INFOR PL S.A.

Możliwość dofinansowania
Logo INFOR PL S.A.

INFOR PL S.A.

NIP 1180093066
ul. Burakowska 14
01-066 Warszawa
Usługa szkoleniowa
Liczba zrealizowanych usług: 1
Aktualne usługi
Charakterystyka działalności firmy

INFOR PL S.A. to największy polski dostawca profesjonalnych informacji o tematyce prawno-gospodarczej. Od 35 lat ugruntowuje na rynku pozycję lidera w swojej branży.

Odbiorcami produktów INFOR-u są właściciele firm, menedżerowie, prawnicy, a także księgowi, kadrowi i urzędnicy.

W skład Grupy INFOR PL wchodzi spółka INFOR PL S.A. oraz spółka o profilu informatycznym INFOR IT Sp. z o.o.

Do najbardziej rozpoznawalnych marek INFOR-u należą m.in. „Dziennik Gazeta Prawna” oraz tematyczne serwisy internetowe infor.pl, gazetaprawna.pl, dziennik.pl oraz forsal.pl.

Oprócz tego od wielu lat budowany jest portfel profesjonalnych produktów papierowo-internetowych (m.in. „Monitor księgowego”, „Rachunkowość Budżetowa”, ”Personel i Zarządzanie”, „Gazeta Samorządu i Administracji”) oraz kompleksowa bazy wiedzy INFORLEX.PL.

INFOR PL S.A. posiada kompleksową, stale rozwijaną ofertę edukacyjną dla małych i dużych firm oraz jednostek sektora finansów publicznych. Specjalizuje się w organizacji szkoleń, konferencji oraz warsztatów biznesowych, skierowanych do specjalistów i menedżerów z różnorodnych branż. Dostarcza wiedzę na najwyższym poziomie merytorycznym, zapewniając jednocześnie możliwość dyskusji oraz wymianę doświadczeń z przedstawicielami biznesu i najważniejszymi ekspertami rynku.

INFOR PL S.A. współpracuje z ekspertami, trenerami, konsultantami i coachami, którzy prowadzą szkolenia bazując na swojej wieloletniej praktyce zawodowej.

NASZE FORMATY:

INFORAKADEMIA - to największa baza certyfikowanych wideoszkoleń dla księgowych, kadrowych i biur rachunkowych. Zawiera retransmisje ostatnich webinariów INFORAKADEMII oraz 1 700 materiałów wideo (w tym aż 383 wideoszkolenia).

Każde wideoszkolenie podzielone jest na szczegółowo opisane lekcje, zawiera powiązane materiały dodatkowe w postaci m.in. prezentacji szkoleniowej, przepisów prawnych, aktywnych formularzy, interpretacji i orzeczeń oraz artykułów i porad z czasopism Grupy Infor PL (Monitor Księgowego, Biuletyn VAT, Biuletyn Głównego Księgowego, Monitor Prawa Pracy i Ubezpieczeń). Po odbyciu wideoszkolenia oferujemy możliwość zdobycia certyfikatu – warunkiem jest uzyskanie w przygotowanym do niego teście wiedzy 80% poprawnych odpowiedzi.

Platforma INFORKADEMIA to idealny sposób na uzupełnienie wiedzy o zmianach w prawie.

WEBINARIA - to doskonały sposób na poszerzenie lub zaktualizowanie wiedzy dla zapracowanych, którzy nie mają czasu na długie szkolenia stacjonarne, ale potrzebują odpowiedzi na nurtujące pytania. Webinaria to szkolenia online na żywo prowadzone przez ekspertów praktyków składające się z części merytorycznej oraz sesji pytań, w trakcie której uczestnik może zadać ekspertowi swoje pytanie. Każdy uczestnik otrzymuje po webinarium pakiet dodatkowej wiedzy w postaci prezentacji eksperta oraz czasowy dostęp do retransmisji webinarium, dzięki czemu może obejrzeć wykład ponownie i utrwalić wiedzę. Obecnie realizujemy webinaria praktycznie z każdego zakresu tematycznego. Ta formuła edukacyjna z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością.

https://akademia.infor.pl

SZKOLENIA OTWARTE - szkolenia stacjonarne i online z różnych obszarów tematycznych, organizowane regularnie przez cały rok. Poruszamy tematy związane ze zmianami w prawie, ale również trendami w poszczególnych branżach. Nasi uczestnicy szkoleń bardzo wysoko oceniają: wysoki poziom merytoryczny wykładów i warsztatów, poziom przygotowania i charyzmatyczność ekspertów oraz idealną obsługę organizacyjną.

https://konferencje.infor.pl/szkolenia-otwarte

SZKOLENIA ZAMKNIĘTE - szkolenia szyte na miarę dla naszych klientów, zapewniamy pełną organizację włącznie z zapewnieniem eksperta, przygotowaniem materiałów szkoleniowych, przygotowaniem testu wiedzy dla uczestników szkolenia oraz certyfikatów.

https://konferencje.infor.pl/szkolenia-zamkniete

KONFERENCJE, KONGRESY, DEBATY, GALE

Dział Projektów Korporacyjnych zajmuje się kompleksowym projektowaniem i realizacją wydarzeń „szytych na miarę” – konferencji, kongresów, debat, gal, jubileuszy, targów.

Oferujemy organizację profesjonalnych wydarzeń z zakresu bieżących tematów ekonomiczno-prawno-społecznych, a także przygotowanie i realizację kompleksowej komunikacji biznesowej w oparciu o formaty eventowe.

Realizowane przez nas projekty tworzone są we współpracy z uznanymi ekspertami i praktykami rynku, a także dziennikarzami naszego wydawnictwa.

https://uslugi.gazetaprawna.pl/konferencje

Certyfikaty i referencje
Kontakt
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
E-mail
szkolenia@infor.pl
Telefon
(+48) 519 061 306