Europejskie Centrum Terapii

Możliwość dofinansowania
ul. Dubois 33-35A
50-207 Wrocław
Usługa szkoleniowa
Liczba zrealizowanych usług: 1
Aktualne usługi
Charakterystyka działalności firmy

ECT to Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego zarejestrowana w MEN, w Systemie Identyfikacji Oświatowej pod nr RSPO 270093.

W ramach ECT prowadzimy jedyne w Polsce 2-letnie kompleksowe szkolenie: Szkoła Terapii Czaszkowo – Krzyżowej w ujęciu biodynamicznym (cranio) akredytowane przez brytyjski CTET podczas którego uczymy od podstaw, a nasi absolwenci są gotowi do podjęcia indywidualnej praktyki i pracy z klientami w gabinecie.

Nauczycielami w naszej szkole są Michael Kern, współzałożyciel Craniosacral Therapy Educational Trust w Londynie, jeden z najbardziej znanych nauczycieli terapii czaszkowo-krzyżowej na świecie. Kontynuator idei twórców terapii cranio biodynamicznej – Rollina Beckera, Violi Fryman, Franklyna Sillsa. Nasze nauczycielki – Tracy Evans, Sheila Kean i Satya Shepherd to kolejne pokolenie doświadczonych terapeutek i kontynuatorek tej linii.

Jako centrum szkoleniowe oferujemy też wydarzenia szkoleniowe, kursy, masterclassy i spotkania zagranicznymi specjalistami.

Zapraszamy wykładowców międzynarodowej rangi z zakresu ogólnie pojętego zdrowia do prowadzenia szkoleń, seminariów czy wykładów tematycznych, np. o traumie, o porodzie i opiece okołoporodowej, o pracy terapeutycznej z dziećmi, o uzależnieniach itp.

Szkolenia mają różną formę ( stacjonarne, online, hybrydowe) i adresowane są zależnie od tematu – do specjalistów lub dla wszystkich zainteresowanych zdrowiem w holistycznym ujęciu.

Misją Europejskiego Centrum Terapii jest:

  • praktyczne i teoretyczne przygotowanie studentów Szkoły Cranio do pracy jako terapeuci czaszkowo-krzyżowi w ujęciu biodynamicznym
  • mentoring i wsparcie dla studentów i absolwentów oraz poszerzanie kompetencji i promowanie nowoczesnych narzędzi i pogłębionej wiedzy do pracy terapeutycznej dla profesjonalistów
  • propagowanie wiedzy i poszerzanie świadomości społecznej w kontekście dobrego życia i zdrowia
  • prowadzenie ośrodka szkoleniowo-edukacyjno-terapeutycznego.
Kontakt
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
E-mail
szkola.ect@gmail.com
Telefon
(+48) 600 466 887