Dostawca usług - DOOR Poland Sp. z o.o.

Logo DOOR Poland Sp. z o.o.

4.5/5 z 2 ocen

DOOR Poland Sp. z o.o.

Siedziba: ul. Władysława Korotyńskiego 23/10, 02-123 Warszawa

NIP: 7010486350

Liczba zrealizowanych usług : 21Charakterystyka działalności firmy

DOOR - od 35 lat wiarygodny partner dla międzynarodowych organizacji na świecie. Od 1992 roku obecny na polskim rynku.

Globalnie sprawdzone rozwiązania
Aby wspierać organizacje naszych Klientów w osiąganiu oczekiwanych rezultatów i ambicji, eliminować problemy oraz radzić sobie z wyzwaniami, wybieramy wyróżniające się, sprawdzone i zgodne z ogólnoświatowymi trendami licencjonowane rozwiązania. Metody, które z sukcesem wdrażamy powstały i zostały udoskonalone na dojrzałych rynkach. Zweryfikowali je sami Klienci. Aż 80% z nich pochodzi z listy Fortune 500.
Dysponujemy na wyłączność unikalnym portfolio rozwiązań konsultingowych oraz pakietem sprawdzonych i wyjątkowych narzędzi wspierającym skuteczność wdrożeń. Ich wartość wzbogacamy własnym potencjałem wiedzy i doświadczeń, dostosowując do wymagań rynku polskiego. Współpracę z Klientami budujemy zawsze w oparciu o model relacji partnerskich.

Na bazie wybranych licencji budujemy i wdrażamy rozwiązania dostarczając Klientom wymierne rezultaty. Skorzystały z nich organizacje aspirujące nie tylko do grona liderów w swoich branżach, ale także do zbudowania kultury zapewniającej organizacji stały zrównoważony rozwój, i co najważniejsze - będącej źródłem inspiracji i satysfakcji dla pracowników.

Odpowiadamy na specyficzne problemy jednostek i zespołów, budujemy długoterminowe ścieżki rozwoju, gwarantując spójność oraz synergię merytoryczną programów szkoleniowych. Nasze know-how czerpiemy z doświadczeń w przygotowywaniu oraz wdrożeniach setek projektów i programów rozwoju kompetencji.
Dajemy dostęp do sprawdzonych merytorycznie i nieustannie doskonalonych programów szkoleniowych w trzech głównych obszarach rozwojowych:

ZARZĄDZANIE I PRZYWÓDZTWO - Programy rozwoju kompetencji menedżerskich i przywódczych

EFEKTYWNOŚĆ OSOBISTA - Programy rozwoju biznesowych kompetencji osobistych

ROZWIĄZANIA SPRZEDAŻOWE - Programy rozwoju kompetencji doradczych i sprzedażowych

Zbudowaliśmy jeden z najbardziej doświadczonych w Polsce zespołów trenerskich, coachingowych i eksperckich. Tworzą go ludzie z wieloletnim stażem w biznesie i w pracy z uczestnikami warsztatów. Zespół, który swoją wiedzą, różnorodnym wykształceniem i znajomością wielu branż gotowy jest pomóc i zaproponować Klientom najbardziej efektywne rozwiązania na każdym etapie projektu.

Posiadamy potencjał kreowania indywidualnych programów budowanych w odpowiedzi na oczekiwania i potrzeby naszych klientów.

Jesteśmy bezpiecznym oraz sprawdzonym partnerem. Gwarantujemy realizację zakładanych efektów oraz maksymalny zwrot z inwestycji budżetu i czasu przeznaczonego na wdrożenie programów rozwoju kompetencji. Oceny i informacje zwrotne, które otrzymujemy
od naszych klientów potwierdzają najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań.

Ogólnoświatowa sieć doradczo-szkoleniowa, która liczy ponad 1000 certyfikowanych trenerów w 59 krajach świata.
Rozwiązania dostarczane w 35 językach w 90 krajach na świecie od ponad 35 lat.
W Polsce sprawdzone rozwiązania wdrażane od 1992 roku.
Blisko 50 programów szkoleniowych oraz 500 modułów warsztatowych.
Ponad 150 000 wyszkolonych uczestników w Polsce.
W Polsce zrealizowane projekty o wartości 160 mln zł.
Jedna z niewielu firm na świecie, która na tak dużą skalę dostarcza korporacjom zarówno programy własne, licencjonowane, jak i opracowane przez Klienta.
Synergia w obszarach:
badania – szkolenia – konsulting - coaching.

DOOR jest wyłącznym przedstawicielem światowego lidera w tworzeniu accountability na poziomie indywidualnym, zespołowym oraz kulturowym. Nasz licencjodawca Partners In Leadership Inc. i oferuje pragmatyczny oraz niezwykle efektywny proces, który bazuje na 25 latach doświadczeń oraz tysiącach wdrożeń w przeszło 100 krajach. Trzy ścieżki (tzw. TRACKs) tworzenia większej współodpowiedzialności: SelfTRACK®, OthersTRACK® i CultureTRACK® są przełomową odpowiedzią na tworzenie niezwykle efektywnych organizacji oraz osiąganie ponadprzeciętnych wyników. Nasze badania pokazują, że brak współodpowiedzialności za rezultaty firmy stanowi wyzwanie dla każdej organizacji:

  • 83% respondentów uznało, że działaliby inaczej, jeśli to byłaby ich własna firma
  • 63% stwierdziło, że po prostu czekają, aż sytuacja sama się rozwiąże
  • 85% czuło się bezradnym nie mieli żadnej kontroli nad swoją sytuacją
  • Zdumiewiające 85% nie było pewnych, co konkretnie chce osiągnąć ich firma w najbliższej perspektywie budżetowej
  • Prawie 60% przyznało, że zauważyli narastający problem, ale nic z tym nie zrobili
  • 76% wpadło w pułapkę „Po prostu powiedz mi, co mam zrobić

 

 


Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: door@door.com.pl
Telefon: (+48) 662 287 280

Ciasteczka>