Dostawca usług - Performance Partners Sp. z o.o.

Logo Performance Partners Sp. z o.o.

4.8/5 z 199 ocen

Performance Partners Sp. z o.o.

Siedziba: ul. Bałtycka 149/1, 11-041 Olsztyn

NIP: 7393896438

Liczba zrealizowanych usług : 82Charakterystyka działalności firmy

Firma Performance Partners działa na rzecz ciągłego rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych każdego klienta, poprzez realizację działań szkoleniowych i doradczych w oparciu o diagnozę i badania nad aktualnymi trendami i innowacjami w e-biznesie. W naszych szkoleniach zawieramy całą esencję wiedzy zdobytej przez lata współpracy z firmami w zakresie marketingu internetowego.
Nasi trenerzy, to doświadczeni praktycy, z wieloma zrealizowanymi projektami w zakresie nowych mediów. Podczas szkoleń przekazują celne wskazówki oraz informacje w jaki sposób korzystać z najnowszych narzędzi wspomagających procesy marketingowe w internecie.
W ramach doradztwa określamy indywidualne potrzeby firmy. Przygotowujemy strategię marketingową, planujemy i realizujemy działania niezbędne do osiągnięcia celów sprzedażowych i marketingowych. Prowadzimy szkolenia fotograficzne, doradzamy przy planowaniu sesji zdjęciowych oraz tworzeniu filmów wizerunkowych.
 

Firma posiada certyfikat :
Standard Usługi Szkoleniowo-Rozwojowej SUS 2.0 (potwierdzony przez niezależnych audytorów zewnętrznych DEKRA Certification)

certyfikat SUS PL.pdf
szkolenia-bur.jpg

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: info@performancepartners.pl
Telefon: (+48) 508 192 044

Ciasteczka>