Dostawca usług - Kozera Fundacja

Logo Kozera Fundacja

4.9/5 z 168 ocen

Kozera Fundacja

Siedziba: ul. Władysława Kozłowskiego 9, 61-606 Poznań

NIP: 9721274146

Liczba zrealizowanych usług : 46Charakterystyka działalności firmy

Kozera Fundacja - początki i opis działalności do roku 2017

Działamy w branży 3D, IT i Sztuki od 2004 roku. Właśnie wtedy powstał projekt 3d Technology Park [Poznański Park Technologiczny 3D]. Firma skanowania 3D kształtów i obróbki uzyskanych w ten sposób modeli cyfrowych. Na czym to polega?

Każda firma i instytucja chce od czasu do czasu dokonać zmian w zarządzanej przez siebie przestrzeni, np. biurowej. Efekt takiej ingerencji często trudno sobie wyobrazić. Wtedy wkraczamy my. Za pomocą skrupulatnie dobranych technologii tworzymy specjalne modele cyfrowe. Tak, aby nasi zleceniodawcy mogli zobaczyć, jak będą wyglądały rezultaty przeróbek.

Jako pierwsi i jedyni w Polsce od 2004 do 2009 roku prowadziliśmy samodzielny lokal wykorzystywany do świadczenia usług pomiarowych i skanowania 3D na rzecz klienta (na wzór ksero) pod nazwą Scanshop3D.

Firma funkcjonowała jako Poznański Park Technologiczny 3D aż do roku 2017. Naszymi klientami były głównie przedsiębiorstwa z Wielkopolski.

Z biegiem lat zauważyliśmy, że na rynku istnieje bardzo duże zapotrzebowanie na szkolenia ze skanowania 3D i obróbki modeli cyfrowych - czyli dokładnie tego, czym się aktualnie zajmowaliśmy. Postanowiliśmy wypełnić tę lukę.

W taki sposób w kwietniu 2017 roku powstała Kozera Fundacja. Jej założyciel to Marek Kozera - wieloletni wykładowca akademicki, projektant, pasjonat skanowania 3D.

Kogo szkolimy

Szkolimy inżynierów, projektantów, architektów, artystów, programistów oraz nauczycieli szkół z zakresu zastosowania sprzętu i oprogramowania CAD, języków programowania, narzędzi skanowania 3D kształtów. Uczymy ich obróbki uzyskanych modeli cyfrowych i przygotowania produktów 3D do druku.

Zespół Fundacji

Nasz zespół to w większości byli wykładowcy akademiccy i prawdziwi specjaliści w swojej dziedzinie. Wiemy, jak przekazywać wiedzę. Mamy w tym duże doświadczenie i cieszymy się świetnymi rezultatami. Co najważniejsze - każdy z nas jest praktykiem z wieloletnim stażem. Cały czas podwyższamy swoje kwalifikacje i uczestniczymy w różnych wymagających projektach. Mamy ponadto świetne wyczucie potrzeb biznesu. Każdego dnia doradzamy wielu firmom.

Tworzymy i wykonujemy różne prototypy, w tym także produkty związane z komercjalizacją technologii 3D. W swojej pracy wykorzystujemy design thinking - bardzo popularną obecnie metodę tzw. myślenia projektującego. Przenosimy kreacje przestrzenne w świecie wirtualnym na wizualizację w świecie realnym. Korzystamy z technologii tzw. szybkiego prototypowania (rapid prototyping). Konsultujemy, piszemy oprogramowanie, wykonujemy projekty od A do Z.

Tego samego próbujemy nauczyć naszych kursantów.

Co wyróżnia nasze szkolenia

Stawiamy przede wszystkim na praktykę i indywidualną pracę z doświadczonym trenerem. Osoby, które przychodzą na szkolenie, mogą w trakcie jego trwania wyjaśnić wszystkie problemy, z którymi spotkały się na swojej dotychczasowej ścieżce zawodowej. Prowadzimy szkolenia etapami, dostosowujemy ich poziom do wiedzy i oczekiwań kursantów.

Korzystamy z najnowszych i najlepszych programów. Nadążamy za wszystkimi nowinkami technologicznymi w swojej branży.

Każda osoba, która chce poszerzać swoją wiedzę, uzyska u nas szereg przydatnych i praktycznych informacji.

Szkolenia są na bieżąco dostosowane do aktualnych potrzeb biznesu i rynku pracy oraz stale modyfikowane i dostosowywane.

Choć stawiamy przede wszystkim na praktykę, nie zaniedbujemy też teorii. Chcemy, żeby nasi kursanci dobrze orientowali się w stosowanych przez siebie metodach i potrafili rozwiązywać pojawiające się na ich drodze problemy.

Wiemy, że zajęcia na specjalistycznych studiach wyższych nie zawsze nadążają za bieżącymi potrzebami rynku. Nasze kursy wypełniają tę lukę.

