Dostawca usług - Zann Investments Maciej Zarzecki

Logo Zann Investments Maciej Zarzecki

5/5 z 2 ocen

Zann Investments Maciej Zarzecki

Siedziba: ul. Jagiellońska 58/128a, 03-468 Warszawa

NIP: 7122934701

Liczba zrealizowanych usług : 1Charakterystyka działalności firmy

Historia Ogólnopolskiej Szkoły Barmanów trwa już ponad 13 lat. W tym czasie nasza oferta była stale rozbudowywana i ulepszana. Zarówno o nowe szkolenia jak i miasta w których je organizujemy.

Pierwszy kurs barmana I stopnia odbył się w styczniu 2009 roku w Warszawie. W kolejnych latach sukcesywnie zwiększaliśmy zasięg naszej działalności, a obecnie kurs barmański I stopnia regularnie odbywa się w aż 14 miastach: Warszawa, Wrocław, Kraków, Poznań, Łódź, Gdańsk, Katowice, Szczecin, Lublin, Białystok, Rzeszów, Kielce, Toruń i Bydgoszcz.

Kursy barmańskie II stopnia, określany potocznie „dwójkami” przez wiele lat odbywał się tylko w Warszawie. Aktualnie organizujemy go także raz w roku ( w wakacje) w Kraowie, Wrocławiu i Poznaniu. Kurs manager gastronomii, określany też mianem kursu manager restauracji organizowany jest przez nas nieprzerwanie od 10 lat w następujących lokalizacjach: Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach, Łodzi i Szczecinie. Dużym uznaniem i zainteresowaniem cieszy się również nasz kurs baristy. Odbywa się on aktualnie w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach, Krakowie i Łodzi. Naszą ofertę uzupełniają kursy kelnerskie i sommelierskie.

Ogólnopolska Szkoła Barmanów jako jedyna szkoła barmańska w naszym kraju posiada Certyfikat ISO PN-EN 9001:2015. Certyfikat ten zaświadcza że posiadamy wdrożony System Zarządzania Jakością w oparciu o normę PN-EN ISO 9001:2015. Certyfikat został przyznany w zakresie: kursy kwalifikacyjne, zawodowe i szkolenia specjalistyczne. Więcej w zakładce: Certyfikat ISO.

Ogólnopolska Szkoła Barmanów - Polish Bartender School jest akredytowanym ośrodkiem egzaminacyjnym World Flair Association (WFA Grading Centre). World Flair Association to największe stowarzyszenie zajmujące się barmaństwem w stylu flair. Zrzesza barmanów ze wszystkich części globu i tworzy profesjonalne standardy flair na świecie. Liczba członków to przeszło 13 000 w ponad 100 państwach. Więcej przeczytasz w dziale WFA Grading Centre.

skan referencje Barista część 1.pdf
skan referencje część 2 Manager gastro.pdf
skan referencje kelner.pdf
skan referencje Manager gastro część 1.pdf
skan referencje Sommelier.pdf
WFA certyfikat skan.pdf
ISO POPRAWIONE.pdf

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: biuro@szkolabarmanow.pl
Telefon: (+48) 505 052 231

Ciasteczka>