Dostawca usług - Centrum Doskonalenia Kompetencji PROGRESSIO Sp. z o.o.

Logo Centrum Doskonalenia Kompetencji PROGRESSIO Sp. z o.o.

4.2/5 z 6 ocen

Centrum Doskonalenia Kompetencji PROGRESSIO Sp. z o.o.

Siedziba: ul. Rakowicka 10B/4, 31-511 Kraków

NIP: 6751729207

Liczba zrealizowanych usług : 3Charakterystyka działalności firmy

Centrum Doskonalenia Kompetencji PROGRESSIO Sp. z o.o. oferuje szeroką gamę szkoleń otwartych oraz kursów w formie szkoleń stacjonarnych oraz on-line, w zakresie podatków, rachunkowości, finansów, prawa, kadr i płac oraz praktyczne warsztaty z zakresu informatyki czy szkoleń BHP.

Dbając o zadowolenie Klientów, do realizowanych usług dobieramy wyłącznie najlepszych specjalistów.
Obecnie współpracujemy z siedemdziesięcioma prelegentami, wśród których są: adwokaci, radcy prawni, biegli rewidenci, doradcy podatkowie, informatycy oraz praktycy.

Realizujemy także szkolenia zamknięte (in-company) w formie zarówno szkoleń stacjonarnych jaki i on-line. Dzięki dopasowaniu merytorycznemu do indywidualnych potrzeb Klientów zapewniają one najwyższą skuteczność.
Projektując i prowadząc szkolenia zamknięte zawsze dopasowujemy je do potrzeb zamawiającej organizacji. Zaczynamy od identyfikacji i analizy potrzeb szkoleniowych firmy uwzględniając kontekst organizacyjny i rynkowy oraz aktualne i strategiczne cele stawiane przed uczestnikami szkolenia. Staramy się tak przekazywać wiedzę, aby uczestnicy mogli od razu wykorzystać zdobyte na szkoleniu umiejętności w praktyce.

Certyfikat ISO 9001:2015-10

Centrum_Doskonalenia_Progressio_ISO_9001_2020.pdf
stellar_-_referencje.pdf
Centrum Doskonalenia Progressio ISO 9001 2020.pdf

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: szkolenia@pcdk.pl
Telefon: (+48) 690 017 595

Ciasteczka>