Dostawca usług - Centrum Kształcenia Kadr Sportowych Bartłomiej Cienciała

Logo Centrum Kształcenia Kadr Sportowych Bartłomiej Cienciała

4.9/5 z 696 ocen

Centrum Kształcenia Kadr Sportowych Bartłomiej Cienciała

Siedziba: Buforowa 4e, 52-131 Wrocław

NIP: 5632137664

Liczba zrealizowanych usług : 154Charakterystyka działalności firmy

Usługi szkoleniowe od 2012 roku

 

„ Najlepsza inwestycja, to inwestycja w siebie“

Najważniejsze dla Nas jest to, żeby organizowane kursy nie były robione "dla papierka" ale dla wiedzy i umiejętności praktycznych.

Kładziemy bardzo duży nacisk na metodykę nauczania oraz przekazywanie praktycznych umiejętności, które przydadzą się w przyszłej pracy. Na stronach internetowych i profilach społecznościowych znajdziecie obecnie dziesiątki "firm", "placówek" itp., które prześcigają się w reklamach i zapewniają o jakości swoich szkoleń i ważności dokumentów. Na szczęście, dla Nas wyznacznikiem jakości są: wykształcenie, doświadczenie i umiejętności pedagogiczne

KIM JESTEŚMY

Niepubliczna Placówka Doskonalenia Nauczycieli Centrum Kształcenia Kadr Sportowych jest zarejestrowana w następujących instytucjach państwowych:

  • Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego Nr 3/2015
  • Rejestr Szkół i Placówek Oświatowych Nr RSPO 126872
  • Rejestru Instytucji Szkoleniowych Nr 2.02/00078/2015

Nasza działalność szkoleniowa rozpoczęła się 2 lipca 2007r. Od tego czasu staramy się udoskonalać jakość kursów i ciągle poszerzać ofertę szkoleń. To, czyim dokumentem będziecie się posługiwać w przyszłej pracy, ma bardzo duże znaczenie więc polecamy dokładnie sprawdzić gdzie lokujecie swój czas i pieniądze, żeby to nie było wyrzucenie ich w błoto lub strata czasu.

BUDOWA OFERTY CKKS

  • Kursy trenerskie i instruktorskie
  • Kursy medyczne
  • Szkolenia doskonalące i konferencje..

Jeśli jesteś zainteresowany kursem lub szkoleniem, którego obecnie nie mamy w ofercie, skontaktuj się z nami.

PRACOWNICY I KADRA SZKOLENIOWA

Pracownicy CKKS to głównie absolwenci Akademii Wychowania Fizycznego, sportowcy i pasjonaci sportu. Wymagamy aby nasza kadra uczestniczyła w kilku kursach specjalizacyjnych.

Nasi instruktorzy to zawodowcy, profesjonaliści oraz wspaniali pedagodzy. Ludzie z pasja, stale podnoszący swoje umiejętnosci. Kadra szkoleniowa to jeden z naszych priorytetów. Jesteśmy otwarci na nowych prowadzących, stawiających na rozwój i dla których przekazywanie swojej wiedzy to przyjemność a nie praca i obowiązek. I ty możesz w przyszłości dołączyć do naszej kadry!

Wiele firm oferuje kursy prowadzone wyłącznie przez byłych mistrzów, zapominając, że bycie wybitnym zawodnikiem nie zawsze przekłada się na umiejętności pedagogiczne, trenerskie.

Zaufaj nam a się nie zawiedziesz!

 

ISO_certyfikat13062018.pdf
RIS0001.pdf
RSPO11072018.pdf

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: sekretariat@ckks.pl
Telefon: +48 71 307 12 11

Ciasteczka>