Dostawca usług - Krajowe Centrum Rachunkowo-Podatkowe Karol Lentas

Logo Krajowe Centrum Rachunkowo-Podatkowe Karol Lentas

4.8/5 z 15 ocen

Krajowe Centrum Rachunkowo-Podatkowe Karol Lentas

Siedziba: ul. Legionów Polskich 115/30, 41-310 Dąbrowa Górnicza

NIP: 8121655388

Liczba zrealizowanych usług : 4Charakterystyka działalności firmy

Krajowe Centrum Rachunkowo-Podatkowe powstało z inicjatywy głównego księgowego jednej z największych spółdzielni mieszkaniowych na Śląsku i zarazem głównego księgowego spółki z o. o.. Krajowe Centrum Rachunkowo-Podatkow Karol Lentas, zajmuje się szkoleniami na rynku spółdzielczym od 2013 roku, ma spore doświadczenie na gruncie dydaktyki z zakresu rachunkowości, zagadnień związanych z prawem spółdzielczym oraz  szkoleń dotyczących podatku VAT, PIT, CIT i ochrony danych osobowych w spółdzielniach mieszkaniowych.

Nasze usługi od samego początku dostępne są dla spółdzielni mieszkaniowych na terenie całego kraju. Nasza kadra to zawsze praktycy zajmujący się na codzień wykładaną przez nich problematyką, najczęściej są to osoby bezpośrednio związani ze środowiskiem spółdzielczym.

Dla kogo?

KCRP kieruje swoją ofertę do pracowników działów kadr i księgowości, zarządów, rad nadzorczych spółdzielni mieszkaniowych, jak również firm i jednostek samorządu terytorialnego.

Co oferujemy?

Oferujemy szkolenia na najwyższym poziomie merytorycznym dla spółdzielni mieszkaniowych na terenie całego kraju. Dla Państwa wygody przejmujemy ciężar kwestii organizacyjnych. Szkolenia prowadzą wyłącznie czynni wykładowcy akademiccy i zarazem praktycy w swojej dziedzinie (pracownicy izb skarbowych, kancelarii prawnych, prezesi spółdzielni mieszkaniowych, biegli rewidenci, główni księgowi itp.).

W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno szkolenia otwarte, jak i zamknięte. Naszą specjalizacją są szkolenia z zakresu podatku PIT i VAT, RODO i prawa spółzielczego. W indywidualny sposób podchodzimy do każdej osoby biorącej udział w szkoleniu. Każdy uczestnik otrzymuje pełne materiały szkoleniowe z danego zakresu tematycznego, długopis, notatnik oraz zaświadczenie o ukończeniu szkolenia.

Najlepszą naszą rekomendacją są referencje, które przez tyle lat otrzymaliśmy od naszych zadowolonych klientów. Wszystkie referencje dostępne są na www.kcrp.pl/referencje 

 

Krajowe Centrum Rachunkowo-Podatkowe Karol Lentas jest wpisne do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.24/00019/2016

Popowice_Referencje_KCRP.pdf
UKE_Referencje_KCRP.pdf
SM_OPOLE_WEWNETRZNE.pdf
MSM_ENERGETYKA.pdf
SM_CZECHOW.pdf
WPIS_RIS.jpg

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: biuro@kcrp.pl
Telefon: (+48) 327 007 923

Ciasteczka>