Dostawca usług - Progress Project Sp. z o.o.

Logo Progress Project Sp. z o.o.

4.4/5 z 1630 ocen

Progress Project Sp. z o.o.

Siedziba: ul. Światowa 22, 02-229 Warszawa

NIP: 5252382647

Liczba zrealizowanych usług : 2557Charakterystyka działalności firmy

Na rynku szkoleń działamy od grudnia 2006 roku. Jesteśmy liderem w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań szkoleniowych i doradczych dla firm i instytucji z obszaru logistyki, produkcji i jakości, doskonalenia umiejętności interpersonalnych, zarządzania projektami, szkoleń komputerowych oraz dladziałów HR i kadr. Misją naszej firmy jest wsparcie jednostek i przedsiębiorstw w szybko zmieniającym się środowisku konkurencji rynkowej poprzez dostarczanie rzetelnej i sprawdzonej wiedzy oraz umiejętności praktycznych. Nasz sukces to przede wszystkim stale rosnące grono zadowolonych Klientów, dzięki czemu jesteśmy nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się organizacją. Wierzymy, że dobra praca wraca, dlatego dokładamy wszelkich starań by nasze usługi były świadczone na najwyższym poziomie.


Jakość naszej firmy potwierdzają liczne certyfikaty i nagrody. Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Firm szkoleniowych i stosujemy Kodeks Dobrych Praktyk. Pozytywnie przeszliśmy audyt certyfikacyjny Systemu Zarządzania Jakością wg. normy ISO 9001:2008 zrealizowany przez DEKRA Certification Sp. z o.o., a w 2018r. przeszliśmy na nową normę ISO 9001:2015.

Od marca 2016 roku posiadamy status Akredytowanej Jednostki Szkoleniowej IPMA® Polska, który został odnowiony w marcu 2019r. na kolejne trzy lata. Od maja 2017r. posiadamy również status R.E.P. (Registered Education Provider) nadawanego przez PMI®, a w maju 2019r. otrzymaliśmy tytuł Akredytowanej Organizacji Treningowej (ATO) – tytuł nadany przez PeopleCert oraz APMG. Akredytacja w tym obszarze pozwala realizować certyfikowane szkolenia AgilePM®, AgileBA®, MSP®, P3O®, PRINCE2®.

W latach 2015, 2017 i 2018 otrzymaliśmy prestiżowy tytuł Gazeli Biznesu - Ranking sporządzany przez „Puls Biznesu”.


Poza działalnością komercyjną nasza firma wspiera klientów przy pozyskiwaniu dofinansowań na działania rozwojowe w ramach programów KFS (Krajowy Fundusz Szkoleniowy) i EFS (Europejski Fundusz Społeczny).


Jednym z naszych autorskich pomysłów wpływających znacznie na całą branżę szkoleniową są
wyjątkowe wydarzenia specjalne:
✓ Bądź na fali - Gdańsk/Sopot
✓ Rozwiń żagle - Olsztyn
✓ Most do Wiedzy - Wrocław
✓ Stolica Rozwoju - Warszawa
✓ Zdobywaj Szczyty – Zakopane
W ramach wydarzeń specjalnych oferujemy w tym samym czasie nawet 30 różnych szkoleń
i warsztatów w tej samej lokalizacji. Klienci cenią szeroki wybór tematów i atrakcyjne lokalizacje.

Od 2006 roku przeszkoliliśmy:

  • 17 137 osób z zakresu produkcji,
  • 23 313 osób z zakresu logistyki,
  • 32 171 osób z zakresu umiejętności interpersonalnych,
  • 2 256 osób z zakresu zarządzania projektami
  • 5 823 osób z zakresu HR i kadr
  • 4 552 osób z zakresu zagadnień komputerowych 

Najwyższa jakość Progress Project to standard. Potwierdzona została przez DEKRA Certification.

