Mach & Partner Consulting Sp. z o.o.

Możliwość dofinansowania
Logo Mach & Partner Consulting Sp. z o.o.
ul. Zielona 10/5
05-500 Piaseczno
Usługa szkoleniowa / Usługa doradcza
Liczba zrealizowanych usług: 170
Aktualne usługi
Charakterystyka działalności firmy

Mach & Partner Consulting to firma szkoleniowo – doradcza, działająca na polskim rynku od 1996 roku. Pracujemy dla małych, średnich, dużych, lokalnych i międzynarodowych przedsiębiorstw. Pracujemy na rynku polskim i za granicami kraju.
Przeprowadziliśmy ponad 5 000 dni szkoleniowych, dla około 40 000 Uczestników. Współpracujemy z ponad 1 600 firmami. Realizujemy zarówno cykliczne projekty szkoleniowe jak i pojedyncze treningi.

Głównym zadaniem Mach & Partner Consulting jest opracowywanie i prowadzenie tzw. szkoleń wewnętrznych.
Wspieramy naszych Klientów w szeroko pojętym obszarze sprzedaży i zarządzania, zarówno tworząc odpowiednio dostosowane do grup szkolonych programy, jak również poprzez indywidualne doradztwo biznesowe.

Od wielu lat organizujemy szkolenia otwarte, umożliwiając firmom, znalezienie dobrego miejsca na przeszkolenie kadr managerskich. Nasze flagowe projekty to: Akademia Praktyków Zarządzania, Akademia Szefa Sprzedaży i Akademia Key Account Managera.

Z uwagą analizujemy potrzeby naszych Klientów w obszarze ich specyficznego, branżowego zapotrzebowania na procesy szkoleniowe i rozwojowe pracowników.

Proponowane przez nas rozwiązania mają znaczący wpływ na skuteczność biznesową i rynkową firm, z którymi współpracujemy.

Pomagamy w rozwoju potencjału pracowników, poprzez budowanie wartościowych postaw, opartych na prawdziwym zainteresowaniu, odpowiedzialności oraz kreatywności w działaniu.

Jesteśmy świadomi wyzwań dzisiejszego rynku. Wielką wagę przykładamy do jakości współpracy międzyludzkiej zarówno wewnątrz firm jak i w komunikacji z Klientem.

Naszą szczególnie mocną stroną jest szeroka, praktyczna wiedza biznesowa, oparta o własne doświadczenie oraz inspirujące, niekonwencjonalne metody pracy.

Prowadzone przez nas projekty szkoleniowe są doceniane zarówno przez naszych Zleceniodawców jak i bezpośrednio przez uczestników szkoleń. Z satysfakcją obserwujemy pozytywne zmiany, budzącą się wiarę, odwagę i entuzjazm wśród Absolwentów naszych cyklicznych szkoleń.

Certyfikaty i referencje
Kontakt
Masz pytania? Skontaktuj się z nami
E-mail
biuro@machconsulting.pl
Telefon
(+48) 227 562 135