Eye Catcher Academy Marcin Przyszlak
Charakterystyka działalności firmy
Eye Catcher Academy Marcin Przyszlak to wyspecjalizowana firma szkoleniowo-doradcza działająca w branży autodetailingu oraz usług okołosamochodowych. Od ponad 15 lat z powodzeniem funkcjonujemy na rynku polskim i niemieckim, realizując kompleksowe szkolenia, usługi oraz projekty doradcze dla firm i osób indywidualnych.
Nasza oferta obejmuje profesjonalne szkolenia praktyczne i teoretyczne z zakresu:
- autodetailingu,
- oklejania pojazdów folią PPF oraz folią winylową,
- usług PDR (Paintless Dent Repair),
- doradztwa biznesowego w branży autodetailingu,
- marketingu i sprzedaży usług detailingowych, w tym pozyskiwania klientów oraz budowania rentownych modeli biznesowych.
Posiadamy bogate, udokumentowane doświadczenie – zrealizowaliśmy tysiące projektów i wdrożeń, co potwierdzają liczne opinie, referencje oraz portfolio klientów z rynku krajowego i zagranicznego. Nasze szkolenia prowadzone są przez praktyków, opierają się na realnych przypadkach biznesowych i aktualnych standardach rynkowych.
Firma wdrożyła i stosuje System Zarządzania Jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2015-10+A1:2025-03 w zakresie usług szkoleniowych i doradczych na rynku krajowym oraz międzynarodowym. Certyfikat nr 03/02/2026/TS/WA/2992/13 został wydany przez Europejskie Centrum Jakości i Promocji Sp. z o.o.
Szkolenia realizowane przez Eye Catcher Academy mogą być objęte dofinansowaniem nawet do 95% ze środków:
- Unii Europejskiej,
- publicznych środków krajowych,
- Urzędu Pracy,
- Krajowego Funduszu Szkoleniowego (KFS).
Dodatkowo zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie obsługi dokumentacji aplikacyjnej, w tym pomoc przy przygotowaniu wniosków oraz rozliczeniach projektów współfinansowanych ze środków UE.
Eye Catcher Academy to połączenie doświadczenia, jakości, praktycznej wiedzy oraz realnego wsparcia biznesowego, ukierunkowanego na rozwój kompetencji i wzrost konkurencyjności firm w branży autodetailingu.