Dostawca usług - iCode Trust Sp. z o.o.

Logo iCode Trust Sp. z o.o.

4.8/5 z 5 ocen

iCode Trust Sp. z o.o.

Siedziba: Bukowińska 24d/7, 02-703 Warszawa

NIP: 5213861303

Liczba zrealizowanych usług : 27Charakterystyka działalności firmy

Firma iCode Trust istnieje od 2019r. Jednak swoją działalność rozpoczęliśmy jako firma CodersTrust, która na rynku istnieje od 2017r.

Od samego początku nasze szkolenia tworzymy z myślą o osobach, które chcą się przebranżowić, rozpocząć perspektywiczną karierę lub pracować zdalnie, niezależnie od ich wykształcenia i miejsca zamieszkania. Wykorzystujemy potencjał, jaki oferują nowoczesne technologie, aby z sukcesem uczyć przez Internet ze wsparciem najlepszych specjalistów.

W naszej ofercie znajdują się kursy zarówno programistyczne jak i te nie związane z kodowaniem.

Nauka w iCode Trust odbywa się wyłącznie online, za pomocą platformy e-learningowej z aktywnym udziałem mentorów. Kursant otrzymuje dostęp do platformy na której zamieszczone są wszystkie niezbędne materiały. Dzięki czemu może uczyć się w dowolnym dla siebie momencie. Dodatkowo w tygodniu odbywają się video-lekcje z mentorem prowadzącym – przez co kursant ma możliwość konsultacji bieżących zadań i materiałów z doświadczoną w programowaniu osobą. Jedynymi warunkami wzięcia udziału w kursie są dostęp do komputera oraz internetu. Niektóre kursy wymagają również znajomości języka angielskiego przynajmniej na poziomie B2, gdyż materiały są stworzone w języku angielskim. Kontakt z Mentorami odbywa się w języku polskim. Podczas całego kursu uczestnik ma kontakt z Mentorem, który nie tylko ocenia jego postępy, ale również pomaga w rozwiązywaniu problemów i w nauce. Mentorzy prowadzą zdalne lekcje na żywo, podczas których tłumaczą materiał przeznaczony na dany tydzień oraz wspierają kursantów podczas codziennych konsultacji na chacie. Po ukończeniu kursu uczestnik otrzymuje certyfikat oraz trzymiesięczne wsparcie w procesie rekrutacji. Uczestnictwo kursanta w kursie oraz jego postępy są codziennie monitorowane, poziom wiedzy jest sprawdzany za pomocą zadań i projektów. 

Posiadamy Certyfikat ISO 29990:2010

Certyfikat_ISO.pdf

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: hello@futurecollars.com
Telefon: 691 950 343

Ciasteczka>