Dostawca usług - BiS Groups sp. o.o.

Logo BiS Groups sp. o.o.

5/5 z 93 ocen

BiS Groups sp. o.o.

Siedziba: ul. Rudzka 13c, 44-200 Rybnik

NIP: 6423188095

Liczba zrealizowanych usług : 17Charakterystyka działalności firmy

Akredytowane Centrum Edukacji - na rynku logo firmy jest znane i dobrze kojarzone, o ugruntowanej pozycji na rynku edukacyjnym. Nasz placówka charakteryzuje się wysoką jakością nauczania, zdecydowana większość klientów przychodzi do nas z polecenia. 

Referencje i bazę lokalową można zobaczyć na stronie internetowej: www.odn.rybnik.pl

Akredytowane Centrum Edukacji działa niezmiennie od 2014 roku, w jednej siedzibie pod zarządem tego samego organu prowadzącego. 

Prowadzimy kursy kwalifikacyjne, doskonalące, zawodowe, szkolenia Rad Pedagogicznych, konferencje, warsztaty, seminaria, doradztwo.

Posiadamy bardzo dobre warunki do realizacji szkoleń. Zasoby te obejmują: wykwalifikowanych pracowników, atrakcyjną bazę lokalową, odpowiednie wyposażenie, które umożliwiają realizację zadań placówki. Nasz placówka działa w ścisłym centrum miasta, dysponuje wyremontowanymi, dostosowanymi do potrzeb szkoleniowych i wyposażonymi w multimedia salami wykładowymi oraz dużą aulą wykładową na 260 osób. Nasza siedziba zapleczem sanitarnym dostosowana jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Budynek znajduje się w ścisłym centrum miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie przystanków komunikacji miejskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie rynku, niedaleko dworca PKS, dysponuje dużym zamykanym parkingiem oraz zewnętrzną strefą rekreacyjną z ławkami, zielenią, parkiem tematycznym, miejscem do ćwiczeń gimnastycznych na wolnym powietrzu, sceną, na której odbywają sie cyklicznie koncerty i imprezy plenerowe. Budynek pozbawiony jest barier architektonicznych, posiada szerokie wejścia, kilka wyjść ewakuacyjnych, długie, szerokie korytarze, szerokie schody, na każdym piętrze toalety, windę. Obiekt jest chroniony i monitorowany. Mocną stroną budynku jest jego atrakcyjna architektuta, duże sale lekcyjno – wykładowe, wyposażone w sprzęt multimedialny.

2.Przedszkole.Wesołe.Nutki.pdf
0.ODN.akredytacja.jpg
1.jarzebina.jpg
3.papala.szkola.jpg
Rekomendacje_-_Miejskie_Przedszkole_w_Sośnicowicach.pdf
5.p.ociepka.jpg
0.akredytacjastr12-1.jpg

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: odn.rybnik@gmail.com
Telefon: (+48) 502 162 365

Ciasteczka>