W dniu 21 listopada 2012 roku pozytywnie przeszliśmy audyt certyfikacyjny Systemu Zarządzania Jakością według normy ISO 9001:2008. Audyt został przeprowadzony przez przedstawicieli jednej z największych na świecie firm zajmujących się certyfikacją ISO - DEKRA Certification Sp. z o.o. W 2018r. przeszliśmy na nową normę ISO 9001:2015.

DEKRA Certification jest częścią międzynarodowego koncernu DEKRA SE z siedzibą w Stuttgarcie, światowego lidera w dziedzinie usług dla przemysłu, certyfikacji systemów zarządzania, badań wyrobów, odbiorów technicznych, rzeczoznawstwa, nadzorów inwestycyjnych i rozwoju personelu.

DEKRA Certification w Polsce obecna na rynku już od 10 lat jest bezstronną i niezależną w decyzjach, jednostką certyfikacyjną zajmującą czołową pozycję na polskim rynku certyfikacji.

Jako pierwsi w kraju wyznaczamy standardy jako Autoryzowana Jednostka Szkoleniowa, która dopełniła wszelkich formalności związanych z otrzymaniem akredytacji International Project Management Association (IPMA Polska).

Firma Progress Project Sp. z o.o. od 2007 roku jest Członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych, która jest źródłem informacji i opinii o sytuacji na rynku szkoleniowym i zmianach w regulacjach prawnych dotyczących tego sektora gospodarki. Misją Izby jest działanie na rzecz ciągłego rozwoju kompetencji i kształcenia poprzez rozwój rynku szkoleniowego, na którym obowiązują zasady uczciwej konkurencji.

Progress Project Sp. z o.o. stosuje Kodeks Dobrych Praktyk Polskiej Izby Firm Szkoleniowych. Zawiera on wszystkie elementy niezbędne do identyfikacji profesjonalnej firmy szkoleniowej. Jest on dokumentem upowszechniającym profesjonalne zachowania w środowisku szkoleniowym, a jego stosowanie stanowi dobrowolną formę poddania się rygorom etycznym
i merytorycznym.

Progress Project Sp. z o.o. działa zgodnie ze Standardem Usługi Szkoleniowej Polskiej Izby Firm Szkoleniowych. Misją PIFS jest m.in. kreowanie najwyższych standardów jakości usług szkoleniowych. W tym celu Komisja ds. Jakości Rynku Szkoleń opracowała Standard Usługi Szkoleniowej. Dokument ten jest zbiorem zaleceń promowanych przez PIFS, dotyczących wykonywania usługi szkoleniowej, niezależnie od rodzaju i natury prowadzonych szkoleń. Standard Usługi Szkoleniowej stał się punktem odniesienia dla przedsiębiorców – czyli odbiorców szkoleń, organów administracji publicznej, innych instytucji, a także osób indywidualnych, które potrzebują wsparcia w zakresie kryteriów wyboru firmy szkoleniowej lub weryfikacji jej działań.

Od maja 2017r. posiadamy również status R.E.P. (Registered Education Provider) nadawanego przez PMI®, a w maju 2019r. otrzymaliśmy tytuł Akredytowanej Organizacji Treningowej (ATO) – tytuł nadany przez PeopleCert oraz APMG. Akredytacja w tym obszarze pozwala realizować certyfikowane szkolenia AgilePM®, AgileBA®, MSP®, P3O®, PRINCE2®..

Certyfikat_IPMA_12.03.2019.pdf
Raben_2018.pdf
Korona_Candles_Sp._z_o.o..pdf
Lamar_Sp._z_o.o..pdf
Rhenus_Logistics_S.A._oddział_w_Goleniowie.pdf
Beiersdorf_Manufacturing_Poznań_Sp_z_o.o..pdf
Certyfikat_Prince2.pdf
Certyfikat_AgilePM.pdf
Certyfikat_AgileBA.pdf
ISO_9001_2015_Progress_Project.pdf

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: efs@progressproject.pl, kfs@progressproject.pl
Telefon: (+48) 502 000 504

Ciasteczka>