Dostawca usług - SENSE CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Logo SENSE CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

4.6/5 z 690 ocen

SENSE CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba: św. Michała 43, 61-119 Poznań

NIP: 7781456826

Liczba zrealizowanych usług : 110Charakterystyka działalności firmy

Czym jest SENSE?

SENSE powstało w 2008 roku i było realizacją pomysłu i marzenia o firmie, dla której najważniejszą wartością są ludzie . Na przestrzeni lat zdobywaliśmy umiejętności oraz wiedzę, na temat metodyki wspierania przedsiębiorstw od fazy start-up do dużych firm, co zbudowało markę SENSE. Dzięki doświadczeniu opartemu na realizacji własnych projektów szkoleniowych z zakresu zasobów ludzkich dofinansowanych z UE, doskonale umiemy zidentyfikować Wasze potrzeby i odpowiedzieć na nie, gdyż od samego początku tworzyliśmy sieć  kontaktów, poprzez współpracę ze specjalistami: trenerami, doradcami i coachami z całej Polski. Działania te umożliwiły nam selekcję i wybór najbardziej wykwalifikowanych osób, z którymi nawiązaliśmy stałą współpracę i to właśnie sylwetki i programy tych osób pragniemy przedstawić Wam w naszych programach szkoleniowych.

Tworzymy grupę marek, których celem jest dostarczanie  rozwiązań w zakresie rozwoju. SENSE dotacje pomaga zdobywać i efektywnie wykorzystywać dotacje unijne. SENSE rozwój wspiera w poprawie skuteczności działania oraz podnoszeniu konkurencyjności poprzez realizację programów szkoleniowo-doradczych. SENSE praca pomaga znaleźć  idealnego pracownika do  zespołu, a pracownikom zdobyć  wymarzone stanowisko.

W swoim portfolio posiadamy szereg Partnerów, którzy regularnie nawiązują z nami współpracę. Cieszymy się zaufaniem uczelni wyższych, m.in. Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu, dla których przygotowujemy wnioski o dofinansowanie kształcenia dostosowanego do potrzeb pracodawców. Pozwala to na zwiększenie zatrudnienia u osób, które dopiero co ukończyły studia.

Pracujemy dla szpitali i placówek medycznych przygotowując szkolenia dla personelu medycznego, w celu rozwoju umiejętności i podniesienia kompetencji w procesie komunikacji z pacjentem. Staramy się działać wszechstronnie, dlatego odważyliśmy się wspólnie z ekspertami stworzyć projekt  inwestycyjny i rozwojowy dla placówek medycznych. Projekt medi-PROGRES , którego pierwszą edycję mamy już za sobą, przeszedł najśmielsze oczekiwania. W czasie jego trwania przeszkoliliśmy 500 uczestników, na co poświęciliśmy 12 miesięcy i 2000 godzin.

Pracujemy dla organizacji pomagając im przejść przez etap zmian, wprowadzając sprawdzone i efektywne narzędzia, a także wspieramy w budowaniu pozycji na rynku oraz optymalizacji zarządzania co w efekcie zwiększa zyski. Budujemy sieci sprzedaży dla średnich i dużych organizacji, przygotowując handlowców do osiągania największych wyników, a menadżerów do efektywnego zarządzania zespołem.

Czy to ma SENS(E) ?

Tak! Jesteśmy firmą szkoleniowo- doradczą, a naszym celem jest wspieranie w rozwoju. Niezależnie czy mówimy tu o organizacjach biznesowych, uczelniach, organizacjach non-profit czy nas samych. Chcemy być kompleksowi w realizacji naszego celu i to się udaje. Potwierdza to fakt istnienia już ponad 10 lat, współpraca z wieloma stałymi Klientami oraz posiadanie w szeregach firmy pracowników, którzy są z nami już 8 lat! Wszystko dzięki temu, że możliwość wsparcia w rozwoju nie jest naszym obowiązkiem – jest naszym przywilejem i pasją.

Dla kogo to ma SENS(E)?

Swoim doświadczeniem i zaangażowaniem i tym, że dla nas przede wszystkim to ma SENS-e, przekonaliśmy do siebie wiele dużych przedsiębiorstw, zaufali nam m.in. Volkswagen Group Polska, Solaris Bus&Coach, DOM-EKO, Primesoft, Nepit, Creandi, CHIC, Metpol, Pralnie Panda, Prywatna Lecznica Certus, Centrum Medyczne „Żelazna”, Szpital Kliniczny Przemieniania Pańskiego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu i wielu innych

SENS(E) jest w liczbach:

- Współpracowaliśmy jak dotąd z 1500 firmami.

- Przeszkoliliśmy już 20 000 osób.

- Spędziliśmy 24 000 godzin szkoląc i doradzając.

-  Jesteśmy od dwóch lat liderem PO WER i EFS RPO, w rankingu „Najskuteczniejsze Firmy Doradcze” magazynu Fundusze Europejskie.

- Pozyskaliśmy ponad 770 mln zł dla przedsiębiorstw, uczelni oraz instytucji otoczenia biznesu.

- Każdego dnia wykonujemy przynajmniej 150 rozmów telefonicznych, aby mieć kontakt z naszymi Klientami.

- Dziennie wysyłamy co najmniej  500 wiadomości e-mail, żeby nasi Klienci i Partnerzy czuli się dobrze poinformowani i zaopiekowani

 

Dla nas ważny jest rozwój naszych Klientów, ale wiemy, że aby skutecznie i mądrze doradzać, niezbędny jest rozwój także nas samych, dlatego staramy się podwyższać swoje kompetencje i standardy. 

- od 2012 roku jesteśmy członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych, co pozwala nam być na bieżąco z najnowszymi trendami na rynku usług rozwojowych i mieć dostęp do wyników badań na temat branży, jej kondycji i perspektyw.

- w latach 2014-2017 posiadaliśmy certyfikat Systemu Zarządzania Jakością, spełniającego wymagania normy PN-EN ISO 9001:2009. 

w 2015 roku zdecydowaliśmy się na rejestrację w Krajowym Systemie Usług – sieci ośrodków świadczących usługi doradztwa biznesowego pod patronatem Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

w lipcu 2016 roku uzyskaliśmy prestiżowy międzynarodowy certyfikat European Computer Competence Certifcate co oznacza, że jesteśmy uprawnieni do przeprowadzania egzaminów Europejskiego Certyfikatu Kompetencji Informatycznych ECCC.

w grudniu 2017 po pomyślnym przejściu przez audyt otrzymaliśmy certyfikat Standardu Usługi Szkoleniowo-Rozwojowej Polskiej Izby Firm Szkoleniowych (SUS 2.0).

Poprzez certyfikaty i akredytacje dajemy Wam gwarancję, że świadczone przez nas usługi są najwyższej jakości, a konsultanci, z którymi będziecie współpracować są najlepsi w branży.

referencje_DOM-EKO.pdf
referencje_METPOL.pdf
referencje_VGP.pdf
Referencje_Certus.jpg
Referencje_Neptis.jpg
Certyfikat_PIFS.pdf
Certyfikat_2017.pdf

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: bur@senseconsulting.pl
Telefon: 61 843 26 11

Ciasteczka>