Dostawca usług - ALEKSANDER LIANA Point F

Logo ALEKSANDER LIANA Point F

4.9/5 z 468 ocen

ALEKSANDER LIANA Point F

Siedziba: ul. Skrzyńskich 1, 38-300 Gorlice

NIP: 7381011351

Liczba zrealizowanych usług : 125Charakterystyka działalności firmy

Oferowane przez nas szkolenia są optymalnym rozwiązaniem dla naszego Klienta stanowiąc wsparcie w jego rozwoju. To szkolenia z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii dla Lekarzy i Kosmetologów. Odpowiednio dobrane i skonstruowane szkolenia gwarantują efektywne wykorzystanie czasu oraz nabycie umiejętności, które pozwolą zdobyć i utrzymać przewagę nad konkurencją i zwiększyć efektywność.

Szkolenia są oparte na autorskich programach edukacyjnych i zabiegowych, niejednokrotnie tworzonych i konsultowanych ze światowej sławy Lekarzami.

POINT AESTHETICS to zespół doświadczonych Trenerów (Lekarzy i Kosmetologów) z ogromnym doświadczeniem zawodowym stale praktykujących. W naszym gronie są również Trenerzy posiadający doświadczenie w różnych branżach, co pozwala nam oferować szkolenia o bardzo zróżnicowanej tematyce.

Sale szkoleniowe to profesjonalnie i kierunkowo wyposażone pomieszczenia wyposażone w innowacyjne urządzenia i akcesoria najwyższej światowej jakości, w większości posiadające Certyfikat CE Medyczny.

Podczas szkoleń przekazujemy przede wszystkim umiejętności praktyczne podparte fachową wiedzą, co gwarantuje umiejętność wykonywania zabiegów samodzielnie, bezpiecznie, na najwyższym poziomie i bez zbędnego stresu. Przekłada się to na znaczące zyski dla uczestników szkoleń, ich wiarygodność i zdecydowany rozwój.

Szkolenia odbywają się w małych, optymalnych grupach dzięki czemu każdy uczestnik ma bezpośredni, bliski dostęp do Trenera, materiałów, urządzeń i akcesoriów.

Po szkoleniu każdy uczestnik otrzymuje zaświadczenie o ukończeniu kursu i certyfikat potwierdzający przygotowanie do przeprowadzania zabiegów objętych szkoleniem.

Posiadamy Certyfikat ISO 9001:2015, dzięki któremu zachowane są wszelkie procedury pod kątem jakości prowadzonych kursów.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: szkolenia@point-f.pl
Telefon: (+48) 739 506 731, (+48) 502 536 188

Ciasteczka>