Dostawca usług - Instytut Szkolenia Ekonomiczno-Prawnego A.Woźniak, R.Bernacki Spółka jawna

Logo Instytut Szkolenia Ekonomiczno-Prawnego A.Woźniak, R.Bernacki Spółka jawna

4.7/5 z 106 ocen

Instytut Szkolenia Ekonomiczno-Prawnego A.Woźniak, R.Bernacki Spółka jawna

Siedziba: ul. Ozimska 48/51, 45-368 Opole

NIP: 7543068201

Liczba zrealizowanych usług : 42Charakterystyka działalności firmy

Instytut Szkolenia Ekonomiczno-Prawnego w Opolu (ISEP) jest firmą założoną przez wieloletnich pracowników PTE-Zakładu Szkolenia i Doradztwa Ekonomicznego w Opolu (w związku z zakończeniem jej działalności), mającą na celu kontynuację działalności szkoleniowo-doradczej z tematyki ekonomiczno-prawnej w zakresie: finansów, rachunkowości, ubezpieczeń społecznych, zarządzania i marketingu, prawa pracy, prawa podatkowego, prawa handlowego, celnego, gospodarczego, zarówno w formie szkoleń otwartych jak i zamkniętych.

W oparciu o kilkunastoletnie doświadczenie w organizacji szkoleń przez założycieli Instytutu Szkolenia Ekonomiczno-Prawnego w Opolu, chcemy nadal pomagać naszym klientom w uzupełnianiu wiedzy, zdobywaniu nowych wiadomości, rozwijaniu karier zawodowych właścicieli i pracowników.

Firma nasza zajmuje się organizacją szkoleń na wysokim poziomie merytorycznym i organizacyjnym. Zajęcia prowadzone są na podstawie aktualnych programów szkoleniowych i nowoczesnych metod nauczania. Czas trwania szkoleń zależy od zawartości merytorycznej tematyki szkolenia. W naszej ofercie można znaleźć zarówno szkolenia jednodniowe, kilkudniowe oraz szkolenia specjalistyczne w formie kursów.

Specjalizujemy się również w organizacji szkoleń wyjazdowych zarówno w formie otwartej jak i zamkniętej, dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta.

Wysoki poziom szkoleń gwarantuje wyselekcjonowany zespół rzetelnych wykładowców, z których większość to praktycy życia gospodarczego i najlepsi eksperci z danych dziedzin w Polsce. Nasza oferta szkoleniowa ulega ciągłej modyfikacji wraz ze zmieniającymi się potrzebami przedsiębiorstw. Jesteśmy firmą, która ciągle rozwija się i uczy. Dzięki temu nasi klienci mogą uczestniczyć w szkoleniach na najwyższym poziomie organizacyjnym i merytorycznym, w oparciu o aktualne trendy i stan prawny.

ISEP w liczbach:

  • 21 lat doświadczenia kierownictwa ISEP w organizacji szkoleń,
  • 9 lat działalności szkoleniowo – ISEP w Opolu,
  • Ponad 1000 firm zaufało nam i skorzystało już z naszych usług.
  • Średnio 200 dni szkoleniowych realizowanych co roku od początku działalności.
  • Ponad 70 wykładowców współpracujących z nami, prawie 100 różnych tematów szkoleniowych i kilkuset uczestników co roku korzystają z naszych szkoleń.

Instytut Szkolenia Ekonomiczno-Prawnego A.Wożniak, R.Bernacki Spółka jawna w Opolu posiada wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych jak również Certyfikat SUS 2.0  - nadający firmie Standard Usługi Szkoleniowo-Rozwojowej Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.

CERTYFIKAT_SUS_2.0_-_2020-2023.pdf
kontrola-zarzadcza.pdf
podatek-od-towarow-i-uslug-vat-w-2014-r.pdf
Urząd_Marszałkowski_-_14-15.11.2016_-_Weryfikacja_kosztorysów_Inwestorskich.pdf
Starostwo_powiatowe_-_5.01.2017_-_Umowy_cywilnoprawne.pdf
Górażdze_Cement_w_Choruli_-_16-17_.03.2017_-_Prawo_do_świadczeń_ZUS.pdf
ISEP-Opole,_wpis_do_Rejestru_Instytucji_Szkoleniowych.pdf
ISEP-Opole,_Certyfikat_SUS_2.0.pdf
Wizytowka 2 crvs.pdf

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: biuro@isepszkolenia.pl
Telefon: (+48) 504 850 668, (+48) 774 536 009

Ciasteczka>