EMT-SYSTEMS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Możliwość dofinansowania
Logo EMT-SYSTEMS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ul. Bojkowska 35A
44-100 Gliwice
Usługa szkoleniowa
Liczba zrealizowanych usług: 2099
Aktualne usługi
Charakterystyka działalności firmy

KOMPLEKSOWE SZKOLENIA TECHNICZNE

EMT-Systems  Sp. z o.o. to największy i najnowocześniejszy ośrodek szkoleń technicznych w Polsce. Specjalizuje się w kompleksowej organizacji kursów dla Służb Utrzymania Ruchu, w tym działów automatyki, mechanicznych, energetycznych, technicznych i projektowo-konstrukcyjnych.

Oferta obejmuje ponad 180 kursów stacjonarnych oraz on-line – od systemów sterowania i wizualizacji, przez hydraulikę, pneumatykę, obróbkę skrawaniem, tworzywa sztuczne, roboty przemysłowe, aż po optymalizację procesów produkcji.

Główne piony szkoleniowe:

 • Pneumatyka przemysłowa
 • Hydraulika siłowa
 • Obrabiarki CNC i konwencjonalne
 • Sterowniki PLC
 • Automatyka i mechatronika
 • Cyberbezpieczeństwo w automatyce
 • Mechanika i budowa maszyn
 • Diagnostyka maszyn
 • Sieci i czujniki przemysłowe
 • Techniki napędowe
 • Roboty przemysłowe
 • Tworzywa sztuczne i kompozyty polimerowe
 • Druk 3D
 • Bezpieczeństwo maszyn
 • Jakość produkcji
 • Optymalizacja procesów produkcji
 • Zarządzanie zakładem produkcyjnym
 • Automatyka budynkowa i OZE
 • SIEMENS PLM (w tym CAD/CAM)

ĆWICZENIA NA RZECZYWISTYM SPRZĘCIE

Na rynku szkoleniowym działamy od 2006 r. Kursy realizowane są w formie warsztatów technicznych oraz zajęć wykładowych w tematycznych laboratoriach i salach szkoleniowych wyposażonych w profesjonalny sprzęt i pomoce dydaktyczne. Klienci mają dostęp do dedykowanych stanowisk szkoleniowych oraz zaawansowanej aparatury, urządzeń i systemów, z których prowadzone jest dane szkolenie. W czasie zajęć, pod okiem wyspecjalizowanych trenerów,  wykonywane są liczne zadania i ćwiczenia praktyczne, pomagające nabyć niezbędne umiejętności techniczne.

SZKOLENIA ZAMKNIĘTE I OTWARTE

Szkolenia prowadzone są zarówno w systemie otwartym - w siedzibie EMT-Systems,  jak i zamkniętym na terenie zakładu Klienta.

Szkolenia zamknięte charakteryzują się:

 • planem szkoleniowym przygotowanym w oparciu o indywidualną problematykę i dedykowane Klientowi materiały,
 • dogłębną analizą schematów dostarczonych przez zamawiającego,
 • ćwiczeniami praktycznymi na przemysłowych komponentach,
 • pracą na maszynach i układach znajdujących się w halach produkcyjnych Klienta.

LABORATORIA I SALE SZKOLENIOWE

Firma mieści się w Gliwickim Centrum Naukowo-Technologicznym Cechownia, gdzie swą działalność rozwijają najnowocześniejsze przedsiębiorstwa ukierunkowane na innowacyjność i nowoczesną myśl techniczną.

Do dyspozycji kursantów oddajemy aż 40 nowoczesnych laboratoriów szkoleniowych, wyposażonych w sprzęt niezbędny do realizacji danego tematu kursu oraz część socjalną, będącą miejscem poczęstunku i relaksu w przerwach między szkoleniami.

Nasze stanowiska szkoleniowe posiadają unikalną i jedyną w kraju konstrukcję umożliwiającą ćwiczenia na różnym stopniu zaawansowania.

Laboratorium Pneumatyki Przemysłowej

Laboratorium  zapewnia możliwość pracy na przemysłowych komponentach pneumatyki najpopularniejszych producentów - w zakresie układów sterujących oraz wykonawczych pneumatyki i elektropneumatyki oraz w zakresie sensoryki przemysłowej, układów przekaźnikowych, sterowania oraz wysp zaworowych.

Wyposażenie stanowisk pozwala na wykonywanie złożonych układów pneumatycznych oraz elektropneumatycznych.

