Dostawca usług - MANU kosmetyka artystyczna Olga Klucznik

Logo MANU kosmetyka artystyczna Olga Klucznik

4.9/5 z 140 ocen

MANU kosmetyka artystyczna Olga Klucznik

Siedziba: ul. Plac Jana Matejki 1/4, 65-001 Zielona Góra

NIP: 9730776143

Liczba zrealizowanych usług : 141Charakterystyka działalności firmy

Firma MANU kosmetyka artystyczna jest na Polskim rynku od 15.11.2013 roku. Właścicielką oraz główną instruktorką jest Olga Klucznik, która jest Absolwentką Wyższej Szkoły Pielęgnacji Zdrowia i Urody Anieli Goc. Posiada 11 letni staż jako licencjonowany kosmetolog oraz wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń. Praktykę zawodową zdobyła prowadząc swoje Centrum Szkoleniowe, gdzie w krótkim czasie stała się cenionym szkoleniowcem w Polsce jak i UE. Jest instruktorem m.in jednej z najbardziej wiodących marek na rynku w Europie, która specjalizuje się w stylizacji brwi. Na swoim koncie ma ogromną ilość kursantów, którzy wielokrotnie wracają na kolejne etapy szkoleń i kursów doszkalających nie tylko do stylizacji salonowych ale też przygotowań do mistrzostw. Olga Klucznik zajmuje się również szkoleniem przyszłych jak i obecnych już instruktorów.

Wieloletnie doświadczenie nie jest Naszym jedynym atutem. Olga Klucznik w 2017 roku uzyskała tytuł Międzynarodowego Mistrza Świata stylizacji rzęs podczas Evro Beauty Białoruś (Mińsk). Jest wielokrotną mistrzyni Europy i zwyciężczyni międzynarodowych turniejów w stylizacji rzęs. Pomimo tak dużych osiągnięć Olga Klucznik nieustannie poszerza swoją wiedzę z zakresu stylizacji rzęs oraz brwi. Szkoliła się u wielu gwiazd światowego formatu m.in. Nelly Soimina, Loreta Jasilionyte, Alena Stakovich czy Maryna Karpovich.

MANU kosmetyka artystyczna Olga Klucznik stosuje System Zarządzania Jakością i spełnia wymagania PN- EN ISO 9001:2015 w zakresie realizacji szkoleń kosmetycznych, szkoleń kosmetologicznych, szkoleń z makijażu permanentnego oraz szkoleń miękkich.

MANU_CERT_1.pdf
MANU_CERT_2.pdf
MANU_CERT_3.pdf
MANU_CERT_4.pdf
MANU_CERT_5.pdf

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: imthelashmaker@gmail.com
Telefon: (+48) 530 412 948

Ciasteczka>