Dostawca usług - Medical Moment Urszula Górecka-Fligiel

Logo Medical Moment Urszula Górecka-Fligiel

4.6/5 z 187 ocen

Medical Moment Urszula Górecka-Fligiel

Siedziba: ul. Sukiennicza 7/38, 91-855 Łódź

NIP: 7262435180

Liczba zrealizowanych usług : 37Charakterystyka działalności firmy

Firma Medical Moment Urszula Górecka - Fligiel od 2016 roku zajmuje się organizacją kursów dla fizjoterapeutów, lekarzy, masażystów, terapeutów zajęciowych którzy chcą sie rozwijać i pogłębiać swoją wiedzę w zakresie fizjoterapii. Naszym celem jest oferowanie jak najleprzych usług na jak najwyższym poziomie. Współpracujemy z instruktorami zarówno z Polski jak i zagranicy dzięki czemu kursy przez nas organizowane uprawniają do pracy nowoczesnymi metodami fizjoterapeutycznymi powszechnie stosowanymi na świecie. Wystawiane przez nas certyfikaty posiadają akredytację Polskiego Towarzystwa Fizjoterapii (PTF).

Tematykę naszych szkoleń dobieramy w oparciu o najnowsze trendy  światowej fizjoterapii. W naszej ofercie znajdują się takie kursy jak: IBITA Bobath dla dorosłych, PNF podstawowy,  kinesitaping KT1/KT2, HVLA manipulacje krótkodźwigniowe, FDM (Fascial Distortion Model), Suche igłowanie z elementami mezoterapii kolagenem, Anatomia Palpacyjna, Terapia manualna, Osteopatia w pediatrii i neurologii, GTS Globalna terapia stopy, Diagnostyka obrazowa, Pinopresura.  Ofertę szkoleniową ciągle poszerzam i aktalizujemy.

Dysponujemy własnym sprzętem niezbędnym do przeprowadzenia szkolenia: przenośne łóżka rehabilitacyjne, piłki rehabilitacyjne, maty, wałk, rzutnik multimedialny.

Firma Medical Moment Urszula Górecka- Fligiel posiada aktualny wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS), co umożliwia osobom zarejestrowanym jako bezrobotne ubieganie się o pokrycie kosztów kursu przez Urząd Pracy.

Wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowej (RIS)

Certyfikat jakości ISO 9001:2015

referencje.pdf
Certyfikat_ISO_9001_PL.pdf

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: biuro@medicalmoment.pl
Telefon: (+48) 791 830 828

Ciasteczka>