Dostawca usług - J.G.Training JADWIGA GWÓŹDŹ

Logo J.G.Training JADWIGA GWÓŹDŹ

4.2/5 z 67 ocen

J.G.Training JADWIGA GWÓŹDŹ

Siedziba: ul. Olesińska 21, 02-548 Warszawa

NIP: 8981505607

Liczba zrealizowanych usług : 56Charakterystyka działalności firmy

Działalność szkoleniową prowadzimy od stycznia 2004 roku. Z naszych usług skorzystało dotychczas ponad 4 tys. podmiotów. W sumie w latach 2004 - 2022 przeszkoliliśmy ok. 35 tys. osób.

Pomagamy pracownikom firm i instytucji w zdobywaniu wiedzy i umiejętności, które są potrzebne do prawidłowego funkcjonowania organizacji. Dostarczamy wiedzę na temat norm i wymagań prawnych. Pomagamy zrozumieć te wymagania i dostosować się do nich.

Stale realizujemy szkolenia otwarte oraz liczne szkolenia zamknięte. Specjalizujemy się w tematyce związanej z prawem budowlanym, prawem ochrony środowiska, prawem celnym, logistyką i transportem, windykacją należności, zawieraniem umów w obrocie gospodarczym, prawem administracyjnym.

Od kilkunastu lat realizujemy projekty w zakresie wymienionych wyżej obszarów. W ramach każdej dziedziny tematycznej współpracujemy z grupą sprawdzonych ekspertów. Są to osoby z bardzo dużą wiedzą, popartą wieloletnim doświadczeniem praktycznym

Posiadamy wpis do rejestru instytucji szkoleniowych w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Warszawie pod numerem 2.14/00400/2005.

Jesteśmy członkiem Polskiej Izby Firm Szkoleniowych. Stosujemy zasady Standardu Usługi Szkoleniowo - Rozwojowej zalecane przez Polską Izbę Firm Szkoleniowych.

Z przyjemnością informujemy, że w marcu 2021 roku przeszliśmy pomyślnie przez audyt certyfikacyjny, który potwierdził, że J.G.Training działa w oparciu o zasady Standardu Usługi Szkoleniowo-Rozwojowej SUS 2.0. 

Jet_Line.pdf
KM.pdf
Energa.pdf
Potwierdzenie_wpisu_do_WUP.pdf
CERTYFIKAT_SUS_2.0.pdf
Potwierdzenie_PIFSZ.compressed.pdf

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: szkolenia@jgt.pl
Telefon: (+48) 228 455 253

Ciasteczka>