Dostawca usług - INQOO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Logo INQOO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

5/5 z 1889 ocen

INQOO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Siedziba: ul. Jana III Sobieskiego 2, 40-082 Katowice

NIP: 6263036292

Liczba zrealizowanych usług : 149Charakterystyka działalności firmy

Jesteśmy nowoczesną firmą szkoleniową, która na podstawie wieloletniego doświadczenia swojej kadry świadczy usługi podnoszące kompetencje dedykowane dla sektora Mikro, Małych i Średnich firm oraz osób fizycznych. Przewagą konkurencyjną jest innowacyjne podejście do tematyki szkoleń i wysoka elastyczność działania. Nasz program edukacyjny oparty jest głównie o podejście praktyczne i elementy stosowane w codziennej pracy. Nowoczesność i profesjonalizm to wartości jakie cechują INQOO Sp. z o.o. Sp.k. Wspieramy naszych partnerów biznesowych w rozwoju kadr w szczególności ich wiedzy, umiejętności i kompetencji społecznych. Mnogość doświadczeń, realnych sytuacji oraz ciągłe szkolenia jak również doskonalenie procedur i wprowadzanie nowych rozwiązań stanowią o sile naszych usług.  Nasza kadra to pracownicy z wieloletnim doświadczeniem w branży usług szkoleniowych oraz pozyskiwaniu dotacji unijnych na projekty miękkie – EFS. W swojej dotychczasowej karierze nasi pracownicy pozyskali dotacje dla ponad 2 tys. pracowników i z powodzeniem przeprowadzili szkolenia z różnych branż.

Świadczymy usługi z zakresu:

Szkoleń otwartych i zamkniętych:

 • Branża IT
 • Sprzedaż
 • Budowanie zespołu
 • Zarządzanie 
 • Efektywność produkcji
 • Szkolenia sportowe
 • Szkolenia medyczne

Audytów:

 • Audyt sprzedaży
 • Audyt procedur sprzedażowych
 • Audyt procedur produkcyjnych i efektywności pracy na stanowiskach pracy

Doradztwa zarządu i kadry wyższego szczebla kierownictwa:

 • Rekrutacja handlowców
 • Budowanie zespołu
 • Rozwiązywania konfliktów wewnętrznych w organizacji

Wizja INQOO:

Naszą wizją jest rozwój kadry pracowników poprzez udział w szkoleniach organizowanych przez INQOO. Szczególny nacisk kładziemy na wzrost wydajności, efektywności, eliminacji błędów i marnotrawstwa czasu w codziennych czynnościach. W czasach,
w których jest deficyt pracowników na rynku pracy koncentrujemy się na wzroście efektywności działań zatrudnionego zespołu, tak aby właściciele firmy nie musieli zwiększać zatrudnienia a mogli odnotowywać policzalne korzyści biznesowe.

Misja INQOO

Misją INQOO jest podnoszenie wiedzy, umiejętności i kompetencji społecznych oraz pomoc w rozwoju dla sektora MŚP. Efektem uczestnictwa w naszych szkoleniach jest wzrost wydajności pracy i efektywnego wykorzystania czasu. Nasi absolwenci w tym samym czasie są w skuteczniejszy sposób wykonywać swoje obowiązki służbowe i zwiększać przychody firmy. Kluczem sukcesu jest odpowiednio przygotowany program szkoleniowy. Jako trenerów dobieramy wyłącznie mistrzów w swoim fachu. 

Cele INQOO:

Wzrost policzalnych efektów pracy — sensem naszej pracy jest wyszkolenie personelu, tak aby wydajniej wykonywał swoją pracę np. pracownicy produkcyjni w tym samym czasie będą w stanie wyprodukować do 10% więcej komponentów, handlowcy będą w stanie pozyskać do 10% więcej nowych Klientów.

Rozwój działalności — zwiększenie zakresu branż, w których szkolimy, współpraca ze znanymi trenerami.

Innowacyjność — wprowadzanie nowych metod szkolenia, podnoszących efektywność naszych działań. Rozpoznawalność — naszym celem jest dotarcie z inicjatywą do wszystkich, którzy jej oczekują.

Firma posiada wdrożony system zarządzania jakością SUS 2.0. o numerze DEKRA/SUS/000631 z dn. 03.12.2019. (zaktualizowany DEKRA/SUS/000631/1 z dnia 03.07.2020)

Firma INQOO postępuje zgodnie z wytycznymi Rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 29.08.2017r. Dz. Ustaw poz. 1678.

REFERENCJE_-_DEMARKO_SP._Z_O.O._SP._K.png
CERTYFIKAT_SUS.pdf

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: grzegorz.szuba@inqoo.com
Telefon: (+48) 536 770 670

Ciasteczka>