Dostawca usług - ESTHETIC INSTITUTE Małgorzata Ruprich

Logo ESTHETIC INSTITUTE Małgorzata Ruprich

4.8/5 z 269 ocen

ESTHETIC INSTITUTE Małgorzata Ruprich

Siedziba: ul. Szarych Szeregów 31/5, 40-750 Katowice

NIP: 6281559669

Liczba zrealizowanych usług : 244Charakterystyka działalności firmy

      Szkolenia, które oferujemy oparte są na rozwiązaniach optymalnych z punktu widzenia naszego klienta, czyli takich, które będą odpowiadały jego potrzebom szkoleniowym. Dlatego programy szkoleniowe, które oferujemy mogą zostać dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego kursanta a ich zakres tematyczny zmodyfikowany zgodnie z zapotrzebowaniem. Wierzymy, że dobrze dobrane i ułożone szkolenie a także efektywne wykorzystanie czasu i nabycie odpowiednich umiejętności  pozwoli na uzyskanie naszym kursantom przewagi konkurencyjnej oraz zwiększenia efektywności ich bieżących działań. Dostarczamy rozwiązań szkoleniowych opartych na własnych autorskich programach edukacyjnych. 

      Zespół Esthetic Institute stanowią nauczyciele akademiccy oraz doświadczeni trenerzy, którzy posiadają szeroką wiedzę oraz doświadczenie w zakresie wybranych szkoleń. Współpracujemy także z trenerami posiadającymi wieloletnie doświadczenie biznesowe. Nasi trenerzy działają w różnych branżach dzięki czemu możemy zaoferować Państwu szkolenia o bardzo różnorodnej tematyce.

Posiadamy Certyfikat Jakości ISO 9001:2015

Współpracujemy z Górnośląską Wyższą Szkołą Handlową Wydział Medyczny w Katowicach w zakresie realizacji studiów podyplomowych.

GWSH.jpg
Mikołów_01.jpg
Mikołów_02.jpg
Certyfikat ISO 9001 2015.pdf

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: info@szkoleniaestetyczne.pl
Telefon: (+48) 668 460 981

Ciasteczka>