DAWID KASOLIK SYNTONIC

Możliwość dofinansowania
DAWID KASOLIK SYNTONIC
NIP 5492368397
ul. Jana III Sobieskiego 19
32-650 Kęty
Usługa szkoleniowa
Liczba zrealizowanych usług: 75
Aktualne usługi
Charakterystyka działalności firmy

Firma Syntonic rozpoczęła swoją działalność w 2010 roku i działa na kilku płaszczyznach: szkolenia, fizjoterapia i tłumaczenia medyczne. 

Powstała z myślą o ludziach ambitnych, którzy podobnie jak my, pragną nieść pomoc innym.

Dlatego też oferujemy Wam najwyższej klasy szkolenia z zakresu fizjoterapii. Jak szkolimy? Z pasją i zaangażowaniem! Współpracujemy z  najlepszymi instruktorami z dalekich zakątków świata, których metody zrewolucjonizowały leczenie.

Oferujemy Wam edukację u samych Twórców, którzy poświęcili lata swojego życia na badania oraz doskonalenie swoich metod. Sami korzystamy z tych metod w praktyce, a o ich skuteczności świadczą tysiące zadowolonych pacjentów opuszczających nasze gabinety.

Do tej pory ze szkoleń skorzystało już wiele osób, a zainteresowanie wciąż rośnie. Jesteśmy ekspertami w swojej branży, a nasza praca to nasza pasja, dlatego dołącz do zespołu, gdzie, w przyjaznej atmosferze, podzielimy się z Tobą wiedzą i doświadczeniem. Wierzymy w Ciebie i Twoje aspiracje! Do zobaczenia wkrótce

Firma Syntonic wdrożyła i stosuje certyfikat ISO 9001 : 2015 oraz uzyskała akredytację jednostki szkoleniowej Ministerstwa Educkacji Narodowej

Certyfikaty i referencje
Kontakt
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
E-mail
kasolik@syntonic.pl
Telefon
(+48) 577 365 999