Dostawca usług - ISOFT Grzegorz Lasek

Logo ISOFT Grzegorz Lasek

4.3/5 z 221 ocen

ISOFT Grzegorz Lasek

Siedziba: ul. Piwonii 12, 35-604 Rzeszów

NIP: 8132909504

Liczba zrealizowanych usług : 121Charakterystyka działalności firmy

Ogólnie przeszkolono w latach 2016-2019 – 2706 osób

Ogólnie przeszkolono w 2020 roku 376 osoby

Liczba procesów certyfikacji European Junior Logistican – 68 (liczba egzaminów z oceną pozytywną – 251/266 - najwyższy wskaźnik zdawalności  wśród partnerów Instytutu Logistyki i Magazynowania – 87 %)


Liczba przeprowadzonych egzaminów Logistyk /Spedytor VCC 2016-2019 - 77

Liczba przeprowadzonych egzaminów Logistyk/Spedytor VCC  w 2020 roku  - 2 ( w tym przeegzaminowanych 32 osób.
Liczba przeprowadzonych egzaminów ECDL na różnych poziomach - 4 589
Ogólna liczba godzin szkoleniowych w latach 2016-2019 –15637     

Ogólna liczba godzin szkoleniowych w 2020 roku - 982


Firma posiada doświadczenie w kompleksowej organizacji usług szkoleniowych i rozwojowych.

Jako Akademia Edukacyjna specjalizujemy się w prowadzeniu szkoleń dla pracowników firm z sektora MŚP, jak i korporacji na różnych szczeblach organizacji. Nasza oferta obejmuje szereg szkoleń i projektów dofinansowanych z środków unijnych.

Celem warsztatów, jest podnoszenie kompetencji uczestników z różnych dziedzin poprzez rozwój zawodowy oraz rozwój osobisty. Przygotowując szkolenia wykonujemy szczegółową analizę potrzeb Klienta, dzięki czemu szkolenia przynoszą wymierne korzyści dla uczestników.

Jesteśmy firmą szkoleniowo – doradczą, specjalizującą się w kompleksowej organizacji warsztatów biznesowych i specjalistycznych kompendiów wiedzy z zakresu: IT, HR, prawa i podatków, zarządzania, logistyki, sprzedaży i marketingu oraz kompetencji społecznych.

Prowadzimy szkolenia dla firm z różnych branż z terenu całego kraju.

Dzięki współpracy z certyfikowaną kadrą trenerską, gwarantujemy wysoką jakość szkoleń. Jako Ośrodek Egzaminacyjny przeprowadzamy certyfikację VCC,  jak również EJL i ESL.

Posiadamy doświadczenie w pozyskiwaniu środków unijnych jak i realizacji projektów szkoleniowo – doradczych. Prowadzimy kompleksowe doradztwo z zakresu pozyskiwania dotacji unijnych i środków finansowych na rozwój firm.

Oferujemy pomoc przy kompletowaniu dokumentów i w opracowaniu wniosków unijnych, biznes planów, a także wniosków na rozwój istniejących przedsiębiorstw.

Oferujemy wynajem kompleksowo wyposażonych sal szkoleniowych i systemów do bezprzewodowej transmisji głosu Tour Guide. W tym zakresie współpracujemy min. z firmami zajmującymi się organizacją konferencji, sympozjów, kongresów, spotkań biznesowych.

Na sukces naszej firmy składa się profesjonalizm, doświadczenie i zaangażowanie naszych pracowników.

Nasza firma jest wiodącą firmą na rynku szkoleniowo-doradczym.

Specjalizujemy się w profesjonalnej obsłudze i kompleksowemu doradztwu pozyskiwania dotacji unijnych dla Klientów indywidualnych, jak i potencjalnych przedsiębiorstw działających na terenie całego kraju.

Zespół

 • Praktycy, specjaliści, analitycy, informatycy, psycholodzy,
 • Certyfikowani trenerzy i egzaminatorzy VCC, AutoCAD, ECDL, certyfikowani mistrzowie NLP,
 • Wykładowcy wyższych uczelni współpracujący z okręgowymi komisjami egzaminacyjnymi,
 • Licencjonowani Trenerzy Zarządzania Projektami IPMA Polska,
 • Akredytowani konsultanci metody Extended DISC® oraz Belbin Team Roles®,
 • Profesjonalni doradcy i eksperci w zakresie zarządzania i realizacji projektów unijnych,
 • Doświadczeni i zaangażowani organizatorzy szkoleń,
 • Eksperci w zakresie budowania indywidualnych ścieżek rozwoju Klientów biznesowych,
 • Doradcy w zakresie pozyskiwania Funduszy Unijnych.

Metody nauczania

 • Wpis do Bazy Usług Rozwojowych- Akademia Edukacyjna VCC,
 • Wysoka jakość świadczonych usług,
 • Gwarancja sukcesu wdrażanych programów rozwojowych,
 • Innowacyjna formuła prowadzenia warsztatów szkoleniowych,
 • Indywidualne podejście do każdego Klienta,
 • Autorskie programy szkoleniowe,
 • 30- dniowe konsultacje po warsztatach z trenerem
 • Indywidualne badanie potrzeb szkoleniowych,
 • Opracowanie i wdrażanie spersonalizowanej ścieżki rozwojowej,
 • Dopasowane metody do potrzeb szkoleniowych Klienta,
 • Badanie satysfakcji Klientów po szkoleniu,
 • Opracowanie trenerskiego feecback’u i rekomendacji szkoleniowych.