Firma Public Profits Sp. z o.o. na nasze zlecenie przeprowadziła w okresie od września 2012 do marca 2014 roku całościową ewaluację szkoleń przeprowadzonych przez nas. Badanie dotyczyło czterech cykli zajęciowych zrealizowanych w ramach projektu szkoleniowego „Realizm: Cyfrowe oświetlenie i rendering – Edycja III”. W ramach zamówienia opracowano raporty cząstkowe dotyczące poszczególnych cyklów szkoleń oraz raport z wywiadów eksperckich na temat kreatywności. Referencja Centralnego Ośrodka Szkoleniowego ECCC European Computer Competece Cerificate. 

-------------------------

Jesteśmy organizacją świadcząca usługi na rzecz społeczności lokalnej

Dzielenie się wiedzą i wymiana doświadczeń zawodowych wśród inżynierów, projektantów, architektów, artystów, programistów oraz innych osób, które mogą być zainteresowane naszą pracą. Chcemy łączyć te grupy, sprawić, żeby sobie na wzajem pomagały i inspirowały się do dalszych działań.

-------------------------

Wizją Kozera Fundacji jest Poznań innowacyjnych procesów artystycznych i kreatywnego stosowania nowych technologii.

Misją Kozera Fundacji jest działanie na rzecz zasady z czasów Solidarności „Wszystkich łączy jedno: praca. I godność (i wolność) człowieka pracy”.

Celem Kozera Fundacji jest działalność na rzecz rozwoju nowoczesnych technologii szczególnie w zakresie wspierania, promocji, popularyzacji i pomocy w stosowaniu nowych technologii w gospodarce, w tym w procesach artystycznych i kreatywnych przez osoby związane z kulturą i sztuką współczesną oraz przedsiębiorców.

Fundacja realizuje swój cel poprzez:

1) rozpowszechnianie stosowania ważnych innowacyjnych procesów artystycznych i kreatywnego stosowania nowych technologii;

2) tworzenie informacji w Internecie o innowacyjnych procesach artystycznych i kreatywnym stosowaniu nowych technologii, oraz ich aktualizacja, także w językach obcych;

3) organizowanie i prowadzenie usług rozwojowych w zakresie istotnym dla innowacyjnych procesów artystycznych i kreatywnego stosowania nowych technologii, w szczególności coaching, mentoring, doradztwo i szkolenia.

Postanowienia ogólne

1. Fundacja może do celów współpracy z zagranicą posługiwać się tłumaczeniem nazwy w wybranych językach obcych.

2. Fundacja jest organizacją non-profit, co oznacza, że całość dochodów uzyskiwanych przez Fundację jest przeznaczana wyłącznie na działalność statutową.

Działalność gospodarcza

Fundacja dla osiągnięcia celów statutowych może również prowadzić w kraju i za granicą, zgodnie z obowiązującymi w tym przedmiocie przepisami, działalność gospodarczą.

1. Dochody z działalności gospodarczej Fundacji służą wyłącznie realizacji celów statutowych.

2. Fundacja może prowadzić działalność gospodarczą na ogólnych zasadach określonych w odrębnych przepisach.

 

Przedmiotem działalności gospodarczej Fundacji jest działalność w zakresie:

1) pozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane (PKD 85.59.B);

2) sprzedaż detaliczna pozostałych nowych wyrobów prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach (PKD 47.78.Z);

3) działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku (PKD 18.13.Z );

4) działalność agencji informacyjnych (PKD 63.91.Z).

 

Lokalizacja usługi szkoleniowej:

Adres: Aleksandra Fredry 7/lokal 39, 61-701 Poznań

Szczegóły miejsca realizacji usługi:

Lokal mieści się w centrum Poznania w Zamku Cesarskim w budynku Masztalarni przy ul. A. Fredry 7. Obiekt jest dobrze skomunikowany z miastem – w pobliżu budynku znajdują się przystanki komunikacji miejskiej. W kompleksie znajdują się: restauracje, kawiarnia. Na terenie nieruchomości zlokalizowany jest płatny parking.

  1. PL-CEO171- Certyfikowane Centrum Egzaminacyine ECDL
  2. PL-LAB1911- Certyfikowane Laboratorium Mobilne ECDL 
  3. Certyfikat CE0171 CUK-pp
Referencja_Centralnego_Ośrodka_Szkoleniowego_ECCC.jpg
Certyfikat_CE0171_CUK-pp.pdf
Certyfikat_CE0171.pdf
Certyfikat_LAB1911.pdf
Certyfikat CE0171 CUK-pp.pdf
Certyfikat LAB1911.pdf
CertyfikatCE0171.pdf

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: marek.kozera1@gmail.com
Telefon: (+48) 601 179 399

Ciasteczka>