Unlimited Joanna Niczyporuk

Możliwość dofinansowania
Logo Unlimited Joanna Niczyporuk
ul. Gęsia 17/5
20-719 Lublin
Usługa szkoleniowa
Liczba zrealizowanych usług: 106
Aktualne usługi
Charakterystyka działalności firmy

Nasze szkolenia cechuje wysoki profesjonalizm, zaangażowanie i doświadczenie praktyczne osób prowadzących. Monitorując rynek na bieżącorujemy tematykę oraz treść merytoryczną naszej oferty szkoleniowej. Dbamy by uczestnicy w otwartej atmosferze przyswajali najbardziej aktualne i istotne treści z danej dziedziny. Dzięki czemu każde nasze szkolenie to niepowtarzalny proces, na który wpływają uczestnicy i ich potrzeby. Czynniki te decydują o wysokiej skuteczność naszych szkoleń w ocenie zarówno uczestników jak i firm, instytucji zlecających.

Korzystając z bogatego doświadczenia sprzedażowego jakie zdobyliśmy jako firma outsourcingowa, pierwsze szkolenia były skierowane do właścicieli małych i średnich firm, ich pracowników i osób samo-zatrudnionych. Dotyczyły technik handlowych, zarządzania i kierowania ludźmi, marketingu oraz procesów rekrutacji. Czyli aspektów najbardziej wpływających na zysk w firmie.

Obserwując rynek zauważyliśmy braki w edukacji formalnej i żywą chęć studentów i absolwentów do samodzielnego uzupełnienie wiedzy o treści praktyczne. Z czasem zauważaliśmya sytuacja dotyczy również osób bezrobotnych. I tak poszerzając ofertę pod kątem tych grup, zajęliśmy się również coachingiem kariery, doradztwem zawodowym i psychologicznym. Efektem były też liczne bezpłatne szkolenia dla studentów zorganizowane przy współpracy uniwersytetów.

Rozpoczęliśmy współpracę z Urzędami Pracy oferując szkolenia indywidualne bądź niewielkich grup bezrobotnych. Szkolenia żywo odpowiadają na pogrzeby rynku i potrzeb pracodawców. Najczęściej dotyczą bardzo wąskich, specjalistycznych dziedzin i są specjalnie dostosowane pod poziom wiedzy i umiejętności osoby szkolonej.

Realizujemy też szkolenia dla takich instytucji jak MOPS, PC PR, OPS, GOSP, Fundacji i Stowarzyszeń, jak i szkolenia dla naszych beneficjentów, współfinansowane ze środków unijnych.

Jesteśmy organizatorem dwu dużych, otwartych festiwali szkoleniowych pt. Festiwal Smakuj Życie przy Europejskim Festiwalu Smaku w Lublinie, gdzie w ciągu dwu edycji współpracowało z nami ponad 150 trenerów z różnych branż, a wzięło udział ponad 3000 uczestników z całej Polski.

Tematyka naszych szkoleń to m.Inn. umiejętności miękkie, techniki sprzedaży bezpośredniej i telefonicznej, marketing, e-marketing, copywriting, PR, coaching, HR, administracja, doradztwo zawodowe i psychologiczne, ekologia, grafika komputerowa, obsługa komputera wszystkie poziomy, tworzenie stron www, sieci komputerowe, bazy danych, techniki fryzjerskie, kosmetyka oraz wiele innych.

Współpracując z dużą ilością trenerów z różnych branż i regionów Polski prawdopodobnie nie ma dziedziny w której szkolenia nie bylibyśmy w stanie skutecznie zrealizować.


Wspólnie znajdziemy najlepsze dla Państwa rozwiązanie.

Nasze motto: Kto się nie rozwija, ten się cofa !

Znak Jakości TGLS Quality Alliance 

Certyfikaty i referencje
Kontakt
Masz pytania? Skontaktuj się z nami