Dostawca usług - Ogólnopolskie Centrum Kształcenia Kadr Transportu Sp.z o.o.

Logo Ogólnopolskie Centrum Kształcenia Kadr Transportu Sp.z o.o.

4.8/5 z 6 ocen

Ogólnopolskie Centrum Kształcenia Kadr Transportu Sp.z o.o.

Siedziba: Franciszkańska 15, 91-433 Łódź

NIP: 7262655450

Liczba zrealizowanych usług : 8Charakterystyka działalności firmy

Kursy prawa jazdy, szkolenia dla kierowców zawodowych i przedsiębiorców branży transportowej 

 

Ogólnopolskie Centrum Kształcenia Kadr Transportu prowadzi działalność szkoleniową od 2002 roku.

W tym czasie szkoliliśmy kierowców na kategorie: AM, A1, A2, A, B1, B, C1, C, D1, D, B+E, B1+E, C+E, C1+E, D1+E, D+E i T. Obecnie prowadzimy kursy praw jazdy na pojazdy ciężarowe (kat. C, C+E) oraz na autobusy (kat. D), kwalifikacje dla kierowców zawodowych, szkolenia okresowe, a także kursy na Diagnostę Samochodowego, kursy instruktorskie i licencje transportowe (Certyfikat Kompetencji Zawodowych)

 

Nasze doświadczenie

 

Nasza firma szkoleniowa prowadzona jest przez certyfikowanych wykładowców, posiadających wieloletnie doświadczenie w kształceniu przyszłej kadry transportu.  Na co dzień prowadzimy również działalność transportową, co gwarantuje aktualność przedstawianej kursantom wiedzy, a także pozwala na głębsze zrozumienie zagadnień prezentowanych na szkoleniach.

Rozwijamy się  nieustannie od 2002 roku. Tylko w ciągu ostatnich 5 lat naszej działalności przeszkoliliśmy blisko 2700 kursantów którzy dzięki nam mogli rozpocząć pracę jako zawodowi kierowcy.

 

 

Nasze Ogólnopolskie Centrum Kształcenia Kadr Transportu

 

W październiku 2019 dołączyło do Polskiej Izby Firm Szkoleniowych, będącej największą, profesjonalną organizacją zrzeszającą firmy szkoleniowe.Dzięki członkostwu w Polskiej Izbie Firm Szkoleniowych mamy dostęp do aktualnych szkoleń, kursów i nowinek branżowych co pozwala nam stale podnosić jakość świadczonych przez nas usług.

Z dumą informujemy, że nasz ośrodek przeszedł pozytywnie audyt międzynarodowej jednostki certyfikującej i od 10 marca 2020 roku posiadamy Certyfikat ISO 9001:2015. Certyfikat Systemu Zarządzania Jakością według ISO 9001 jest najbardziej uznanym standardem zarządzania i potwierdza, że usługi świadczone przez Ogólnopolskie Centrum Kształcenia Kadr Transportu pozostają zgodne z odpowiednimi normami prawnymi i spełniają wysokie standardy jakości.

Na co dzień współpracujemy również z Powiatowymi Urzędami Pracy, wspomagając tym samym aktywizację osób bezrobotnych oraz tworzenie nowych stanowisk pracy dla branży transportowej.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: biuro.tmroz@gmail.com
Telefon: 606205747, 602182747

Ciasteczka>