Dostawca usług - ADP Dorota Przemysław Stankowscy, Robert Białach S.C.

Logo ADP Dorota Przemysław Stankowscy, Robert Białach S.C.

4.6/5 z 304 ocen

ADP Dorota Przemysław Stankowscy, Robert Białach S.C.

Siedziba: ul. Mogileńska 10A/2, 61-052 Poznań

NIP: 7822567535

Liczba zrealizowanych usług : 79Charakterystyka działalności firmy

Akademia Dawsona Polska jest częścią prestiżowej The Dawson Academy z USA, która kształci lekarzy dentysów od ponad 40 lat. Prowadzimy szeroką działalność szkoleniową ze wszystkich dziedzin stomatologicznych zatrudniając najlepszych specjalistów z z całego świata. Nasze szkolenia doceniane są zarówno w kraju, jak i za granicą.

Akademia Dawsona to nie tylko specjalistyczny ośrodek naukowy, gwarantujący pierwszorzędne kursy stomatologiczne. To przede wszystkim społeczność lekarzy, którym przyświeca idea wszechstronnej i dalekowzrocznej stomatologii. W naszej Akademii adepci oswoją się ze złożonymi i często pomijanymi zagadnieniami poprzez szkolenia przede wszystkim poparte wiedzą praktyków stomatologii. Protetyka, chirurgia stomatologiczna, okluzja czy stomatologia estetyczna nie będą mieć dla Was żadnych tajemnic.

 • SZKOLENIA Z OKLUZJI

  Kursy dla dentystów dotyczące okluzji dedykowane są lekarzom chcącym z powodzeniem leczyć swoich pacjentów w pełni przewidywalny sposób. Kluczem do tego, oraz do powtarzalności zabiegowej, jest poznanie filozofii leczenia traktującej procedury przez pryzmat funkcji narządu żucia.

 • KURSY ESTETYCZNE

  Kompletna stomatologia cechuje się minimalną inwazyjnością i najwyższą estetyką, dlatego nasz program obejmujący kompleksowe szkolenia dentystyczne zagwarantuje nową jakość pracy dla każdego stomatologa. Wszelkie omawiane zagadnienia, od wypełnień w odcinku przednim i idealne uzupełnienia w zębach bocznych, inlay oraz onlay, poprzez procedury interdyscyplinarne, ujęte są w kontekście doskonałego efektu wizualnego oraz współczesnych założeń stuprocentowej stomatologii.

 • KURSY CHIRURGICZNE

  To program kursów pozwalający posiąść wiedzę i umiejętności pracy z pacjentem chirurgicznym od podstawowych do najbardziej zaawansowanych przypadków.
  Na każdym etapie kursanci otrzymują pakiet gotowych i sprawdzonych procedur, które w części warsztatowej są wykonywane na preparatach. Od pierwszych kroków z w chirurgii i ergonomią pracy po zabiegi podniesienia dna zatoki, implantologię w strefie estetycznej, czy odbudowę kości. Chirurgia 3P – pewna, powtarzalna i przewidywalna.

Nasze kursy nie są przeciętne

Nasza misja ma szeroki wymiar. Uczymy lekarzy stomatologów jak pokochać swoją pracę, uzyskać imponujące rezultaty leczenia, poprawić rentowność kliniki oraz jednocześnie odnaleźć czas dla siebie, rodziny i przyjaciół.

Jest to możliwe dzięki zastosowaniu i wprowadzeniu do codziennej pracy określonych procedur, które gwarantują daleko idącą przewidywalność leczenia połączoną z pięknem i estetyką. Solidne i sprawdzone zasady pozwalają dobrze zarządzać czasem, dysponować energią w przemyślany sposób, przez co codzienna praca zaczyna dawać świetne efekty i ponownie dostarcza wiele satysfakcji i radości.

Globalny sukces naszych szkoleń jest efektem przede wszystkim wysokiej jakości oraz praktycznej wartości przekazywanych przez nas gotowych technik i rozwiązań. Kursanci otrzymują do dyspozycji gotowe rozwiązania i techniki. Potwierdzeniem tego są nie tylko udokumentowane i szeroko publikowane badania, ale również długotrwałe wyniki jakie osiągają zarówno nasi wykładowcy jak i studenci.

scan0619.pdf
scan0618.pdf

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: biuro@akademiadawsona.pl
Telefon: (+48) 508 561 070

Ciasteczka>