Unikalnym elementem jest szeroki zakres odmian sprzętu - od pneumatyki uniwersalnej, poprzez wyspy zaworowe, aż do odmian zaworów Heavy-Duty stosowanych w najcięższych warunkach pracy.

Laboratorium Hydrauliki Siłowej

Nasze sale i laboratoria szkoleniowe zapewniają możliwość pracy na przemysłowych komponentach i układach hydrauliki siłowej najpopularniejszych producentów – PARKER Hannifin, BOSCH Rexroth, Manuli Fluiconnecto, HYDAC oraz PONAR WADOWICE.

Podczas szkoleń wykorzystujemy też unikatowe elementy i komponenty dydaktyczne. Laboratorium wyposażone jest również w elektroniczny katalog komponentów hydrauliki siłowej, znajdujących się w dyspozycji kursantów.

Laboratorium Robotów Przemysłowych

W naszym centrum szkoleniowym oferujemy intensywne, kompleksowe szkolenia z robotów przemysłowych wiodących producentów: ABB, KUKA, FANUC oraz YASKAWA i COMAU. Kursy pozwalają na poznanie budowy, zasad działania, a także naukę konfiguracji, programowania i uruchamiania robotów. Nasze szkolenia to przede wszystkim PRAKTYKA, co oznacza, że już pierwszego dnia uczestnik nabędzie umiejętność zaprogramowania maszyny w kilku prostych krokach, tak aby w ostatnim dniu kursu móc świadomie uruchamiać różne modele robotów w cyklu automatycznym.

Laboratorium Tworzyw Sztucznych i Druku 3D

Laboratorium zapewnia możliwość pracy na przemysłowej aparaturze laboratoryjnej i komponentach, dostarczanych przez czołowych dostawców technologii – ZWICK/ROELL, 1.PLASTCOMPANY, Hasco, Meusburger, NERŁO oraz IGUS.

Do dyspozycji uczestników szkoleń z wtryskiwania tworzyw sztucznych oddajemy laboratorium wyposażone w dwa kompletne stanowiska pracy firmy BOY, w tym jedno z możliwością wtrysku drugiego materiału. Tego typu rozwiązanie posiadamy jako jedyne centrum szkoleniowe w Polsce.

Laboratorium druku 3D wyposażone jest również w stanowiska szkoleniowe przeznaczone do praktycznych zajęć z zakresu druku 3D – m.in. drukarki Ultimaker 3, Prusa i3 MK3 oraz 3DGence.

Laboratorium CNC oraz frezarek i tokarek konwencjonalnych

Sala zapewnia możliwość pracy na rzeczywistych obrabiarkach przemysłowych opartych o najpopularniejsze sterowniki – SINUMERIK, FANUC, HEIDENHAIN oraz OKUMA.

Podczas praktycznych zajęć wykorzystujemy własny różnorodny park maszynowy, w tym  również wiertarko – frezarki i tokarki konwencjonalne. 

Laboratoria Systemów Sterowania i Wizualizacji

Prowadząc szkolenia z zakresu programowania, diagnostyki i komunikacji sterowników logicznych Siemens SIMATIC S7 – 300/400/1200/1500 w środowisku STEP 7 i TIA Portal oraz szkolenia ze sterowników bezpiecznych Safety Integrated, wykorzystujemy nowoczesne sterowniki logiczne, moduły i komponenty sieci PROFIBUS, AS-Interface, PROFINET, analizatory diagnostyczne i panele operatorskie.

Laboratoria wyposażone są w panele operatorskie HMI oraz oprogramowanie klasy SCADA, umożliwiające prowadzenie szkoleń dotyczących nowoczesnych systemów wizualizacji. Silny punkt wśród stanowisk szkoleniowych stanowią również napędy elektryczne, które pozwalają na przeprowadzanie szkoleń dotyczących nowoczesnych metod sterowania silnikami elektrycznymi i wprowadzają zagadnienie ekonomii i energooszczędności do dziedziny sterowania.

Automatyce przemysłowej dedykujemy aż 15 wysoce usprzętowionych laboratoriów, które obejmują m.in.:

 • 50 stanowisk szkoleniowych opartych o S7-1500
 • 46 stanowisk szkoleniowych opartych o S7-1200
 • 70 stanowisk szkoleniowych opartych o S7-300
 • Panele operatorskie typu Comfort i Basic
 • Przekształtniki Sinamics S120, G120, V90, sterowniki Simotion
 • Stanowiska konfiguracji sieci PROFINET i PROFIBUS
 • Szkoleniowe szafy sterownicze

Jako jedyni w Polsce wzbogacamy szkolenia z zakresu PLC o przemysłowe elementy wykonawcze będące odzwierciedleniem procesu programowania – siłowniki pneumatyczne, silniki krokowe, enkodery, czujniki temperatury, wyspy zaworowe.

