Dostawca usług - Trustwise Sp. z o. o.

Logo Trustwise Sp. z o. o.

4.9/5 z 1747 ocen

Trustwise Sp. z o. o.

Siedziba: al. Aleja Jana Pawła II 27, 00-867 Warszawa

NIP: 5272884493

Liczba zrealizowanych usług : 226Charakterystyka działalności firmy

Trustwise Sp. z o. o. to dynamicznie rozwijający się podmiot na Polskim rynku usług doradczych i szkoleniowych, który zrzesza największych ekspertów z danych dziedzin. Doświadczenie każdego z trenerów i konsultantów Trustwise często przekracza 1000 dni szkoleniowych pracy trenerskiej. Stawiamy na praktyków biznesu z doświadczeniem minimum 7 letnim w danym obszarze merytorycznym. Jakość usług realizowanych przez ekspertów Trustwise potwierdzona jest licznymi certyfikatami dużych, rozpoznawalnych firm.

Zakres tematyczny świadczonych usług jest szeroki, nie mniej najczęściej dotyka zagadnień związaych z zarządzaniem, budowaniem strategii, sprzedażą, rozwojem kompetencji specjalistycznych, rozwojem kompetencji miękkich, optymalizacją procesów i procedur. 

Stawiamy na jakość, co jest potwierdzone uzyskanym certyfikatem jakości ISO. Każdorazowo projekty dla firm poprzedza głęboka analiza potrzeb szkoleniowych, aby realizowana usługa przyczyniała się do osiągania celów biznesowych przez dane przedsiębiorstwo.

Posiadamy uznany na świecie certyfikat jakości ISO 9001:2015 w swiadczeniu usług doradczych i szkoleniowych. Czekamy także na wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Warszawie.

Referencje.pdf
Dok1.pdf
Referencje_27.03.2019.pdf

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: mateusz.olejnik@trustwise.com.pl
Telefon: (+48) 665 126 566

Ciasteczka>