KEYMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Możliwość dofinansowania
Logo KEYMED SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ul. Michała Kleofasa Ogińskiego 1A/II piętro
58-506 Jelenia Góra
Usługa szkoleniowa
Liczba zrealizowanych usług: 6
Aktualne usługi
Charakterystyka działalności firmy

Keymed to zespół niezwykłych ludzi, których łączy wspólna pasja. Rozwijamy terapie wykorzystujące metody autologiczne. Podnosimy standardy zabiegowe, poprzez wprowadzanie zaawansowanych metod regeneracyjnych w różnych dziedzinach medycyny.

Naszym partnerom oferujemy najwyższej klasy zestawy do pozyskania osocza II generacji PRP ACD oraz fibryny bogatopłytkowej I-PRF/S-PRF/A-PRF, wysokiej jakości narzędzia chirurgiczne oraz szkolenia prowadzone przez znanych i cenionych specjalistów. Łączymy lekarzy, którzy wraz z nami udoskonalają terapie autologiczne, dzieląc się wiedzą i doświadczeniem.

Prowadzimy badania, aby sięgać po najnowsze rozwiązania dla bezpieczeństwa i zdrowia pacjentów. Obecnie prowadzimy projekt badawczy B+R: Przeprowadzenie prac badawczo-rozwojowych we współpracy z jednostką naukową zmierzających do opracowania specjalistycznych zestawów opatrunkowych wspomagających gojenie ran do zastosowań medycznych Przedmiotem projektu jest opracowanie, a następnie wdrożenie nowego produktu, umożliwiającego zaopatrywanie trudno gojących się ran przewlekłych takich jak. np. rany odleżynowe, owrzodzenia stopy cukrzycowej i żylne owrzodzenia nóg oraz rany oparzeniowe i pooperacyjne. Celem projektu jest opracowanie zestawu do przygotowania autologicznych opatrunków do leczenia ran o różnej wielkości, dostosowanych do rozległości rany, które umożliwią komfortowe warunki leczenia, przyspieszenie gojenia się ran, redukcję bliznowacenia, minimalizację bólu i uczuleń w przypadku zmiany opatrunków.

Rozwijamy się, aby każdy mógł korzystać z potencjału nowoczesnych rozwiązań w medycynie regeneracyjnej i przeciwstarzeniowej, czego efektem są nowe produkty i autorskie terapie.
Wprowadziliśmy na rynek autorski program przeciwstarzeniowy PLASMA COMPLEX. Innowacyjną i bezpieczną terapię wykorzystująca spektakularne połączenie skoncentrowanych czynników wzrostu i komórek macierzystych CD34 +. Tworzymy kulturę innowacji i kreatywności, inwestując w wiedzę i rozwój.

NASZA STRATEGIA na najbliższe lata, to ciągły rozwój badań w obszarze medycyny regeneracyjnej i ciągłe poszerzanie zakresu jej wykorzystywania w kolejnych dziedzinach medycyny i innowacyjnych terapiach.

Od 7 lat realizujemy szkolenia dla lekarzy z zakresu terapii autologicznych w obszarach specjalizacji:

1. MEDYCYNA ESTETYCZNA

 • TERAPIE AUTOLOGICZNE z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego
 • TECHNIKI ŁĄCZONE z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego i fibryny bogatopłytkowej w mezoterapii twarzy, szyi, dekoltu i dłoni
 • TERAPIA PLASMA COMPLEX - biostymulacja komórkami macierzystymi i czynnikami wzrostu
 • OBSZARY I TECHNIKI PODAWANIA KWASU HIALURONOWEGO (poziom podstawowy , zaawansowany, szkolenie MASTERCLASS )

2. STOMATOLOGIA I IMPLANTOLOGIA

 • TERAPIE ŁĄCZONE z wykorzystaniem fibryny bogatopłytkowej I-PRF, S-PRF, A-PRF. Techniki przygotowania fibryny bogatopłytkowej do zabiegu: membrany, korki, stikcy bone.
 • NOWOŚĆ - BRUKSIZM - zastosowanie osocza bogatopłytkowego i fibryny bogatopłytkowej w terapii bruksizmu

3. ORTOPEDIA

 • TERAPIE AUTOLOGICZNE  z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego i fibryny bogatopłytkowej w schorzeniach stawów
 • NOWOŚĆ - PROLOTERAPIA z wykorzystaniem osocza i fibryny bogatopłytkowej w schorzeniach kręgosłupa

4. CHIRURGIA

 • TERAPIE AUTOLOGICZNE z wykorzystaniem osocza i fibryny bogatopłytkowej w leczeniu ran
 • LIPOSUKCJA STRZYKAWKOWA z wprowadzeniem do liposukcji sprzętowej: poziom podstawowy i zaawansowany
 • NOWOŚĆ - lipotranser LIPO PRF

4. GINEKOLOGIA ESTETYCZNA I REGENERACYJNA

 • TERAPIE AUTOLOGICZNE z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego
 • TERAPIE ŁĄCZONE z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego i fibryny bogatopłytkowej : atrofia urogenitalna, FSD (female sexual dysfunction) oporny na leczenie,O-Shot , G-Shot, liszaj twardzinowy

5. OKULISTYKA

 • TERAPIE AUTOLOGICZNE z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego

Nasza firma przeprowadza średnio 4 - 5 szkoleń miesięcznie. Dotychczas z naszych szkoleń skorzystalo około 3500 tysiąca lekarzy.

Od samego początku działania naszej firmy kładziemy szczególny nacisk na jakość i wysoki poziom merytoryczny. Wszystkie wyroby medyczne firmy Keymed Sp. z o.o. są zarejstrowane w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych. Ponadto posiadają atesty wymagane dla wyrobów medycznych.

Od kiedy postawiliśmy nasze pierwsze kroki mamy tylko jeden cel: dostarczać nowoczesne rozwiązania dla medycyny regeneracyjnej i stać się wsparciem merytorycznym w tym obszarze.

Aby to osiagnąć ciagle rozwijamy się i stawiamy sobie wysokie wymagania. Posiadamy certyfikaty w zakresie norm:

- ISO-13485:2016-04, który potwierdza stosowanie w naszej firmie systemu zarządzania jakością zgodnie z powyższą normą w zakresie:

“PROJEKTOWANIE I PRODUKCJA ZESTAWÓW DO POZYSKANIA OSOCZA BOGATOPŁYTKOWEGO, FIBRYNY BOGATOPŁYTKOWEJ ORAZ DYSTRYBUCJA NIEAKTYWNYCH WYROBÓW MEDYCZNYCH I WIRÓWEK STOSOWANYCH DO IN VITRO”

- ISO 9001:2015, w zakresie prowadzenia działalności: usługi szkoleniowe

Certyfikaty i referencje
Kontakt
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
E-mail
szkolenia@keymedpolska.pl
Telefon
(+48) 506 031 614