Akademia Trenerów Sportu Paweł Wójcik

Możliwość dofinansowania
Logo Akademia Trenerów Sportu Paweł Wójcik
al. Aleja Jana Pawła II 43A/37B
01-001 Warszawa
Usługa szkoleniowa / Usługa doradcza
Liczba zrealizowanych usług: 17
Aktualne usługi
Charakterystyka działalności firmy

Akademia Trenerów Sportu to instytucja szkoleniowa, która realizuje projekty szerzące aktywność fizyczną i zdrowy styl życia. Swoją strukturę opieramy na doświadczonej kadrze szkoleniowej, posiadającą odpowiednie kwalifikacje i wiedzę praktyczną. Zapewniamy stworzenie odpowiedniego, wielofunkcyjnego środowiska szkoleniowo-treningowego dla przyszłych trenerów, używając dobrze sprawdzonych, autorskich programów nauczania. W Naszych działaniach kierujemy się kilkoma podstawowymi aspektami, wierząc,ze trzymając się, ich stajemy się lepsi i możemy ciągle usprawniać nasze usługi.

DĄŻENIE DO DOSKONAŁOŚCI 

Wykorzystując metody ciągłego doskonalenia, stopniowo dążymy do stworzenia idealnie sprawnej organizacji, ciągle polepszając jakość usług i naszą świadomość w branży fitness. Nasi wykładowcy,praktycy pracując w zawodzie od wielu lat, ciągle rozwijają swój warsztat i ulepszają program nauczania skierowany do kursantów.

PRZYWÓDZTWO

Przyjmujemy role liderów i nauczycieli, często będąc osobami, które wskazują innym drogę, wspierając ich w osiąganiu celów. Inspirujemy i rzucamy wyzwania, wzmacniając wewnętrzną motywację naszych kursantów.

INNOWACJA

Wierzymy ze innowacja jest niezbędnym i stałym wymogiem w ciągle zmieniającej się i dynamicznej branży fitness. Stosując autorskie programy oraz najlepszy sprzęt, jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania wszystkich zainteresowanych.

UCZCIWOŚĆ

Wierzymy, że jedność i przejrzystość naszych indywidualnych oraz zbiorowych zachowań jest podstawą tego, kim i czym jesteśmy. Posiadamy wypracowany regulamin i zbiór zasad wg. których postępujemy, gwarantuje to certyfikat jakości ECJIP(Europejskie Centrum Jakości i Promocji) Polska, który upoważnia Nas do świadczenia szkoleń oraz usług doradczych akredytowanych w BUR(Baza Usług Rozwojowych) oraz wpis do RIS(Rejestr Instytucji Szkoleniowych).

PARTNERSTWO

Współpraca, Wzajemność, Zaufanie, Pomoc

Wierzymy ze niezbędne jest budowanie i utrzymywanie odpowiednich stosunków międzyludzkich, tworzenie wewnętrznej rodziny, która wykorzystuje mocne strony każdego z jego członków. Wspierając siebie nawzajem od lat, stworzyliśmy dobrze działający kolektyw dbając i pielęgnując naszą wspólna pasję do sportu.

Akademia Trenerów Sportu powstała w 2014 roku we Wrocławiu. Jako jednostka edukacyjna, która od tamtego czasu bezustannie prowadzi kursy i szkolenia, zyskaliśmy renomę i wypracowaliśmy odpowiedni model, za którym podążyło już ponad 7 000 tys. absolwentów, obecnie Akademia działa w 16 największych miastach w Polsce, będąc miejscem gdzie ludzie podążają za swoja pasją, rozwijają swoje umiejętności oraz nabierają kompetencji zawodowych.

Wśród kursantów obecnie jest wiele osób, które pracują w zawodzie w naszym kraju oraz za granicą,realizując siebie i podążając za swoimi marzeniami.

W oparciu o nasze statuty i prawne podstawy do wykonywania czynności edukacyjnych, nasze kursy i szkolenia mogą być z powodzeniem refundowane przez państwowe Urzędy Pracy oraz Unię Europejską.

Wszystko, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces jako trener, znajdziesz tutaj. ATS-Sport zajmuje się oferowaniem programów certyfikacji trenerów personalnych oraz instruktorów fitness.

Posiadamy w ofercie certyfikowane kursy:

- Kurs Trenera Personalnego + Instruktora Siłowni
- Kurs Trenera Przygotowania Motorycznego
- Kurs Instruktora Fitness
- Kurs Instruktora Pilates
- Kurs Instruktora Boksu

oraz szkolenia uzupełniające:

- Szkolenie Kettlebell
- Szkolenie Trening Siłowy
- Szkolenie Trening Funkcjonalny
- Szkolenie Zdrowy Kręgosłup

Oraz wiele innych..

Zapraszamy do zapisów na naszej stronie internetowej: ats-sport.pl
 

Certyfikaty i referencje
Kontakt
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
E-mail
kontakt@ats-sport.pl
Telefon
(+48) 516 501 395