Laboratorium Automatyki i Mechatroniki

Każdy uczestnik szkolenia ma do dyspozycji indywidualne stanowiska, przeznaczone do nauki i rozwiązywania zadań opartych o zagadnienia elektrotechniki i automatyki przemysłowej. Wieloelementowe zestawy umożliwiają budowę i tworzenie rozbudowanej szafy sterowniczej oraz pozwalają uczestnikom zapoznać się ze sposobami montażu aparatury w szafach sterowniczych i diagnozowania usterek układów sterowania.

Laboratorium Automatyki Budynkowej i OZE

Uczestnicy szkoleń z automatyki budynkowej mają do dyspozycji stanowiska przeznaczone do nauki i rozwiązywania zadań opartych o zagadnienia elektrotechniki i automatyki budynkowej. Zestawy umożliwiają budowę i tworzenie rozbudowanych instalacji, pozwalają na wykonywanie zadań i ćwiczeń w szerokim zakresie tematycznym. W laboratorium znajdują się m.in. indywidualne stanowiska będące makietą instalacji elektrycznej.

Laboratorium OZE wyposażone jest w pokazowe komponenty systemu fotowoltaicznego oraz treningowe stanowiska montażowe (konstrukcja wsporcza na dach płaski i skośny, skrzynki elektryczne, narzędzia, zabezpieczenia do bezpiecznej pracy na wysokości, inne komponenty elektryczne).

Szkolenie EMT-Systems z zakresu FOTOWOLTAIKI (OZE1) uzyskało akredytację Urzędu Dozoru Technicznego. Kursy te przygotowują do prac związanych z projektowaniem i instalacją systemów PV. Uzyskanie akredytacji oznacza, że po naszym kursie można przystąpić do egzaminu UDT w zakresie certyfikowanego instalatora PV.

NIEZBĘDNA DOKUMENTACJA

Kursantom zapewniamy profesjonalną dokumentację w postaci autorskich opracowań, skryptów, dokumentacji technicznych, instrukcji oraz innych publikacji. Realizujemy także szkolenia w oparciu o materiały i schematy dostarczone przez Klienta.

Po zakończeniu szkolenia, każdy z uczestników otrzymuje dwujęzyczny, imienny certyfikat opisowo potwierdzający nabyte umiejętności zgodnie z wdrożonymi procedurami ISO 9001:2015.

TRENERZY

Współpracujemy z najlepszymi ekspertami z poszczególnych dziedzin, specjalistami posiadającymi wieloletnie doświadczenie w zakresie prac wdrożeniowo-inżynierskich, dydaktyki i prowadzenia szkoleń. Nasi trenerzy to praktycy związani z wdrażaniem systemów automatyki w największych zakładach przemysłowych, zarówno w Polsce, jak i na świecie.

Dzięki małej liczebności grup szkoleniowych, prowadzący mogą poświęcić czas każdemu z uczestników z osobna. Takie podejście sprawia, że uczestnicy samodzielnie dochodzą do wielu wniosków i wraz z trenerem przekuwają doświadczenia w zdobytą wiedzę.

KLIENCI

EMT-Systems szkoli operatorów, programistów, konstruktorów, a także kierowników średniego i wyższego szczebla, chcących zgłębić tajniki metodologii zarządzania produkcją i utrzymania ruchu. Działy automatyki, techniczne oraz projektowo-konstrukcyjne, świat branży mechanicznej i energetycznej.

W ciągu swojej działalności przeszkoliliśmy ponad 65 tys. osób! Naszymi Klientami są m.in.: ArcelorMittal Sp. z o.o. , BASF Polska Sp. z o.o., BWI Poland Technologies Sp. z o.o., CERAMIKA PARADYŻ Sp. z o.o., Clavey Maintenance Service Sp. z o. o., Electrolux Poland Sp. z o. o.,  EuRoPol GAZ S.A., Ficomirrors Polska Sp. z o.o., GEDIA Poland Sp. z.o.o., GMM Poland Sp. z o.o., Grupa Żywiec S.A. , Hortex Holding S.A., Kirchhoff  Polska Sp. z o. o., Mecalux Spółka z o.o., NGK Ceramics Polska, Simoldes Plasticos Polska Sp. z o.o., Faurecia Automotive Polska S.A. i wiele innych.

