Dostawca usług - Smart Idea Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Logo Smart Idea Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

4.8/5 z 118 ocen

Smart Idea Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Siedziba: ul. Ratuszowa 6/6, 10-116 Olsztyn

NIP: 7393861612

Liczba zrealizowanych usług : 10Charakterystyka działalności firmy

Smart Idea Sp. z o.o. oferuje szeroki zakres usług szkoleniowych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb Klientów. Nasze doświadczenie i wiedza pozwalają nam każdorazowo przygotować usługę nie tylko na najwyższym poziomie merytorycznym, ale co równie ważne, także odpowiadającą wymaganiom Uczestników. Jakość przeprowadzanych przez nas szkoleń doceniają nasi Klienci, czego dowodem są kolejne powierzane nam do realizacji usługi.

Od rozpoczęcia działalności w 2013 roku przeprowadziliśmy ok. 1600 dni szkoleniowych na terenie całego kraju. Stale współpracujemy z ok. 200 doświadczonymi trenerami, których przygotowanie, wiedzę i umiejętności sprawdziliśmy w praktyce. O wysokiej jakości realizowanych przez nich szkoleń, świadczą wysokie oceny Uczestników. Dzięki tak dużej liczbie współpracujących z nami specjalistów, gama usług rozwojowych, które proponujemy naszym Klientom, jest niezwykle szeroka. Wśród tematów szkoleń, w których się specjalizujemy, należy wymienić te związane z:

- gastronomią,

- weterynarią,

- fizjoterapią,

- wychowaniem przedszkolnym,

- informatyką, 

- przedsiębiorczością,

- księgowością i rachunkowością,

- prawem,

- finansami,

- kluczowymi kompetencjami miękkimi,

- sprzedażą.

Najwyższy standard świadczonych przez nas usług potwierdzają opinie ok. 14 000 przeszkolonych dotąd Uczestników. Są one dla nas nagrodą, ale również motywacją do tego, aby stawiać sobie coraz wyższe wymagania. W związku z tym nieustannie udoskonalamy nasze produkty tak, aby każdorazowo treści przekazywane przez naszych ekspertów, a także forma szkolenia i użyte metody, spełniały w 100% oczekiwania Uczestników.

Smart Idea Sp. z o.o. posiada certyfikat VCC Academy of Education.

referencje_Łódzki_OWES.pdf
referencje_INFOS.pdf
referencje_SGH.pdf
Certyfikat_AE_2020_SmartIdea.pdf

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: jakub.dzienkowski@smartszkolenia.pl
Telefon: (+48) 666 614 050

Ciasteczka>