Dostawca usług - ASTOR Sp. z o.o.

Logo ASTOR Sp. z o.o.

4.4/5 z 7 ocen

ASTOR Sp. z o.o.

Siedziba: ul. Smoleńsk 29, 31-112 Kraków

NIP: 6760105127

Liczba zrealizowanych usług : 13Charakterystyka działalności firmy

Akademia ASTOR w swojej ofercie łączy teorię oraz wiedzę praktyczną z wykorzystaniem rozwiązań technicznych, stanowiąc bogate źródło informacji na każdym etapie procesu inwestycyjnego. Oprócz warsztatów poświęconych produktom Wonderware, GE Intelligent Platforms, SATEL, Kawasaki, Horner, Astraada, Epson i Korenix, kursanci mogą także uczestniczyć w szkoleniach biznesowych, jak Zarządzanie Projektami czy Doskonalenie Procesów Produkcyjnych.

 Trenerami Akademii ASTOR są certyfikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem praktycznym w zakresie omawianych zagadnień oraz o odpowiednim przygotowaniu dydaktycznym.Szkolenia dopasowywane są do potrzeb kursantów, zaś warsztaty i seminaria, których program uwzględnia preferencje i realia konkretnych firm czy branż, organizowane na terenie całej Polski. Każdy uczestnik szkoleń Akademii ASTOR otrzymuje certyfikat o unikatowym numerze, autoryzowany przez konkretnego dostawcę produktowego ASTOR.

W listopadzie 2017 Akademia ASTOR dołączyła do elitarnego grona firm, które uhonorowane zostały Znakiem Jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych. To dla nas bardzo ważne wyróżnienie, ale także dobra wiadomość dla Państwa - Naszych Klientów. Dlaczego? Ponieważ - po pierwsze: przyznanie go świadczy o najwyższym poziomie świadczonych przez nas usług i przekazywanej wiedzy. Po drugie: odznaczenie umożliwi Państwu korzystanie z Programu Bonów Szkoleniowych. 

MSUES zawiera 20 obszarów, odnoszących się do 4 obszarów: usługi edukacyjno-szkoleniowej, kompetencji kadry szkoleniowej, infrastruktury, organizacji i obsługi klienta oraz zarządzania jakością usług szkoleniowych. Aby otrzymać certyfikat firma musi przejść szczegółowy audyt, weryfikujący poziom świadczonych usług. O najwyższym poziomie przyjętych standardów, a co za tym idzie: poziomie trudności uzyskania Znaku Jakości, najlepiej świadczy fakt, że z ponad 6000 firm szkoleniowych, jedynie 200 otrzymało to wyróżnienie.

Politechnika_Lubelska_2.jpg
GE__PGAZ.pdf
Referencje_AMW2.pdf
Referencje_Astror_KPEC_Bydgoszcz.pdf
ATH_Metodologia_usuwania_awarii.pdf
211_2017_Astor.pdf

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: info@astor.com.pl
Telefon: (+48) 12 4286 305

Ciasteczka>