Dostawca usług - ApexNet sp. z o.o. sp. k.

Logo ApexNet sp. z o.o. sp. k.

0/5

ApexNet sp. z o.o. sp. k.

Siedziba: Atlasowa 41, 02-437 Warszawa

NIP: 7010371279

Liczba zrealizowanych usług : 505Charakterystyka działalności firmy

Firma ApexNet powstała w 2001 roku.

Naszą misją jest poprawa jakości wydatkowania pieniędzy publicznych w Polsce.
Od początku swojej działalności, poprzez działania edukacyjne, wspieramy instytucje
publiczne w efektywnym wydatkowaniu pieniędzy publicznych, a firmy prywatne
w skutecznym ubieganiu się o zamówienia publiczne.

Jesteśmy organizacją działającą na zlecenie administracji publicznej, samorządu terytorialnego oraz podmiotów z branży budowlanej i inwestycyjnej w zakresie działalności:

 • Szkoleniowej
 • Doradczej
 • Wydawniczej

Służymy swoim klientom już ponad 20 lat. (do 04.02.2013 jako APEXnet CSAP) W tym czasie przeprowadziliśmy łącznie kilka tysięcy szkoleń, podczas których wiedzę zdobyło kilkadziesiąt tysięcy osób. W bezpłatnych cyklach szkoleniowych realizowanych m.in. na zlecenie Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Ministerstwa Infrastruktury, czy Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, wzięło udział ponad 5000 osób. Setki słuchaczy mogą ponadto poszczycić się Dyplomem ukończenia Studium w ApexNet.

Przez ten czas mieliśmy przyjemność szkolić oraz doradzać najważniejszym instytucjom w Polsce. Wśród naszych klientów są między innymi: ministerstwa, urzędy marszałkowskie, urzędy miast i gmin, spółki państwowe, szpitale, uczelnie, jednostki wojskowe. Współpracujemy także z dużymi firmami budowlanymi, bankami i wszelkimi podmiotami prywatnymi, które realizują lub planują realizować zamówienia publiczne.

Wieloletnia współpraca zaowocowała licznymi referencjami od usatysfakcjonowanych klientów.

Szkolenia otwarte

Głównym obszarem działalności ApexNet są szkolenia otwarte. W szkoleniach otwartych stawiamy głownie na edukację pracowników instytucji publicznych, ale w ofercie znajdują się także propozycje dla pracowników prywatnych spółek. By ułatwić naszym klientom wybór odpowiedniego produktu wszystkie szkolenia otwarte podzieliliśmy na kategorie tematyczne. Każda kategoria ma również swój kolor, aby łatwiej odnaleźć wybraną grupę w kalendarzu szkoleń.

Oferujemy szkolenia w zakresie m.in.:
Zamówień publicznych, Kadr i Płac, funduszy unijnych, RODO, Kpa, nieruchomości czy robót budowlanych

Szkolenia zamknięte

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, poza licznymi szkoleniami otwartymi, organizujemy także szkolenia zamknięte, dedykowane konkretnej instytucji

Dlaczego szkolenie zamknięte?

 • Formuła szkolenia zamkniętego pozwala „wycisnąć” z eksperta maksimum wiedzy. Trener pracuje z grupą na przykładach z branży i rzeczywistych sytuacjach z codziennej pracy uczestników, co powoduje, że szkolenie takie jest inną formą praktycznego doradztwa.
 • Nasz ekspert gwarantuje dyskrecję. Na szkoleniu zamkniętym, w wąskim gronie, można poruszyć tematy, które nie są możliwe do omówienia, kiedy spotykają się obcy sobie uczestnicy.
 • To klient decyduje o programie, formule, miejscu i terminie oraz innych szczegółach organizacyjnych. My jedynie doradzamy, jeśli takie jest życzenie.

Z czego szkolimy?