Szkolenia zamknięte to forma szkoleń, które organizujemy na indywidualne potrzeby Klienta w jego siedzibie lub innym uzgodnionym miejscu, tylko i wyłącznie dla pracowników wybranej firmy lub instytucji.

Szkolenia otwarte są bardzo skuteczną i praktyczną formą rozwoju dla kadry managerskiej, specjalistów, pracowników produkcyjnych i handlowców.

Pozwalają kształcić umiejętności i zdobywać wiedzę potrzebną w realizacji celów zawodowych.
Szkolenia otwarte to doskonałe rozwiązanie w sytuacji, gdy trzeba przeszkolić pojedyncze
osoby lub małe grupy (do 5/6 osób) dostarczając im nowej wiedzy i rozwijając profesjonalne
umiejętności.

Firma ISOFT od samego początku istnienia wspiera rozwój kompetencji i umiejętności personelu w przedsiębiorstwach i instytucjach na terenie całego kraju. Głównym atutem firmy jest współpraca z wysoko wyspecjalizowaną kadrą trenerską, dzięki czemu na bieżąco dostarczamy naszym Klientom rzetelne informacje i praktyczne rozwiązania szkoleniowo - doradcze. Jako jedna z nielicznych jednostek w Polsce współpracujemy z Instytutem Logistyki i Magazynowania z siedzibą w Poznaniu i przeprowadzamy certyfikację Logistyków na dwóch poziomach: European Junior Logistician i European Senior Logistician. 
Specjalizujemy się w organizacji szkoleń w obszarze logistyki, transportu, magazynowania, produkcji, umiejętności interpersonalnych, systemów zarządzania skierowanych do dyrektorów /kierowników/ menadżerów/ handlowców/ specjalistów/ pracowników firm i instytucji na terenie całego kraju.
Nasza misja opiera się na ciągłym doskonaleniu wiedzy naszych Klientów, a przekazywane przez nas sprawdzone wzorce gwarantują maksymalną satysfakcję i osiągnięcie założonego efektu biznesowego w przyszłości. 
Nasz sukces to przede wszystkim zespół profesjonalnych i zaangażowanych doradców i ekspertów, którzy tworzą firmę szkoleniową ISOFT. Oprócz doświadczenia, bogatej wiedzy, innowacyjności produktów i usług jakie dostarczamy Państwu każdego dnia, zespół łączy wspólna pasja - nieustanny rozwój.
Drugą gałęzią naszej działalności jest tworzenie specjalistycznego oprogramowania na zamówienie dla Klientów, support oraz możliwość cyklicznego jego przedłużenia, wdrożenie zakupionego systemu, oraz przeszkolenie w jego użytkowaniu, możliwość opieki nad systemem. Nasze oprogramowanie zapewnia:
•    Zwiększenie efektywności procesów biznesowych w związku z tym oszczędność czasu i obniżenie kosztów.
•    Raportowanie, które umożliwia użytkownikowi wgląd w informacje dotyczące działalności, które są niewidoczne przed użyciem oprogramowania.
•    Kontrolę danych biznesowych oraz szybki i łatwy dostęp do informacji.
•    Przejrzystość i kontrolę procesów biznesowych dla ludzi, którzy są odpowiedzialni w danych obszarach biznesowych, które minimalizuje ryzyko związane z niekontrolowanym procesami.
•    Wykonywanie zadań, które byłyby niemożliwe lub zbyt pracochłonne bez użycia oprogramowania.
•    Zautomatyzowanie rutynowych zadań.
•    Dostęp do informacji z różnych miejsc, możliwość tworzenia kopii zapasowych, co zapewnia ochronę ważnych informacji biznesowych.

W październiku 2015 roku oraz 2017 roku otrzymaliśmy wyróżnienie w prestiżowym konkursie Podkarpacka Nagroda Gospodarcza w kategorii firm mikro, organizowanym już po raz czternasty, a w 2018 roku otrzymaliśmy Dyplom Uczestnika konkursu PNG.  Celem konkursu jest wyłonienie grupy najlepszych i najaktywniejszych gospodarczo firm naszego regionu, które dzięki osiąganym wynikom w prowadzonej działalności są lub mogą stać się wzorem dla innych. Już samo uczestnictwo w konkursie to nobilitacja dla każdego z uczestników poprzez znalezienie się w gronie najdynamiczniejszych i najlepiej rozwijających się przedsiębiorstw Podkarpacia.

Informacja_o_wspólpracy_ILIM.pdf
PNG_wyróżnienie_2017.pdf
Podkarpacka_Nagroda_Gospodarcza_2018.pdf
Ref. Doradztwo i Szkolenia.pdf
Ref. Euro-Eko.pdf
Ref.Cell-Fast.pdf
Ref. MTA.pdf

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: biuro@isoft.biz.pl
Telefon: (+48) 509 674 420

Ciasteczka>