Dostawca usług - Rozwój Organizacji Aleksandra Suchowiejko

Logo Rozwój Organizacji Aleksandra Suchowiejko

5/5 z 586 ocen

Rozwój Organizacji Aleksandra Suchowiejko

Siedziba: al. Bielska 29, 43-100 Tychy

NIP: 6462474534

Liczba zrealizowanych usług : 126Charakterystyka działalności firmy

Rozwój Organizacji opiera się na wiedzy i doświadczeniu swojego założyciela i pracowników. Są nimi trenerzy biznesu, działajacy aktywnie na rynku od ponad 10 lat. Przeprowadzili setki szkoleń, warsztatów i dziesiątki projektów doradczych. Łączą teorię z praktyką w skuteczne narzędzia. Rozwój Organizacji to także praktycy biznesu, pracujący w międzynarodowych korporacjach. Dostarczają skuteczne i sprawdzone na rynku międzynarodowym praktyki zarządzania, oparte na wiedzy najlepszych uczelni biznesowych w Europie i USA.

TEORIA. W oparciu o wyniki badań naukowych, dostarczamy wiedzę, kształtujemy umiejętności, zmieniamy postawy.

PRAKTYKA. Stawiamy ciągłe wyzwanie swojej wiedzy i doświadczeniu w poszukiwaniu najlepszych praktyk. Badamy liczne polskie przedsiębiorstwa i analizujemy to, jak i dlaczego radzą sobie ponadprzeciętne organizacje na świecie. W ten sposób wdrażamy świadome, celowe, regularne działania, dopasowane do indywidualnych wyzwań polskich firm.

NARZĘDZIA. Proces nauczania jaki oferujemy opieramy o czteropoziomowy cykl. Traktujemy go jako powierzoną inwestycję, dbając, aby przyniosła mierzalny zwrot. 


Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: biuro@rozwojorgnizacji.com
Telefon: (+48) 609 614 977

Ciasteczka>