L & E SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Możliwość dofinansowania
Logo L & E SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ul. Witkacego 3/27
35-111 Rzeszów
Usługa szkoleniowa
Liczba zrealizowanych usług: 65
Aktualne usługi
Charakterystyka działalności firmy

Nasza firma L & E oferuje kompleksowe szkolenia z obsługi programu MS Excel oraz programowania w języku R. Nasze szkolenia są doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy chcą efektywniej wykorzystywać potencjał Excela oraz poszerzyć swoje umiejętności z analizy danych i tworzenia zaawansowanych modeli statystycznych przy użyciu języka R.

W trakcie naszych szkoleń uczestnicy zdobędą niezbędną wiedzę i umiejętności, począwszy od podstawowych funkcji Excela, takich jak formatowanie, sortowanie czy filtrowanie danych, aż po zaawansowane zagadnienia, takie jak tworzenie formuł, tabel przestawnych czy pisanie procedur w języku VBA. Ponadto, zapewniamy praktyczne podejście do nauki, umożliwiając uczestnikom naukę na realnych przypadkach, co pozwala im efektywnie wykorzystać zdobytą wiedzę w codziennej pracy.

W przypadku szkoleń z programowania w języku R uczestnicy zdobędą umiejętności potrzebne do skutecznej analizy danych oraz tworzenia zaawansowanych modeli statystycznych. Zapoznają się także z technikami wizualizacji i prezentacji danych, co umożliwi im bardziej efektywne prezentowanie wyników swojej pracy.

Wszystkie nasze szkolenia są dostosowane do indywidualnych potrzeb i poziomu zaawansowania uczestników. Zapewniamy elastyczny grafik spotkań, co pozwala szybciej i skuteczniej zdobyć potrzebną wiedzę i umiejętności. Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz na naszej stronie internetowej, nasz funpage na Facebooku lub mailowo. Zyskaj nowe kompetencje z naszymi szkoleniami już dziś!

Zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz na stronie https://zyskajkompetencje.pl
funpage na Facebooku: https://www.facebook.com/zyskajkompetencje/  
lub mailowo: info@zyskajkompetencje.pl 

Certyfikaty i referencje
Kontakt
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
E-mail
info@zyskajkompetencje.pl
Telefon
(+48) 663 452 183