 • Prawo zamówień publicznych
 • Fundusze Unii Europejskiej
 • Księgowość (rozliczenia VAT, rozliczanie dotacji)
 • Prawo budowlane
 • Finanse publiczne
 • Kontrola i audyt
 • Prawo administracyjne
 • Kosztorysowanie
 • Zarządzanie kadrami (prawo pracy, czas pracy kierowców, prowadzenie rekrutacji, system oceny pracowników)
 • Szkolenia "miękkie" (wartościowanie stanowisk pracy, etyka, savoir vivre, negocjacje, zarządzanie)

Projekty dofinansowane ze środków UE

Tylko od 2010 roku ApexNet zrealizował szereg bezpłatnych cykli szkoleniowych na zlecenie: Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Ministerstwa Infrastruktury, Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Kancelarii Prezesa Rady Ministrów oraz Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych szkoląc łącznie ponad 5000 osób. Zrealizowane projekty są dowodem na to, że organizacja bezpłatnych szkoleń może nie odbiegać jakością od płatnych, pod warunkiem dołożenia ogromnej staranności i dbałości o każdego uczestnika. Zamykanie list szkoleniowych w kilka dni od ogłoszenia projektu jest jednym z symptomów ich wysokiej jakości. W tej chwili prowadzimy projekt Gepard-w 90% współfinansowany ze środków UE. Projekt przeznaczony jest dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z województwa mazowieckiego i lubelskiego.

Studium

Już setki studentów mogą poszczycić się Dyplomem ukończenia Studium w ApexNet. Dotychczas zrealizowane zostały:

 • Studium Zamówień Publicznych
 • Studium Eksperta Zamówień Publicznych
 • Studium Budowlanego Procesu Inwestycyjnego
 • Studium Funduszy Unii Europejskiej
 • Studium Audytu i Kontroli Finansowej w projektach UE
 • Studium Zamówień Publicznych oraz Studium Budowlanego Procesu Inwestycyjnego uzyskały Akredytację Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Akademia Eksperta

Jest to jedyna tego typu propozycja dla specjalistów z dużym doświadczeniem w zamówieniach publicznych. Spotkania w ramach Akademii to praca na skomplikowanych przykładach, ćwiczenia, dyskusje w eksperckim gronie. Wysoki poziom i unikalna formuła sprawia, że absolwenci Akademii dołączają do niewielkiego grona najlepszych ekspertów zamówień publicznych w Polsce.

Oba powyższe wydarzenia posiadają Akredytację Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

Zjazdy

Od roku 2008 ApexNet organizuje Zjazdy Specjalistów i Ekspertów ds. Zamówień Publicznych, które goszczą najwybitniejszych znawców tematyki oraz pasjonatów. Organizacji kolejnych edycji konferencji przyświeca edukacyjny cel, jakim jest merytoryczne wsparcie podmiotów zajmujących się stosowaniem ustawy Prawo zamówień publicznych. Wykłady, dyskusje, a także konsultacje z ekspertami z różnych środowisk, pozwalają uczestnikom wydarzenia podnosić kompetencje. Wierzymy, że dzięki takim inicjatywom przyczyniamy się do podwyższania jakości gospodarowania publicznymi pieniędzmi.

Dni Otwarte

W 2009 roku ApexNet była inicjatorem historycznego wydarzenia w Polsce – Dnia Otwartego Zamówień Publicznych, którego patronem honorowym było Ministerstwo Infrastruktury. Na konferencji zgromadziło się blisko półtora tysiąca specjalistów z terenu całej Polski pracujących w komórkach zajmujących się organizacją przetargów. Dni Otwarte były realizowane przez ApexNet regularnie do 2004 roku.

Wszystko co robimy jest z myślą o tym, by w chwili niejasnej sytuacji prawnej bądź innego problemu wynikającego z niewiedzy każdy, kto interesuje się tematyką projektów finansowanych z wykorzystaniem zamówień publicznych bądź funduszy Unii Europejskiej, był świadomy, że istnieje miejsce, gdzie może przyjść, posłuchać, zapytać i wyjść z poczuciem absolutnego bezpieczeństwa o poziom przekazywanej wiedzy i o swoje kompetencje. Takim miejscem jest ApexNet

 

ApexNet posiada:

- wpis do rejestru Wojewódzkiego Urzędu Pracy: 2,14/00121/2013

- Akredytację Mazowieckiego Kuratorium Oświaty dla: Kursu Studium Zamówień Publicznych: KO.ADM.I-KB-4962/8/08

- Akredytację Mazowieckiego Kuratorium Oświaty dla: Kurs Akademia Eksperta Zamówień Publicznych:

 

 


Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: szkolenia@apexnet.pl
Telefon: +48 205 89 00

Ciasteczka>