Dzięki rosnącemu zaufaniu klientów EMT-Systems stało się największym ośrodkiem szkoleń technicznych w Polsce, kształtującym kompetencje merytoryczne i praktyczne większości fabryk na terenie kraju.

SZKOLENIA AUTORYZOWANE

Centrum Szkoleń Inżynierskich EMT-Systems jest autoryzowanym partnerem szkoleniowym czołowych producentów rozwiązań w zakresie PLC, PLM, CNC – Siemens CNC Training Partner, Siemens PLM Software, MITSUBISHI Electric Europe B.V.

Umowy podpisane między instytucjami pozwalają prowadzić kursy certyfikowane.

Na mocy umowy z firmą APA zostaliśmy również autoryzowanym ośrodkiem szkoleniowym z zakresu projektowania i integracji automatyki przemysłowej, realizującej koncepcję Industry 4.0 z użyciem Platformy IIoT NAZCA 4.0.

STUDIA PODYPLOMOWE AUTOMATYZACJA, ROBOTYZACJA I CYFRYZACJA PROCESÓW PRODUKCYJNYCH (ARiCPP)

Na mocy porozumienia podpisanego pomiędzy Rektorem Politechniki Śląskiej, prof. dr. hab. inż. Arkadiuszem Mężykiem i Prezesem Centrum Szkoleń Inżynierskich EMT-Systems, dr. hab. inż. Grzegorzem Wszołkiem, uruchomiono - po raz pierwszy - nabór na nowy kierunek Studiów Podyplomowych: AUTOMATYZACJA, ROBOTYZACJA I CYFRYZACJA PROCESÓW PRODUKCYJNYCH (ARiCPP).

To jedyne w Polsce, kompleksowe studia podyplomowe, umożliwiające praktyczną realizację ćwiczeń z wykorzystaniem różnorodnych stanowisk szkoleniowych, zbudowanych z robotów przemysłowych, układów automatyki przemysłowej oraz demonstratorów współczesnych technologii.

Do dyspozycji słuchaczy Studiów Podyplomowych ARiCPP oddane zostaje unikatowe wyposażenie laboratoryjne EMT-Systems: roboty przemysłowe Kuka, ABB, Fanuc, Yaskawa, sterowniki logiczne firm Siemens, Mitsubishi, Wago, IIoT - demonstrator technologii Przemysłu 4.0, a także aktualne, licencjonowane wersje inżynierskich środowisk programistycznych TIA Portal, Codesys, GXWorks. Właśnie ze względu na różnorodność urządzeń przemysłowych oraz możliwość ćwiczeń na indywidualnych stanowiskach, studia te można określić jako unikatowe.

PARTNERZY PRZEMYSŁOWI

Profibus PNO Polska - organizacja zajmująca się rozwojem i standaryzacją sieci przemysłowych w automatyce. Pomaga użytkownikom i producentom urządzeń pracujących w sieci PROFIBUS i PROFINET wykorzystać najnowsze rozwiązania i technologie. Członkom zapewnia stały dostęp do wiedzy i informacji technicznych.

PARKER Hannifin  - współpraca z firmą PARKER Hannifin to przede wszystkim kontakt z rzeczywistym producentem sprzętu i elementów hydrauliki siłowej oraz pneumatyki. Nasze stanowiska dydaktyczne wyposażone są m.in. w sprzęt tego producenta.

Balluff - EMT-Systems współpracuje z firmą Balluff w zakresie doposażenia stanowisk dydaktycznych w elementy sensoryki oraz sieci przemysłowych Profibus i Profinet. Stanowiska są szeroko wykorzystywane w wielu szkoleniach.

ifm electronic - współpraca związana jest z wykorzystaniem sprzętu firmy do szkoleń z zakresu automatyki przemysłowej, w tym sensoryki, sieci przemysłowych i pneumatyki.

TURCK Industrial Automation - partnerstwo w dostawach sprzętu, w który są wyposażone nasze stanowiska dydaktyczne.

Beckhoff - partnerstwo w zakresie dostaw sprzętu tj. przemysłowych paneli operatorskich i modułów komunikacyjnych będące doskonałym przykładem modułowych urządzeń I/O, pracujących w sieciach PROFIBUS i PROFINET.

Pneumax - współpraca związana jest z wykorzystaniem sprzętu do szkoleń z zakresu automatyki przemysłowej, w tym programowanie sterowników, sieci przemysłowych, pneumatyki.

