Dostawca usług - Szkoła Językowa Nowoczesny Angielski Ewelina Strawa & Wojciech Strawa S.C.

Logo Szkoła Językowa Nowoczesny Angielski Ewelina Strawa & Wojciech Strawa S.C.

4.4/5 z 47 ocen

Szkoła Językowa Nowoczesny Angielski Ewelina Strawa & Wojciech Strawa S.C.

Siedziba: al. Aleja Armii Krajowej 7-8, 82-300 Elbląg

NIP: 5783122577

Liczba zrealizowanych usług : 54Charakterystyka działalności firmy

Szkoła Językowa „Nowoczesny Angielski” – jako autoryzowana Szkoła Partnerska brytyjskiego Instytutu Colina Rose w Polsce od początku 2017 roku prowadzi kursy języka angielskiego dla dorosłych, pozwalające w bardzo szybki sposób nauczyć się języka od podstaw, na czterech poziomach zaawansowania – od zera do C1.

Kursy prowadzone są superszybką Metodą Colina Rose®

Metoda Colina Rose jest wyjątkowo bezstresowa i przynosi bardzo szybkie efekty. Poziom od 0 do B1, oraz od B1 do B2, osiąga się w ciągu 6 miesięcy, zamiast tradycyjnych 3-5 lat.

Metoda Colina Rose to połączenie przystosowanej do inteligencji wielorakich platformy online z zajęciami w szkole z Trenerem Językowym.

Uczeń ćwiczy na nadzorowanej przez przydzielonych certyfikowanych lektorów polisensorycznej platformie online: do 4 h tygodniowo (dostęp 24/7), zajęcia „na żywo” w szkole z Trenerem Językowym: 60 minut raz w tygodniu (100% czasu to realna komunikacja)

Kurs prowadzony jest w systemie „blended learning”. Łączy pracę własną online – na specjalnej, innowacyjnej platformie e-learningowej, z indywidualnymi zajęciami „na żywo” z Trenerem Językowym. Sesje z Trenerem w niczym nie przypominają tradycyjnych zajęć z lektorem. Są żywe i interaktywne, zaś ich przebieg jest starannie zaplanowany minuta po minucie tak, aby ściśle wiązał się z treściami, nad którymi uczestnik pracował w portalu. Szybki Angielski to pierwszy w świecie kurs językowy, oparty na koncepcji Inteligencji Wielorakich Howarda Gardnera oraz nagrodzonych w 1981 roku Noblem badaniach Rogera Sperry nad półkulowością mózgu.

Wskaźnik rezygnacji z naszych kursów (w tym zaniechania nauki) od 9 lat utrzymuje się poniżej 3%. W branży językowej za normę uważa się 75-80% rezygnacji.

Dodatkowo, dzięki uzyskanemu w 2017 roku Certyfikatowi Trenera Struktogramu- Ewelina Strawa współwłaściciel firmy, jako doświadczony menadżer praktyk prowdzi szkolenia dla firm i osób indywidualnych w oparciu o metodę Structogram.

Szkoła Językowa „Nowoczesny Angielski” WIZJA MISJA WARTOŚCI

WIZJA – Propagowanie i uświadamianie potencjału mózgu ludzkiego i wiedzy o wielorakiej inteligencji. Osiągnięcie pozycji lidera na rynku w dziedzinie szybkiej nauki języków obcych oraz rozwoju osobistego i biznesowego. Nauka i rozwój na miarę XXI wieku.  Mózg jako najinteligentniejszy komputer na świecie.

MISJA -  Budowa i rozwój nowoczesnej placówki szkoleniowej bazującej na osiągnięciach nauki w dziedzinie wiedzy o mózgu i wielorakiej inteligencji. Realizowanie nauki języków obcych metodą Colina Rose, szkolenia w zakresie rozwoju osobistego, świadomości i skuteczności biznesowej w oparciu o unikatową metodę szkoleniową „Structogram”.

WARTOŚCI:

  • Współpraca,
  • Klient czuje się z nami, u nas – jak w rodzinie- tutaj możesz być sobą,
  • To co jest ważne dla Ciebie jest ważne dla mnie,
  • Jasno się komunikujemy,
  • Słuchamy i słyszymy głosu Klienta oraz nas samych,
  • Chcemy aby nasi klienci nas polecali, prosimy o rekomendacje.

Szkoła Językowa „Nowoczesny Angielski” – jako autoryzowana Szkoła Partnerska brytyjskiego Instytutu Colina Rose w Polsce od początku 2017 roku na podstawie Licencji i certyfikatu Instytutu Colina Rose realizuje kursy językowe metodą Colina Rose. Dodatkowo, dzięki uzyskanemu w 2017 roku Certyfikatowi Trenera Struktogramu- Ewelina Strawa współwłaściciel firmy, jako doświadczony menadżer praktyk prowdzi szkolenia dla firm i osób indywidualnych w oparciu o metodę Structogram. Szkoła została wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod nr 2.28/00008/2018.

Certyfikat_Trenera_Structogram.pdf
ICR_Nowoczesny_Angielski.pdf
ICR_Anna_Makowiecka.pdf
ICR_Hanna_Kucharska.pdf
ICR_Konrad_Kucharski.pdf
elżbeta_zaradkiewicz_-_referencje.pdf
IMG_1934.JPG
Ewa_Bednarczyk_-_referencyjny.pdf
RIS_Wpis.pdf

Masz pytania? Skontaktuj się z nami
Adres e-mail: biuro@nowoczesnyangielski.pl
Telefon: +48 789 100 288

Ciasteczka>