Dostawca usług - DAWID KASOLIK SYNTONIC

Logo DAWID KASOLIK SYNTONIC

4.8/5 z 238 ocen

DAWID KASOLIK SYNTONIC

Siedziba: ul. Jana III Sobieskiego 19, 32-650 Kęty

NIP: 5492368397

Liczba zrealizowanych usług : 39Charakterystyka działalności firmy

Firma Syntonic rozpoczęła swoją działalność w 2010 roku i działa na kilku płaszczyznach: szkolenia, fizjoterapia i tłumaczenia medyczne. 

Powstała z myślą o ludziach ambitnych, którzy podobnie jak my, pragną nieść pomoc innym.

Dlatego też oferujemy Wam najwyższej klasy szkolenia z zakresu fizjoterapii. Jak szkolimy? Z pasją i zaangażowaniem! Współpracujemy z  najlepszymi instruktorami z dalekich zakątków świata, których metody zrewolucjonizowały leczenie.

Oferujemy Wam edukację u samych Twórców, którzy poświęcili lata swojego życia na badania oraz doskonalenie swoich metod. Sami korzystamy z tych metod w praktyce, a o ich skuteczności świadczą tysiące zadowolonych pacjentów opuszczających nasze gabinety.

Do tej pory ze szkoleń skorzystało już wiele osób, a zainteresowanie wciąż rośnie. Jesteśmy ekspertami w swojej branży, a nasza praca to nasza pasja, dlatego dołącz do zespołu, gdzie, w przyjaznej atmosferze, podzielimy się z Tobą wiedzą i doświadczeniem. Wierzymy w Ciebie i Twoje aspiracje! Do zobaczenia wkrótce

Firma Syntonic wdrożyła i stosuje certyfikat ISO 9001 : 2015 oraz uzyskała akredytację jednostki szkoleniowej Ministerstwa Educkacji Narodowej

List_Referencyjny_AWF.pdf
List_Referencyjny_Jacek_Małecki.pdf
List_Referencyjny_Olimpiady_Specjalne.pdf
QM15_30951126_QM15_PL.pdf

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: kasolik@syntonic.pl
Telefon: (+48) 577 365 999

Ciasteczka>