Pf electronic - firma doposaża nasze stanowiska dydaktyczne w elementy sieci przemysłowych PROFIBUS i PROFINET.

APA - w ramach umowy obie firmy zobowiązały się do współpracy m.in. w zakresie transferu technologii oraz wdrażania projektów mających na celu popularyzację idei Przemysłu 4.0. W naszym centrum obejrzeć można przygotowaną przez APA demonstracyjną linię produkcyjną, łączącą w sobie różne technologie Przemysłu 4.0.

Nasi partnerzy to również: Airpol, 3dGence, Ultimaker/get3D, Manuli Fluiconnecto, Argo-Hytos, Pruftechnik-Wibrem, VIMS, STERCONTROL, PNEUMAT-System, Euchner, Murrelektronik Poland, Pneumat System, Camozzi Automation, Tekniska Polska Przemysłowe Systemy Transmisji Danych.

REJESTRACJE I CZŁONKOSTWA

Rejestr Instytucji Szkoleniowych - EMT-Systems zostało wpisane do Rejestru Instytucji Szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Katowicach pod numerem 2.24/00189/2009. Wieloletnie doświadczenie w organizacji szkoleń, wypracowane wysokie standardy i odpowiednie techniki prowadzenia kursów, zaowocowały współpracą z Powiatowymi i Wojewódzkimi Urzędami Pracy. W trakcie naszej działalności przeprowadziliśmy szkolenia dla grup i pojedynczych osób skierowanych przez Urzędy Pracy z Gliwic, Katowic, Tych, Szczecina i wielu innych.

Śląskie Centrum Kompetencji Przemysłu 4.0 - Partnerstwo ma na celu realizację wspólnych inicjatyw zmierzających do wdrożenia w przedsiębiorstwach rozwiązań w zakresie zaawansowanych technologii produkcji i systemów informatycznych, promocję idei Przemysłu 4.0 oraz współpracę w zakresach, takich jak:

 • big data i analityka
 • symulacja procesów przemysłowych
 • rzeczywistość rozszerzona
 • systemy w chmurze
 • autonomiczne roboty
 • drukowanie 3D
 • cyberbezpieczeństwo
 • Internet rzeczy.

Silesia Automotive & Advanced Manufacturing – W 2017 r. firma EMT-Systems dołączyła do grona członków Klastra SA&AM dedykowanego podmiotom działającym w sektorze motoryzacyjnym i w obszarze zaawansowanych systemów produkcji (Przemysł 4.0). Wizją Klastra jest wykreowanie województwa śląskiego, opolskiego i małopolskiego jako środkowoeuropejskiego regionu kompetencji w sektorze motoryzacji oraz w sektorach zaawansowanych systemów produkcji i inteligentnych aplikacji.

Business Centre Club - Jako członek Loży Katowickiej organizacji zrzeszającej polskich przedsiębiorców, firma bierze aktywny udział w kształtowaniu obrazu polskiej gospodarki, a także dzieli się z początkującymi przedsiębiorcami nabytym podczas działalności doświadczeniem.

Regionalna Izba Przemysłowo - Handlowa w Gliwicach – Firma jest oficjalnym członkiem Izby od 2016 roku. Celem działalności RIPH jest reprezentowanie interesów gospodarczych zrzeszonych w niej podmiotów, prowadzenie działalności szkoleniowej, integracja i promocja członków Izby oraz kształtowanie i upowszechnianie zasad etyki działalności gospodarczej.

Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach - Firma została przyjęta w poczet członków Regionalnej Izby Gospodarczej z numerem członkowskim 1742. Realizując swoje zadania statutowe Izba wspiera zrzeszone w niej firmy w rozwoju innowacyjności oraz dążeniach do wzrostu konkurencyjności na rynku globalnym.

Śląski Klaster Internetu Rzeczy SINOTAIC - Klaster tworzy ekosystem współpracy pozwalający na tworzenie globalnych produktów i rozwiązań w zakresie Internetu Rzeczy, które będą oferowane odbiorcom w kraju i za granicą.

EMT-Systems należy również do Polskiego Klastra Technologii Kompozytowych oraz Klastra MedSilesia – Śląskiej Sieci Wyrobów Medycznych. W zakresie badawczym, edukacyjnym i kadrowym współpracuje również z Politechniką Śląską.

