Dostawca usług - P.H.U. ATUT Michał Michalik

Logo P.H.U. ATUT Michał Michalik

4.8/5 z 773 ocen

P.H.U. ATUT Michał Michalik

Siedziba: ul. Marcina Borelowskiego 11, 33-300 Nowy Sącz

NIP: 7340015257

Liczba zrealizowanych usług : 335Charakterystyka działalności firmy

Działalność szkoleniową jako rozpoczęliśmy już w 1991 r. na terenie powiatu nowotarskiego by w kolejnych latach rozwinąć ją o powiaty: nowosądecki, limanowski, a nawet - w zakresie kursów zawodowych - bocheński i brzeski.

Jako jeden z niewielu ośrodków szkoleniowych na obsługiwanym rynku, szkolimy kandydatów na kierowców wszystkich kategorii i posiadamy Akredytację Małopolskiego Kuratora Oświaty na wszystkie prowadzone przez nas kursy, w tym kursy nauki jazdy. Akredytacja Kuratora Oświaty i to na 15 rodzajów prowadzonych szkoleń wymaga spełnienia przez podmiot jej podlegający wielu warunków zarówno pod kątem zaplecza technicznego /sale wykładowe, węzły sanitarne, sprzęt dydaktyczny, wyposażenie, bhp / jak i  merytorycznego /programy szkoleniowe, kadra wykładowców  itd./.

2021 roku otrzymaliśmy ZNAK JAKOŚCI Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych nr 515/2021 

Atut jako SUPER-OŚRODEK

Uzyskaliśmy tytuł SUPER OŚRODKA w zakresie szkolenia kandydatów na kierowców. SUPER OŚRODEK to nie jakaś tam nowa nazwa, to - w rozumieniu przepisów prawa w zakresie szkolenia kandydatów na kierowców - Ośrodek o wysokim standardzie technicznym. Oznacza to m.in. wszystkie samochody oraz 4 rodzaje motocykli do nauki jazdy nie starsze niż 5 lat, plac manewrowy o odpowiednich wymiarach, kadra instruktorów o odpowiednim przygotowaniu merytorycznym i stażu pracy.

Szkolenia zawodowe

W 2004 r. do katalogu prowadzonych przez nas szkoleń dołączyliśmy szkolenia zawodowe. Można u nas uzyskać uprawnienia: Operatora wózka widłowego, Operatora Żurawia Przeładunkowego, Operatora Podestu Ruchomego, Suwnic i Elektrowciągów rożnych rodzajów, Uprawnienia Energetyczne różnych grup, Obsługi zbiorników paliw LPG i inne.

ADR – przewóz materiałów niebezpiecznych
Operator suwnicy, wciągarek, podestów ruchomych, żurawi warsztatowych
Operator wózka widłowego
Kurs obsługi stacji paliw (LPG)
Uprawnienia energetyczne

Jesteśmy wpisani do Rejestru Wojewody Małopolskiego jako Ośrodek uprawniony do szkolenia kierowców do wykonywania zawodu w zakresie szkoleń Kwalifikacji Wstępnej, Kwalifikacji Wstępnej Przyspieszonej, Kwalifikacji Wstępnej Uzupełniającej i Szkoleń Okresowych, zwanych przez kierowców zawodowych Szkoleniami na Przewóz Osób i Rzeczy.

Przewóz rzeczy lub osób
Kwalifikacja wstępna
Szkolenia okresowe

Chcesz uzyskać licencję Przewoźnika Transportu Drogowego rzeczy lub osób
Zapraszamy na szkolenia przygotowujące do egzaminu na Certyfikat Kompetencji Zawodowych Przewoźnika.

Szkolenia dla firm transportowych
Certyfikat Kompetencji Zawodowych
Kurs na instruktora nauki jazdy wszystkich kategorii
akredytacja.pdf
515_2021_P.H.U. ATUT Michał Michalik_pl_skan.pdf

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: atutsacz@gmail.com
Telefon: (+48) 787 695 415, (+48) 608 233 238

Ciasteczka>