Dostawca usług - HigH Marcin Kukawka

Logo HigH Marcin Kukawka

4.9/5 z 292 ocen

HigH Marcin Kukawka

Siedziba: os. Edwarda Raczyńskiego 5/2, 62-020 Swarzędz

NIP: 7772565912

Liczba zrealizowanych usług : 111Charakterystyka działalności firmy

HigH Szkoła Jazdy, prowadzona przez przedsiębiorcę działającego pod firmą HigH Marcin Kukawka, prowadzi kursy i szkolenia za następującego zakresu:

  1. Kursy prawa jazdy kategorii A, A1, A2, AM, B, B+E, C, C+E
  2. Kursy kwalifikacji wstępnej, wstępnej przyspieszonej oraz uzupełniającej - dla kierowców wykonujących przewozy drogowe
  3. Szkolenia okresowe dla kierowców wykonujących przewozy drogowe
  4. Kursy dla kandydatów na instruktorów nauki jazdy kat. A B C
  5. Szkolenia z zakresu doskonalenia techniki jazdy, w ramach ODTJ stopnia podstawowego

HigH Szkoła Jazdy działa została utworzona w 2006 roku. Obecnie jest Ośrodkiem Szkolenia Kierowców posiadającym dodatkowe poświadczenie wydane przez Prezydenta Miasta Poznania na podstawie Art. 31 ust. 3 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 roku o kierujących pojazdami.

Ośrodek szkolenia kierowców HigH Szkoła Jazdy uzyskał Akredytację Wielkopolskiego Kuratora Oświaty - decyzja nr 0152/24/11 z dnia 7 kwietnia 2011 roku.

Obecnie, od dnia 2 października 2020 roku Ośrodek Szkolenia Kierowców HigH uzyskał Akredytację Wielkopolskiego Kuratora Oświaty, wdrożoną i przyznaną na podstawie obecnie obowiązujących przepisów.

Ośrodek Szkolenia Kierowców HigH Szkoła Jazdy to nowoczesna szkoła jazdy, stosująca innowacyjne rozwiązania w zakresie prowadzonego szkolenia, posiadanej infrastruktury szkoleniowej i pojazdów. Pracownicy OSK HigH Szkoła Jazdy, w szczególności instruktorzy nauki i techniki jazdy, to osoby o wysokich kwalifikacjach z dużym doświadczeniem zawodowym.

OSK HigH Szkoła Jazdy oferuje m.in.:

  • prowadzenie szkolenia przy wykorzystaniu nowoczesnych samochodów i motocykli, z możliwością podstawienia pojazdów szkoleniowych na egzamin państwowy przeprowadzany w WORD Poznań,
  • proadzenie szkolenia przy wykorzystaniu samochodu elektrycznego, co pozwala na pełne przygotowanie osób ubiegających się o prawo jazdy kat. B, do nowoczesnych trendów rozwoju motoryzacji
  • szkolenie na własnych, dobrze przygotowanych placach manewrowych, z odpowiednią infrastrukturą towarzyszącą.

Ośrodek Szkolenia Kierowców HigH Szkoła Jazdy prowadzi kursy i szkolenia dla klientów indywidualnych oraz dla instytucji i firm, w tym urzędów pracy oraz fundacji i stowarzyszeń zajmujących się wspieraniem osób o niskich kwalifikacjach lub utrudnionym dostępie do rynku pracy.

Referencje_ITD.pdf
referencje_michelin.pdf
referencje_od_Rajder_-_pojazdy_uprzywilejowane.pdf
Referencje_z_PWSZ.pdf
akredytacja_wielkopolski_kurator_oświaty.pdf
Poświadczenie_dodatkowe_OSK.pdf
high-logo.png
szkoleniemotocyklowe_redyellowblack.png
zawodowy-logo-2.2a.png

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: biuro@high.com.pl
Telefon: (+48) 616 703 870

Ciasteczka>