Dostawca usług - Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej

Logo Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej

4.7/5 z 141 ocen

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej

Siedziba: ul. Zamkowa 1, 34-200 Sucha Beskidzka

NIP: 5521516849

Liczba zrealizowanych usług : 17Charakterystyka działalności firmy

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii to stabilna i uznana marka wśród uczelni wyższych.

Od 25 lat z sukcesem kształcimy zarówno stacjonarnie jak i na odległość. Gwarantujemy najwyższą jakość potwierdzoną akredytacjami Polskiej Komisji Akredytacyjnej, znakiem jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych oraz licznymi nagrodami i certyfikatami. Oferujemy szerokie portfolio specjalistycznych szkoleń, kursów i studiów podyplomowych, skierowanych do wszystkich grup zawodowych, w kompetencjach szeroko poszukiwanych przez pracodawców.

Wspieramy firmy i osoby indywidualne w pozyskiwaniu źródeł finansowania edukacji. Jesteśmy elastyczni – z powodzeniem dostosowujemy się do potrzeb zmieniającego się rynku pracy oraz łączymy różne obszary, by uczestnicy osiągnęli założone cele edukacyjne i biznesowe.

Wyróżniają nas innowacyjne, skuteczne i praktyczne programy edukacyjne, opracowane przez międzynarodową kadrę dydaktyczno-naukową o uznanej renomie oraz specjalistów branżowych.

Nasz zespół to grono wysoko wykwalifikowanych wykładowców, trenerów i praktyków. Realizując nauczanie z zastosowaniem metod i technik kształcenia na odległość oraz w całości w formule online, zapewniamy kompleksową opieką merytoryczną i indywidualne konsultacje z prowadzącymi. Zajęcia online prowadzone są w czasie rzeczywistym i transmitowane za pomocą najnowocześniejszych systemów informatycznych.

Mamy za sobą dziesiątki zrealizowanych projektów i ekspertyz na potrzeby instytucji publicznych i firm. Obecnie prowadzimy projekty edukacyjne komercyjne oraz finansowane ze środków zewnętrznych, realizowane zarówno w formie tradycyjnej jak i zdalnie.

Naszą ofertę kierujemy do przedsiębiorców wszystkich branż, pracowników małych, średnich i dużych firm, osoby powracające na rynek pracy oraz organizacje pozarządowe. Zapraszamy także absolwentów szkół wyższych i młodzież, osoby zagrożone wykluczeniem społecznym oraz wszystkich zainteresowanych udziałem w usługach rozwojowych.

Realizujemy usługi według certyfikowanego systemu zgodnego z Małopolskimi Standardami Usług Edukacyjno-Szkoleniowych, Znak Jakości MSUES nr 376/2020.


Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: szkola@wste.edu.pl
Telefon: (+48) 338 744 605

Ciasteczka>