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

 • Nagroda Siemens 2022 - w kategorii Edukacja w zakresie produktów i rozwiązań Siemensa,
 • Marka Śląskie 2022 - wyróżnienie w kategorii Społeczna Odpowiedzialność Biznesu,
 • Gliwicki Lew 2021 - nagroda dla prezesa Grzegorza Wszołka za prężne zarządzanie i nowoczesne podejście do prowadzenia biznesu oraz podejmowanie wieludziałań na rzecz lokalnej społeczności,
 • Diament do Statuetki Cezara Śląskiego Biznesu 2021 - nagroda dla liderów śląskiego biznesu,
 • Innowator Śląska 2021 - wyróżnienie w kategorii Mały przedsiębiorca za interaktywne szkolenia on-line na żywo,
 • Złota Odznaka Honorowa za Zasługi dla Województwa Śląskiego 2021
 • Marka-Śląskie 2021 – główna nagroda w kategorii USŁUGA 2020 oraz wyróżnienie w kategorii Gospodarka - konkurs dla firm mających znaczący wkład w rozwój województwa śląskiego,
 • Firma na Medal 2020 - wyróżnienie dla firm kierujących się w swoich działaniach rynkowych postawą „wszystko dla klienta”,
 • Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu 2019, 2021,
 • Orły Kształcenia 2019 i Złote Orły Kształcenia 2020 - prestiżowa nagroda dla najlepszych firm w branży, przyznawana na podstawie ocen wystawionych przez klientów,
 • Nagroda Siemens w kategorii EDUKACJA 2019,
 • Polska Nagroda Inteligentnego Rozwoju 2019 - za wdrażanie w życie szkoleń o największym stopniu zajęć praktycznych,
 • Firma Dobrze Widziana 2019, 2020 i 2021 - wyróżnienie jest potwierdzeniem postawy szerzenia wiedzy na temat społecznej odpowiedzialności biznesu oraz zaangażowania w pomoc społeczną,
 • Złota Statuetka Lidera Polskiego Biznesu 2018 przyznana za dynamiczny rozwój, wysokie wyniki ekonomiczne oraz zaangażowanie w działalność  społeczną i charytatywną,
 • Laur Innowacyjności 2018 – wyróżnienie za szkolenie Materiały kompozytowe chemo- i termoutwardzalne - wprowadzenie do tematyki chemii polimerów, właściwości kompozytów i metod ich wytwarzania,
 • Medal Europejski - przyznawany przez Business Centre Club szczególnym wyrobom i usługom, które odpowiadają standardom europejskim. EMT-Systems otrzymało wyróżnienie aż sześciokrotnie:
  • 2022 – Medal za szkolenia projektowo-instalatorskie z zakresu Fotowoltaiki
  • 2021 – Medal za szkolenia z Hydrauliki Siłowej i Pneumatyki Przemysłowej
  • 2020 – Medal za szkolenia z Druku 3D
  • 2019 – Medal za szkolenia z Automatyki i Mechatroniki,
  • 2018 - Medal za szkolenia z Robotów Przemysłowych,
  • 2017 - Medal za szkolenia z Tworzyw sztucznych,
  • 2016 - Medal za szkolenie „CNC1: Operator/Programista CNC”,
 • Firma Szkoleniowa Roku – wyróżnienie zostało przyznane EMT-Systems przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej trzykrotnie - w latach 2014, 2016 i 2017. Godło jest potwierdzeniem atrakcyjności oferty kompleksowych szkoleń dla przemysłu i indywidualnego podejścia do potrzeb klienta,
 • Cezar Śląskiego Biznesu - przyznawany przez BCC najlepszym śląskim firmom,
 • Złote Godło Quality International 2016 - nagroda w kategorii Services – Usługi, jako podkreślenie wysokiej jakości szkoleń z zakresu inżynierii mechanicznej,
 • Przedsiębiorstwo Przyszłości 2015 – EMT-Systems zostało docenione jako przedsiębiorstwo nowoczesne, zarządzane z pasją, kreatywne i elastyczne,
 • Lider Przedsiębiorczości Roku 2015 - tytuł przyznany za dynamiczny rozwój oraz szczególne osiągnięcia w dziedzinie przedsiębiorczości, innowacyjności i  dostosowania firmy do funkcjonowania na zintegrowanym rynku europejskim,
 • Innowator Śląska 2012 oraz nagroda specjalna Marszałka Województwa Śląskiego za nowatorskie rozwiązania dydaktyczne,
 • Krajowy Lider Innowacji i Rozwoju 2012 – tytuł przyznany w kategorii innowacyjna firma.
Certyfikaty i referencje
Kontakt
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
E-mail
info@emt-systems.pl
Telefon
(+48) 324 111 000