Dostawca usług - INQOO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Logo INQOO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

5/5 z 3405 ocen

INQOO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba: ul. Dąbrówki 16/-, 40-081 Katowice

NIP: 6263036292

Liczba zrealizowanych usług : 236Charakterystyka działalności firmy

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej, gdzie szczegółowo została przedstawiona firma INQOO

www.inqoo.com

Jesteśmy nowoczesną firmą szkoleniową, która na podstawie wieloletniego doświadczenia swojej kadry świadczy usługi podnoszące kompetencje dedykowane dla sektora Mikro, Małych i Średnich firm oraz osób fizycznych. Przewagą konkurencyjną jest innowacyjne podejście do tematyki szkoleń i wysoka elastyczność działania. Nasz program edukacyjny oparty jest głównie o podejście praktyczne i elementy stosowane w codziennej pracy. Nowoczesność i profesjonalizm to wartości jakie cechują INQOO Sp. z o.o. Sp.k. Wspieramy naszych partnerów biznesowych w rozwoju kadr w szczególności ich wiedzy, umiejętności i kompetencji społecznych. Mnogość doświadczeń, realnych sytuacji oraz ciągłe szkolenia jak również doskonalenie procedur i wprowadzanie nowych rozwiązań stanowią o sile naszych usług.  Nasza kadra to pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w branży usług szkoleniowych oraz pozyskiwaniu dotacji unijnych na projekty miękkie – EFS. W swojej dotychczasowej karierze nasi pracownicy pozyskali dotacje dla ponad 2 tys. pracowników i z powodzeniem przeprowadzili szkolenia z różnych branż.

Świadczymy usługi z zakresu:

Szkoleń otwartych i zamkniętych:

 • Branża IT
 • Sprzedaż
 • Budowanie zespołu
 • Zarządzanie 
 • Efektywność produkcji
 • Szkolenia sportowe
 • Szkolenia medyczne

Audytów:

 • Audyt sprzedaży
 • Audyt procedur sprzedażowych
 • Audyt procedur produkcyjnych i efektywności pracy na stanowiskach pracy

Doradztwa zarządu i kadry wyższego szczebla kierownictwa:

 • Rekrutacja handlowców
 • Budowanie zespołu
 • Rozwiązywania konfliktów wewnętrznych w organizacji

Wizja INQOO:

Naszą wizją jest rozwój kadry pracowników poprzez udział w szkoleniach organizowanych przez INQOO. Szczególny nacisk kładziemy na wzrost wydajności, efektywności, eliminacji błędów i marnotrawstwa czasu w codziennych czynnościach. W czasach,
w których jest deficyt pracowników na rynku pracy koncentrujemy się na wzroście efektywności działań zatrudnionego zespołu, tak aby właściciele firmy nie musieli zwiększać zatrudnienia a mogli odnotowywać policzalne korzyści biznesowe.

Misja INQOO

Misją INQOO jest podnoszenie wiedzy, umiejętności i kompetencji społecznych oraz pomoc w rozwoju dla sektora MŚP. Efektem uczestnictwa w naszych szkoleniach jest wzrost wydajności pracy i efektywnego wykorzystania czasu. Nasi absolwenci w tym samym czasie są w skuteczniejszy sposób wykonywać swoje obowiązki służbowe i zwiększać przychody firmy. Kluczem sukcesu jest odpowiednio przygotowany program szkoleniowy. Jako trenerów dobieramy wyłącznie mistrzów w swoim fachu. 

Cele INQOO:

Wzrost policzalnych efektów pracy — sensem naszej pracy jest wyszkolenie personelu, tak aby wydajniej wykonywał swoją pracę np. pracownicy produkcyjni w tym samym czasie będą w stanie wyprodukować do 10% więcej komponentów, handlowcy będą w stanie pozyskać do 10% więcej nowych Klientów.

Rozwój działalności — zwiększenie zakresu branż, w których szkolimy, współpraca ze znanymi trenerami.

Innowacyjność — wprowadzanie nowych metod szkolenia, podnoszących efektywność naszych działań. Rozpoznawalność — naszym celem jest dotarcie z inicjatywą do wszystkich, którzy jej oczekują.

Firma posiada wdrożony system zarządzania jakością SUS 2.0. o numerze DEKRA/SUS/000631 z dn. 03.12.2019. (zaktualizowany DEKRA/SUS/000631/1 z dnia 03.07.2020)

Firma INQOO postępuje zgodnie z wytycznymi Rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 29.08.2017r. Dz. Ustaw poz. 1678.

REFERENCJE_-_DEMARKO_SP._Z_O.O._SP._K.png
CERTYFIKAT_SUS.pdf

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: grzegorz.szuba@inqoo.com
Telefon: (+48) 536 770 670

Ciasteczka>