Dostawca usług - APS Piotr Olgierd Sułkowski

Logo APS Piotr Olgierd Sułkowski

4.9/5 z 1135 ocen

APS Piotr Olgierd Sułkowski

Siedziba: Zamieście 1, 34-650 Zamieście

NIP: 7371913750

Liczba zrealizowanych usług : 144Charakterystyka działalności firmy

Firma APS Sułkowski Piotr to firma szkoleniowa istniejąca od 2009 roku. W ramach prowadzonej działalności APS świadczy usługi konsultingowe, prowadzi doradztwo zawodowe, szkolenia stacjonarne jak również szkolenia wyjazdowe. irma specjalizuje się w realizacji szkoleń i warsztatów głownie z zakresu kompetencji miękkich takich jak sprzedaż, leadership, social media, wystapienia publiczne.

Wszystkie organizowane przez nas szkolenia realizowane są w oparciu o autorskie programy, które na bieżąco są dopasowywane do aktualnych potrzeb konkretnych odbiorców. Dlatego też oferowane przez nas usługi cechuje przystępność i łatwość w odbiorze oraz efektywność i możliwość rzeczywistego wykorzystania zdobytej wiedzy w praktyce.

Zachęcamy do skorzytania z naszych szkoleń wszystkich,którzy chcą podnieść swoje umiejętności zawodowe oraz kwalifikacje i kompetencje społeczne w sposób skuteczny i miarodajny.

 

APS Piotr Olgierd Sułkowski posiada równiez certyfikat TGLS Quality Alliance nadany przez Fundację The Global Language System w zakresie oferowanych usług szkoleniowych.

ISO.png
Referencje.pdf
IMG_8850.JPG
cert._TGLS._APS.pdf

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: psulkowski@gmail.com
Telefon: 500026554

Ciasteczka>