Dostawca usług - TOMASZ KALATA "KALATA TRANSPORT", WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ KALATA SPEDYCJA

Logo TOMASZ KALATA "KALATA TRANSPORT", WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ KALATA SPEDYCJA

4.6/5 z 324 ocen

TOMASZ KALATA "KALATA TRANSPORT", WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ KALATA SPEDYCJA

Siedziba: ul. Królowej Jadwigi 60, 34-400 Nowy Targ

NIP: 7352779606

Liczba zrealizowanych usług : 250Charakterystyka działalności firmy

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług Ośrodka Szkolenia Kierowców na Podhalu! Gwarantujemy wysoką jakość szkolenia Kandydatów pragnących uzyskać prawo jazdy kategorii A, B, C, CE, BE. Ze swojej strony robimy wszystko co w naszej mocy, by skutecznie i jak najszybciej mogli Państwo osiągnąć ten cel.

Nasza energiczna, młoda i dobrze wykwalifikowana kadra instruktorów oraz wykładowców zapewnia doskonałe warunki do nauki. Ich merytoryczna wiedza oraz doświadczenie dydaktyczne łączą się z otwartością oraz indywidualnym podejściem do potrzeb i predyspozycji każdego Klienta.

Staramy się nie tylko jak najlepiej przygotować Go do egzaminu państwowego, ale przede wszystkim pomagamy Mu stać się kierowcą z prawdziwego zdarzenia, który z jednej strony czerpie przyjemność z prowadzenia auta, z drugiej zaś jest w pełni świadomym uczestnikiem ruchu drogowego.

Na zajęciach praktycznych naszym Kursantom udostępniamy klimatyzowane samochody marki PEUGEOT 208 z możliwością wykorzystania go jako pojazd egzaminacyjny. Nasze auta są nowe, co zapewnia ich ciągłą sprawność i komfort samej jazdy.

Po ukończeniu kursu w naszym ośrodku każdy z Państwa może mieć pewność, że posiada‚ kompletną wiedzę i umiejętności z zakresu:

 • przepisów ruchu drogowego
 • bezpiecznej jazdy w ruchu miejskim
 • techniki kierowania pojazdem
 • savoir-vivre w ruchu ulicznym

Szkolenia na prawo jazdy:

 • Kategoria A, A1, A2
  Kurs przeprowadzamy na motocyklach Yamaha 250YBR oraz Yamaha 125YBR. Są to motycykle identyczne jak w ośrodkach egzaminacyjnych. Kurs trwa 30 godzin zajęć teoretycznych oraz 20 godzin praktycznych.
 • Kategoria B
  Kursy przeprowadzamy na samochodach: Peugeot 208 (indetyczne co na egzaminie państwowym) . Kurs trwa 30 godzin zajęć teoretycznych oraz 30 godzin praktycznych.
 • Kategoria BE
  Kursy przeprowadzamy na samochodzie Renault Traffic. Kurs trwa 20 godzin zajęć teoretycznych oraz 15 godzin praktycznych.
 • Kategoria C
  Kursy przeprowadzamy na samochodzie MAN TGL. Kurs trwa 20 godzin zajęć teoretycznych oraz 30 godzin praktycznych.
 • Kategoria CE
  Kursy przeprowadzamy na samochodzie MAN TGA. Kurs trwa 20 godzin zajęć teoretycznych oraz 25 godzin praktycznych

 Zaraszamy! 


Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: naukajazdykalata@gmail.com
Telefon: (+48) 503 121 545

Ciasteczka>