TRAINING AND SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Charakterystyka działalności firmy
Spółka projektuje i realizuje praktyczne szkolenia menedżerskie oraz sprzedażowo-obsługowe, ukierunkowane na wdrożenie i mierzalny wynik w pracy uczestników. Model pracy: 70% warsztat / 30% esencja (ćwiczenia, scenki, analiza rozmów, mikro-coaching).
Założycielem i głównym trenerem jest praktyk sprzedaży z blisko 20-letnim doświadczeniem, od 2023 r. trener wewnętrzny w branży telekomunikacyjnej.
Certyfikacje i uprawnienia trenerskie:
- Maxwell Leadership – Certyfikat - Coaching, Trener, Mówca (przywództwo, komunikacja, wpływ),
- MaxieDISC – Certified (diagnoza i praca ze stylami działania),
- FRIS® – w trakcie ścieżki certyfikacyjnej (możliwość włączenia po uzgodnieniu).
Realizacja w standardzie BUR: diagnoza potrzeb → cele i program → realizacja (stacjonarnie / online – MS Teams) → ewaluacja i raport efektów. Działamy w całej Polsce, zgodnie z RODO i zasadami dostępności (prosty język, jasne instrukcje). Zasada: Praktyka > teoria. Wynik > slajdy.
Wspólnie z klientem ustalam jasne wskaźniki sukcesu (np. jakość diagnozy potrzeb, liczba ofertowań, czas domknięcia sprawy), realizuję szkolenie stacjonarnie lub online (MS Teams), a na końcu robię ewaluację i krótki follow-up, żeby efekt został. Działam prosto, konkretnie, na wyniku.