarcza najwyższej jakości usługi szkoleniowe. Stopniowo dysponując potrzebnym kapitałem środków, wiedzy i specjalistów wprowadziła bogatą gamę szkoleń dotyczącą zarówno metod nauki języka jak i kursów związanych z nowoczesnymi technikami uczenia się.

Specjalizuje się w kursach rozwoju intelektu dla dzieci już od 3 roku życia, młodzieży oraz dorosłych.

Misją Akademii jest propagowanie stylu naturalnego uczenia się, który niesie zadowolenie i poczucie pewności siebie. Akademia Nauki chce, aby każdy mógł uczyć się bez wysiłku. Jest przekonana, że poprzez docieranie do wewnętrznych zasobów i odkrywanie mocnych stron, można uczyć się w atmosferze odprężenia i radości. Ich programy oparte są na najnowszych zdobyczach psychologii uczenia się oraz na głębokim szacunku dla możliwości twórczych każdego człowieka.
Akademia Nauki swoją misję realizuje nie tylko poprzez kursy i szkolenia komercyjne, ale również jest zaangażowana w programy Fundacji Akademii Nauki tj. Akademia Nauczyciela, Akademia Rodzica.

DLLAB Certificate

TGLS QUALITY ALLIANCE

1.pdf
2.pdf
3.pdf
DLLAB_Certificate.pdf
TGLS_QUALITY_ALLIANCE.pdf

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: bialystok@akn.pl
Telefon: 85 7443210, 512015152

Ciasteczka>